AK Parti Halka Hizmet Çizgisinden Asla Taviz Vermedi

AK Parti Halka Hizmet Çizgisinden Asla Taviz Vermedi
05 Aralık 2017 Salı Saat 13:32 2

AK Parti Mardin İl Başkan Vekili Abdulhamit Ete, “AK Parti şartlar ne olursa olsun kendinden yenilenen ve zemini sağlam kurumsal kimliği sayesinde siyasi çalışmalarını hiç aksatmadan devam ettiren büyük bir oluşumdur”.dedi.

Vekâleten atandığı günden beri parti çalışmalarını hiçbir zaman aksatmadan devam ettiklerini dile getiren AK Parti İl Başkan V. Abdulhamit Ete, “Yine kaldığımız yerden çalışmalarımızı devam ettirerek ilçelerimizi ve kırsal mahallelerimizi dolaşmaya, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. AK Parti ailesi büyük aile olma hasebiyle gaflete düşme gibi bir hasletin içine asla düşmez. Bu süre zarfında Derik, Mazıdağı, Kızıltepe, Artuklu, Nusaybin, Midyat, Ömerli, Savur ve birçok kırsal mahallelerimize ziyaretler gerçekleştirerek çalışmalarımızı devam ettik”.
AK Parti şartlar ne olursa olsun kendinden yenilenen ve zemini sağlam kurumsal kimliği sayesinde siyasi çalışmalarını hiç aksatmadan devam ettiren büyük bir oluşum olduğunu belirten İl Başkan V. Ete, “AK Parti kurulduğu günden bu yana hizmet çizgisinden asla taviz vermeden yoluna devam ediyor. AK Parti Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük liderliği ve dik duruşu sayesinde girmiş olduğumuz yeni dönemin geçiş sürecinde bile prensip ve halka hizmetlerinden asla taviz vermemiştir. 16 yıldır AK Parti milletten aldığı güçle, giderek daha da güçlenen teşkilat yapılarıyla hem içerde hem dışarıda ülkesine en iyi şekilde hizmet ediyor. İnşallah önümüzdeki 2019 seçimlerinde de alacağımız büyük desteklerle hizmet yolumuzdan asla kopmayacağız”.
Mardin merkez dahil olmak üzere tüm ilçe ve kırsallarda yapılan yolların gerçek anlamda bir vizyon oluşturduğunu belirten Ete, “AK Parti tüm bu yolları yaparken, gönüllere giden yollarıda inşa etmekten geri kalmıyor. Vatandaşlarımıza ulaşmak, onların hanelerine konuk olmak en büyük görevimizdir. İyi ve acı günlerinde yanlarında olmak, sıkıntılarını paylaşmak ve çözüm önerilerini sunmak için tüm azmimizi ortaya koymaya çalışıyoruz. Bugün olduğu gibi yarında Mardinimiz ve halkımız için ulaşımdan sağlığa, eğitimden tarıma vb. tüm konularda öncülük yapmanın yanında halkımızın sevgi ve saygısını kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız”.
Ete, “İlçe atamaları ve kongre süreçlerini tamamlayarak 2019 seçimlerine hazır olan AK Parti Mardin Teşkilatı inşallah bu geçiş dönemini de atlattıktan sonra yoluna daha emin adımlarla devam edecektir. Bizler genel merkezimizin takdir ettiği her konuyu saygıyla karşılayarak, sadece vatandaş ve icraat odaklı çalışıyoruz. Durum ve zaman ne olursa olsun AK Teşkilatlar içinde bulunduğu kimliğin hassasiyetini bilerek hareket eden erdemli kişilerdir. Zaten bu nedenle AK Parti her seçim oyunu artıran tek parti konumundadır. Önümüzdeki süreçte Allah ülkemizin başına musallat olan tüm belaları def etsin. Birlik ve bütünlüğümüz her zaman daim olsun. İç ve dış mihraklar ülkemizi yok etmeye milletimizi birbirine kırdırmaya var güçleriyle çalışıyorlar. Bizlerde ümmet olarak tüm bu şer odaklara karşı kardeşliğimizi korumasını bileceğiz”.


YORUMLAR :::

  1. Rifai soru
    07 Aralık 2017 Perşembe Saat 11:14 CEVAPLA
    Kör olman lazım görmemek için adamlar daha ne yapacak
  2. Ğursi
    05 Aralık 2017 Salı Saat 14:03 CEVAPLA
    Ak Parti Halka hizmet mi etmiş? Nerede etmiş? Nasıl etmiş?

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Gençlerin kavgası kanlı bitti

Kızıltepe Mezopotamya Mahallesinde 2 grup genç [...]

1 gün önce...

Elektrik akımına kapılan kadın vefat etti

Derk'e bağlı çadırlı mahallesinde elektrik ak [...]

1 gün önce...

Nusaybin'de ilk kez Flyboard gösterisi düzenlendi

Nusaybin DSİ Barajı ve Gölünde ekstrem sporlar [...]

1 gün önce...

Feci Kazada Bisiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti

Mardin’in Artuklu ilçesinde direksiyon hakimiye [...]

1 gün önce...

Bakan Soylu, Savur'da Yıldırım Çarpan Askerleri Ziyaret Etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin'in Sav [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Mckinsey Hapı…

2
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Hediye-i Rahmet: İlim

5
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

6
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Sahipsiz Memleket (3)  

7