AK Parti’den Dargeçit’te miting gibi SKM açılışı

AK Parti’den Dargeçit’te miting gibi SKM açılışı
10 Şubat 2019 Pazar Saat 17:05 0

AK Parti Partisi Dargeçit Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu ve miting havasında gerçekleşen açılışa AK Parti Partili Milletvekilleri, İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

SKM Açılışı öncesi Dargeçit Belediye Başkan Adayı Cüneyt Aksoy ve beraberindekiler ilçede merkezinde toplu halde esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

Yapılan açılışta bir konuşma gerçekleştiren AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, “Gönül ve gönül belediyeciliği çok özel kavramlar. Dargeçit’e Mardin’e tüm belediyelerde gönülden hizmet etmek istiyoruz. Gönül belediyeciliği ile Dargeçit ve Mardin’e beklenenden ve hayal edilenden çok daha fazla şeyler yapmak istiyoruz. Sadece alt yapı değil çok daha fazlasını getirmek istiyoruz. Dargeçit, yapacağımız proje ve çalışmalarla sadece Dargeçit olarak kalmasın ‘Mardin’in İncisi’ olsun istiyoruz. İnsanımız buraya yapılan hizmetleri, çalışmaları görsün; tüm insanlarımız bu hizmetlerden yararlansın, AK Parti belediyeciliği- gönül belediyeciliği nasıl; görsünler istiyoruz.”dedi.

EN GÜZEL HİZMETLERİ DAHA ÖNCE YAPTIK

AK Parti Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç da yaptığı konuşmada, “Cüneyt Aksoy kardeşimizi kutluyorum. Biz inanıyoruz ki Cüneyt kardeşimiz Dargeçit’te belediye başkanı seçildiği zaman en güzel hizmetleri yapacak, insanı temel alan anlayışla en güzel işleri ortaya koyacaktır. Dargeçit bundan böyle AK Parti belediyeciliğini yaşayacak. Bunu Allah’ın izni ile göreceğiz. Dargeçit’in havası görünümü değişecek. Pek çok yeniliğe imza atacağız. Mehmet Cüneyt Aksoy kardeşimizi şimdiden tebrik ediyorum”dedi.

1 NİSAN’DA HALKIMIZLA KUCAKLAŞACAĞIZ

AK Parti Partisi Dargeçit Belediye Başkan Adayı Cüneyt Aksoy da konuşmasında, “Biz bu yola çıkarken hak için çıktık. Halkımız için çıktık. Bu yol hak kervanı, bu yola beraber çıktık, beraber kazanacağız. Biz kardeşlik için yola çıktık, halkımız için, yola çıktı. Herkesi kucaklamak için yola çıktık. Değerli Dargeçitli hemşehrilerim, seçim koordinasyon merkezimizin açılışına göstermiş olduğunuz teveccühten ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Seçimler ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirsin” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Askeri aracın geçişi sırasında patlama

Mardin'de askeri aracın geçişi sırasında yola tuza [...]

1 gün önce...

Turizm acenteleri Mardin'de toplandı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yöneti [...]

1 gün önce...

Bu projeye katılan kadınlara ayda 2 bin 80 tl veriliyor

Hayata geçirilen 'İşte Anne' projesiyle kadınlar i [...]

1 gün önce...

Hetawî Kurd üzerine bir röportaj

Osmanlı dönemi Kürt basını hakkında yapılan kapsam [...]

1 gün önce...

'Çocuklarda horlama; geniz eti ve bademcikte büyümeye neden oluyor'

Op. Dr. Hayati Kale, “Geniz eti büyümesi olan çocu [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN