AK Parti listelerini kim hazırladı?

AK Parti listelerini kim hazırladı?
22 Mayıs 2018 Salı Saat 10:34 4

Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça, şimdi de AK Parti milletvekili listesi ile ilgili attığı tweetlerle yeniden gündeme geldi.

24 Haziran'da yapılacak seçimler için "iki gecede büyük bir mücadele verdik ve başardık" diyerek AK Parti Mardin Miletvekili Listesini kendisinin hazırladığının imasında bulunan Ağırakça'nın paylaşımı listede olan milletvekili adayları kadar listede yer bulamayan miletvekili adaylarının da tepkilerine neden oldu.

Daha önce attığı tweetlerinde AK Partili siyasetçileri ihaleci ve hırsız gibi tanımlamalarla itham eden Rektör Ağırakça şimdi de AK Parti listesi ile ilgili olarak "Mardin’e hizmet edeceğine ve geçirdiğimiz boş yılları telafi Edeceklerine İnanıyorum" tweetini attı. 

Daha önce "Cumhurbaşkanının Mardin'deki temsilcisiyim" diye tweet atan Ağırakça, üst üste attığı iki tweetle ilim ve irfanla uğraşacağına siyaset yaptığını bir kez daha teyit etmiş oldu. 

 Rektörlük yaptığı üniversitesi YÖK tarafından yapılan akademik başarı sıralamasında son sırada olan Ağırakça aday belirleme sürecinde külislere yansıyan AK Parti'den Kızıltepe ve Artuklu ilçeleri için desteklediği farklı adaylar olmasına rağmen tweetinde "çok mücadele verdik ve başardık" demesi dikkat çekti. 

İşte Rektörün attığı ve kendi takipçilerinden bile tepki çeken son iki tweet:


YORUMLAR :::

 1. kasım mungan
  26 Mayıs 2018 Cumartesi Saat 21:37 CEVAPLA
  beddua A4 kağıdı meselesi nedir?
 2. Ğursi
  23 Mayıs 2018 Çarşamba Saat 13:00 CEVAPLA
  Rektör atanmış ama rektör olamamış, başka işler şefliği yapıyor.
 3. merdinli
  22 Mayıs 2018 Salı Saat 12:25 CEVAPLA
  rektör önce A4 kağıdının hesabını versin Allah a......
  • Beddua
   22 Mayıs 2018 Salı Saat 23:16 CEVAPLA
   Rektör kötü kalpli, ve aç gözlü tayfasıyla bana yaptığı kötülüklerin, haksızlıkların ve üniversitede akademisyen olarak benim de hakkım olduğu halde vermediği A4 kağıdının hesabını da versin. Ahmet Ağırakça hayat sana da Şehmuz Dinçer'e de ve diğerlerine yaptığınız tüm kötülüklerin ve zalimliklerin bedelini yaşarken ödettirecektir. Buna hiç şüphem yok. Maalesef sizin günahınızı ailenize de çektirecektir. İlahi adalet de yargısal adalet de cezanızı kesmeye devam edecek. Yıllardır her aklıma geldiğinizde ve canım yandığında size beddua ettiğimi bilin. Bir seferlik bir beddua değil. Yıllardır edilen beddua. Size beddua eden tek mağdur ben değilim. Vicdan ve ahlak sahibi biri olarak onca bedduanın ve telafi edilmemiş kötülüğün altında her gün nasıl uyuyabildiğinizi ve aynaya bakabildiğşnizç gerçekten çok merak ediyorum.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Görevden Alındığı İddialarına Yalanlama

AK Parti Artuklu İlçe başkanı Murat Bayar'ın, göre [...]

1 gün önce...

Ahmet Türk'ten belediye seçimi ile ilgili açıklama

Mardin Büyükşehir Belediye başkan aday adayı olan [...]

20 saat önce...

"Türkiye Gençliği Kıyamda" etkinliği

Midyat'ta Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafınd [...]

1 gün önce...

Kılıç "Tozlu Yaşam” ile Dünya 2.si oldu

Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafında [...]

1 gün önce...

Başvurunuzu yapmak için tıklayınız! 2019 Hac ön kayıtları başladı

Diyanet İşleri Başkanlığından, ilk defa hacca gitm [...]

1 gün önce...