AK Parti'den 19 Mayıs Kutlama Mesajları

AK Parti'den 19 Mayıs Kutlama Mesajları
18 Mayıs 2017 Perşembe Saat 17:51 2

AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar ile İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hekimoğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayınladı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Dündar Mesajında şunları kaydetti; “19 Mayıs 1919 zaferi milletimizin büyük cesareti ve duruşuyla kazanılan bir kahramanlık destanı olarak adını tarihe yazdırmasından öte milletimizin birbirine daha da kenetlenmesine neden olmuştur.
Bu önemli tarihe tanıklık eden
ecdadımızın ruhu şad olsun".

Milletimiz tarih boyunca bir çok zorluğun üstesinden gelerek önemli galibiyetlere imza attığını belirten Dündar, "Ecdadımız Türküyle, kürdüyle, lazıyla, çerkeziyle tek millet bir araya gelerek ülkemizi her türlü şer güçlerden koruyan büyük bir nesildir. 19 Mayıs gününü anlamlı kılan özellik gençlerimizin bu ülkeye olan kazanımlarıdır. Ecdad gençliği imanlı bir neslin ürünüydü. Günümüz gençliği de onlardan farksız değildir. En büyük örneğini 15 Temmuz darbe girişimine karşı herşeylerini ortaya koyup ülkeyi hainlerden kurtararak bir kez daha göstermiştir".

Dündar, "Kazanılan zaferler iman üzerine işlenerek kazanılmıştır. Çalışan bir gençlik, imanı bütün bir gençlik asla yıkılmaz. Bu düşünceyle hareket etmesi gereken günümüz gençlerine çok iş düşüyor. Ülke kalkınması için, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmamız için bu vatan topraklarının her karış toprağını yüreklerini ortaya koyarak işlemeleri gerekiyor. Bu ülke bizim,
kürdüyle, türküyle hepimizindir. Bu bilinçle yetişen bir nesil temennisiyle, tüm gençlerin 19 Mayıs 1919 Gençlik Spor Bayramı kutlu olsun” dedi

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu’nun “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.Hekimoğlu, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Gazi Mustafa Kemal’in 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesi, tarihe gömülmek istenen bir milletin küllerinden tekrar doğuşu, özgür ve müreffeh yarınlara yürüyüşüdür. İstiklal Savaşımızı zafere taşıyan, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu, bugün tüm kazanımlara sahip çıkmamızı, ülkemizi daha müreffeh kılmak için azimle çalışmamızı, geleceğe umutla bakmamızı sağlamaktadır. Bu aziz vatanın ecdadımızdan bizlere emanet olduğunun idraki içinde, tarihimize ve değerlerimize sadakatle sahip çıkarak, ülkemizi hep birlikte daha huzurlu günlere taşımanın gayreti içinde olacağımıza inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm gençlerimizin, tüm vatandaşlarımızın en kalbi duygularımla kutluyorum."
YORUMLAR :::

  1. Ak partili
    20 Mayıs 2017 Cumartesi Saat 00:15 CEVAPLA
    Kabine değişecek boşuna yorulmaya gerek yok Yen'i yüzler lazım yeterrrrr

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin FETÖ operasyonu: 61 gözaltı

Mardin merkezli 7 ilde düzenlenen FETÖ Operasyun [...]

1 gün önce...

Derik Belediye Başkanvekili Kafkas, Muhtarlarla bir araya geldi

Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hakan [...]

1 gün önce...

Çiftçilere destek ödemeleri bugün başlıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, [...]

1 gün önce...

Nusaybinli minik wushucu Türkiye şampiyonu oldu

Antalya'da 15 Temmuz şehidi Muhammet Oğuz Kılı [...]

1 gün önce...

Elektrik kesintisi uygulanacak

Midyat'ta ilçesinde cumartesi gününden itibaren [...]

1 gün önce...