AK Parti Midyat İlçe Teşkilatı'nın yeni hizmet binası hizmete girdi

AK Parti Midyat İlçe Teşkilatı'nın yeni hizmet binası hizmete girdi
02 Aralık 2017 Cumartesi Saat 17:56 0

AK Parti Midyat yeni ilçe binası hizmete açıldı. AK Parti Midyat İlçe Başkanı Av. Melih Güneştan'ın gayretleriyle ilçeye kazandırılan modern hizmet binası hizmete girdi.

TBMM Meclis İdare Amiri görevine seçildikten sonra ilçe ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Yeni ilçe başkanlığı binasında incelemelerde bulundu, teşkilat mensuplarıyla yeni binadaki ilk toplantıyı yaptı. Milletvekili Çankırı, teşkilata böyle bir bina kazandırdığı için AK Parti İlçe Başkanı Av. Melih Güneştan'ı kutlayarak tebrik etti.

Midyat İlçe teşkilatı olarak partinin eski hizmet binasının günümüz koşullarına cevap veremeyecek durumda olduğunu kaydeden AK Parti Midyat İlçe Başkanı Melih Güneştan, "AK Parti, Midyat'ta her seçimi başarıyla tamamlayan bir parti olmuştur. Midyatlı hemşehrilerimizin desteğiyle kazandığımız seçim başarılarını, bizleri her seçimde destekleyen Midyatlı hemşehrilerimize daha güzel hizmetleri, partimizin başarılarına yakışır bir binada sürdürmemiz gerektiğini düşündük ve arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımıza başladık. Yeni hizmet binamız, günümüz koşullarıyla sınırlı kalmadan önümüzdeki uzun yıllara da teşkilatımıza cevap verebilecek modern bir altyapı ve imkanlara sahip. Binamızın bu hale gelmesinde Midyat Belediye Başkanımız Sayın Şehmuz Nasıroğlu'nun önemli katkıları oldu, katkı ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. TBMM Meclis İdare Amiri görevine seçilen milletvekilimiz Sayın Ceyda Bölünmez Çankırı'yı yeni seçildiği görevinin ardından ilçe teşkilatımıza gerçekleştirdiği ziyarete yeni hizmet binamızda karşılıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bu vesileyle Sayın Milletvekilimiz Ceyda Hanıma yeni görevinde başarılar dilerken, Mardin'e yaptığı hizmetlerle tanıdığımız Kayserili merhum hayırsever İşadamı Kadir Has'ı andıran Mardin'in Kadir Has'ı olan eski Milletvekilimiz olan babası Süleyman Bölünmez'e de ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Yeni hizmet binasını 22. Dönem Mardin Milletvekili olan babası İşadamı Süleyman Bölünmez ile birlikte ziyaret eden TBMM İdare Amiri Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti'nin  insanı merkezine koyan, insana hizmet odaklı bir siyasi anlayışla Türkiye'ye çağ atlatan bir parti olduğunu kaydederek, bu partinin hizmet üreteceği mekanların da tıpkı üretilen hizmetler kadar kaliteli mekanlarda olmasının önemine vurgu yaptı.

Yapılan hizmet binasının Midyat'a ve Midyatlılara çok yakıştığını kaydeden TBMM İdare Amiri Milletvekili Çankırı, "Midyat her zaman hizmetlerin en güzeline layık olan bir ilçemizdir. Her zaman AK Parti'nin seçim başarıları ve zaferleriyle tanıdığımız ilçelerimizden biridir. Melih başkanımıza parti teşkilatımıza böyle bir bina kazandırdığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. Belediye Başkanımız Şeyhmus Nasıroğlu'na binamızın bu hale gelmesi için yaptığı katkılar için çok teşekkür ediyoruz. Yeni teşkilat binasında teşkilat mensuplarıyla ilk toplantıyı yapan milletvekili olduğum içinde kendimi aynı zamanda mutlu hissediyorum. İnşallah bu bina, Midyat'a ve Midyatlı hemşehrilerimize getirilecek yeni hizmetler için ilham kaynağı olacakır. Ben tekrar Midyat ilçe başkanımız Av. Melih Güneştan'ın şahsında emeği geçen herkesi kutluyorum, yeni binamızın hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum" diye konuştu


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Arazisini satarak futbol takımı kurdu

Kızıltepeli Fahrettin ile Yusuf Işık kardeşle [...]

1 gün önce...

PTT Şubesi Cumartesi Günleri de açık olacak

PTT Nusaybin Şubesinin Cumartesi Günleri 10.00 i [...]

1 gün önce...

Sosyal Belediyecilikte Yüzleri Güldürdü

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Must [...]

18 saat önce...

Bir saatte 20 Araca 7 Bin 989 TL Ceza!

Bir saat içerisinde radar uygulamasına takılan [...]

11 saat önce...

İŞTE O antlaşmanın ayrıntıları! CHP-HDP anlaşması ifşa oldu!

Mart 2019'daki yerel seçimleri için CHP ile HDP [...]

18 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
1
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

CHP İş’i

6