AK Parti Kızıltepe Gençlik Kollarına yeni atama

AK Parti Kızıltepe Gençlik Kollarına yeni atama
21 Ekim 2017 Cumartesi Saat 13:10 1

AK Parti Kızıltepe Gençlik Kolları Başkanlığı’nda Av. Mustafa Ercan'dan boşalan ilçe gençlik kolları başkanlığına Mehmet Savaşçı getirildi.

Uzun zamandır Fatih Durgan'ın vekaleten yürütüğü AK Parti Kızıltepe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine, parti genel merkezi tarafından atama yapıldı. Yeni dönem için Mehmet Savaşçı, AK Parti Kızıltepe Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı.

Kızıltepe Gençlik Kolları Başkanlığı için AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan mülakatta İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Yomak da hazır bulundu. Mülakat komisyonunda yapılan değerlendirmelerin ardından ilçe gençlik kolları için Mehmet Savaşçı'nın görevlendirildiğini İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Yomak, Sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Yomak, "Mardin Kızıltepe Gençlik Kolları İlçe başkanlığı Memet Savaşçı kardeşimize emanet. Kızıltepemize hayırlı olsun." ifadelerine yer verdi.

Yeni başkan Savaşçı, kendisine bu görevi layık gören genel merkez yetkililerini teşekkür etti. Partisinin gençliğe verdiği önemin bilincinde olduğunu kaydeden Savaşçı, yeni dönemde genç dava mensuplarıyla birlikte gençliğin bayrağını daha ileriye bir noktaya götürmeyi amaçladığını söyledi.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin 2 [...]

1 gün önce...

Kapı Kapı Dolaşıp, 3 Dilde Oy İstiyor

Mardin’de seçim çalışmasını sürdüren ba [...]

8 saat önce...

AK Parti ve Erdoğan için köy köy dolaşıyor

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünm [...]

1 gün önce...

Saadet Partisi'nden AK Parti'ye Katılım

Saadet Partisi Mardin merkez Artuklu İlçe Kadın [...]

23 saat önce...

Mardinli Gençler Balkanları Tanıma Turunda

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Must [...]

1 gün önce...