AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına Yeni Atama

AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına Yeni Atama
07 Ağustos 2018 Salı Saat 22:48 2

AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına Mali Müşavir Aydın Yücedağ, Genel merkez tarafından asaleten atamış oldu.

AK Parti Kızıltepe ilçe Başkanlığı görevini kimin getirileceği yönündeki sorular bu akşam cevabını buldu. İlçe Başkanlığı görevini uzun süredir vekaleten yürütmekte olan Mali Müşavir Aydın Yücedağ, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'nca bu göreve asaleten atamış oldu.

Kızıltepe İlçe Başkanlığı görevinden 27. Dönem Mardin Milletvekilliği Aday adaylığı için ilçe başkanlığı görevinden istifa eden eski ilçe Başkanı Faruk Kılıç'ın ardından bu görevi vekaleten yürüten Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Aydın Yücedağ, bu görevi asaleten yürütmek üzere genel merkez tarafından asaleten atanmış oldu.

AK Parti Kızıltepe İlçe Teşkilatı Kurucuları arasında bulunan İlçe Başkanı Aydın Yücedağ, Partinin farklı kademelerinde uzun yıllardan beri görev alıyordu. Yücedağ'a İlçe başkanlığına asaleten atanma yazısı bu akşam saatlerinde genel merkez tarafından kendisine teslim edildiği öğrenildi.

Öte yandan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı, aralarında Mardin'deki ilçelerde başkanlıklarıyla ilgili değişikliğe gideceği kaydedildi.

Edinilen bilgilere göre; 24 Haziran Genel Seçimleri'nde çıkan seçim sonuçları ve hazırlanan seçim raporlarıyla ilgili çalışmalarını sürdüren genel merkez, değişikliğe gidileceği ilçe teşkilatlarıyla ilgili çalışmalarda sona gelindiğini, İlçe teşkilatlarında yapılacak değişikliklerin 18 Ağustos'ta yapılacak büyük kongresinin ardından yeniden değerlendirileceğini söyledi.YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    08 Ağustos 2018 Çarşamba Saat 18:35 CEVAPLA
    Siyasi parti ilçe başkanları bile seçilmeyip genel merkezden atanıyorsa demokrasi güneşi batıyor demektir.
  2. Merdinli
    08 Ağustos 2018 Çarşamba Saat 05:39 CEVAPLA
    Bazı ilçe teşkilatların yönetim ve kademleri ailelerinden oluşuyor bu nasıl bir anlayış her seçimde de oyları eriyor lütfen il başkanı Koordinatör bu vebali boyunlarına almasın başarısız ilçeler derhal değişmeliki yeni gelen canla başla çalışsın...

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Miroğlu, Mardin'de çiçeklerle karşılandı

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde Patisinin [...]

1 gün önce...

Devrilen TIR'da 1 ölü 1 yaralı

Nusaybin ilçesinde kömür yüklü tır devrildi. [...]

1 gün önce...

DEDAŞ'tan Kaçak Elektrik İçin Panoyu Yaktılar İddiası

DEDAŞ tarafından gazete haber merkezlerine gönd [...]

1 gün önce...

Derik'li Çocukların Son Havuz Keyfi

Havaların ısınmasıyla Mardin Büyükşehir Bel [...]

1 gün önce...

Split klima yangına neden oldu

Nusaybin'de bir evde split klimadan kaynaklı yang [...]

1 gün önce...