AK Partili Kadınlar 'İdam' İstedi

AK Partili Kadınlar 'İdam' İstedi
04 Temmuz 2018 Çarşamba Saat 19:19 6

Mardin’de çocuk cinayetleri ve istismarlarına tepki göstermek amacıyla AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde toplanan kadınlar, çocuk katilleri ve istismarcılarına idam istedi.

Mardin'de çocuk cinayetleri ve istismarlarına tepki göstermek amacıyla AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde toplanan kadınlar, çocuk katilleri ve istismarcılarına idam istedi.

Mardin'de bir grup kadın, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde çocuk cinayetleri ve istismarlarına tepki göstermek amacıyla parti binasında bir araya gelerek basın açıklaması yaptı. Kadınlar adına açıklamayı okuyan Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, çocukların yok edilişini kınamak için toplandıklarını belirterek, "Her şeyden önce ülkemizin başı sağ olsun. Ölen çocuklar bizim çocuklarımız. Eylül'ün annesi, Ceylin'in annesi, Leyla'nın annesi size sesleniyoruz, adınızı bilmiyoruz ama acınızı biliyoruz ve geçmeyeceğini de. Size sadece sabır dileyebiliyoruz" dedi.

Hiçbir sözcüğün acıyı dindirmeyeceğinin farkında olduklarını anlatan Hakimoğlu, "Bugün binlerce anne arkanızda, acınız acımız ve bu yürek yangınlarının bitmesi için sizinle beraberiz. Bugün Ceylin'e, Eylül'e yapılanlar yarın bizim çocuklarımıza, yeğenlerimize veya torunlarımıza yapılacaktır. Yapılan bu istismarı kınıyor ve hükümetimizin bu konuda bir an önce adım atmasını talep ediyoruz. Masumiyeti bir çocuğun bakışlarında bulabilirdik eskiden, şimdi o gözlere bakamıyoruz bile. Gülmeyi çocuklar icat etti, bizler tüketiyoruz. Biz bu canilere karşı susmayacağız. İdamın bunlar için kurtuluş olduğunu bile bile caydırıcı olabilmesi adına idam istiyoruz" diye konuştu.
YORUMLAR :::

 1. iddam
  06 Temmuz 2018 Cuma Saat 09:09 CEVAPLA
  ilk sizin kocalarınızı asmasınlar dikkat edin
 2. Ğursi
  05 Temmuz 2018 Perşembe Saat 12:00 CEVAPLA
  Bunlar şov peşindeler. İdam istemiyorlar. Kim ki bunlar! İsteyemezler de zaten. Sadece olayı istismar ediyorlar. Bunlar ne söyleyeceklerse tek adam söyler. Eğer Recep Tayyip Erdoğan isteseydi zaten çoktan kanun çıkarırlardı.
  • ğorsiya
   09 Temmuz 2018 Pazartesi Saat 12:40 CEVAPLA
   esas sen çarpıtma ve konuyu sulandırma.
   anlayan zaten amacını , yoksa mardinde kime sorsan gursu da ğursiyide iyi bilir.
  • zafer
   07 Temmuz 2018 Cumartesi Saat 17:01 CEVAPLA
   şimdi burada olayı çarpıtmayalım. Recep Tayyip Erdoğan dediğin kişi ülkenin cumhurbaşkanı olarak defalarca meclis önüme getirirse bi dk bekletmem onaylarım dedi hadi diyelim akpartililer getirmedi chp mhp bağımsızlar hiç biri getirmedi hatta HDP bile getirmedi herkes kendine baksın. idam gelecekse şeriatta gelsin gelsin ki işkembeden bol bol sallayanların da dilini kessinler
   • Ğursi
    08 Temmuz 2018 Pazar Saat 15:36
    Dalga geçme arkadaş! Hangi partinin Mecliste yasa çıkaracak sayısal gücü var! Sadece AKP çıkarabilirdi ama çıkarmayıp istismar ediyorlar. Ama bunların amacı idam falan istemek değil, koyun otlatmaktır.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sinanoğlu, Artuklu İçin başvurusunu yaptı

Eski dönem AK Parti Mardin İl Başkanlığı gö [...]

1 gün önce...

İşte AK Partinin Mardin'deki Aday Adayları Listesi

Mardin ve ilçelerinde 2019 Mart Yerel seçimleriy [...]

1 gün önce...

Flaş Haber! Yarım Kalan İşini Tamamlamak için Aday Oldu

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK [...]

14 saat önce...

Bağış, diğer adaylardan farkını açıkladı.

AK Parti'den Belediye Başkan Aday Adayı olan Orh [...]

1 gün önce...

Sümer: Artuklu'nun potansiyelini de sorunlarını da biliyorum!

Artuklu'da AK Parti'den belediye başkan adayı ol [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yerel Seçimlere Giderken…

1
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Nasıl mı Okudum?

3
Fırat Ensari
4
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

7