AK Parti'nin Mardin Adayı Güler'e Destek Yağıyor

AK Parti'nin Mardin Adayı Güler'e Destek Yağıyor
21 Nisan 2011 Perşembe Saat 10:40 9

Mardin‘den seçim startı vererek çalışmalarını başlatan eski Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammer Güler‘e vali olarak görev yaptığı illerden destek yağıyor.

Mardin‘den seçim startı vererek çalışmalarını başlatan eski Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammer Güler‘e vali olarak görev yaptığı illerden destek yağıyor.

24. dönem AK Parti Milletvekili adayı olarak Mardin 1. sıradan gösterilen eski Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammar Güler‘in Mardin‘den seçim startı vermesinin ardından yurdun dört bir yanından destek yağdığı ifade edildi. Daha önce kaymakam olarak görev yaptığı ilçeler yanında Niğde, Kayseri, Gaziantep, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bir çok ilden destek mesajları alan AK Parti Mardin Milletvekili 1. sıra adayı Muammer Güler, aldığı olumlu tepkilerden dolayı çok mutlu olduğunu ve Mardin için yeni bir dönem başlayacağını ifade ederek, şunları söyledi:

“Türkiye‘nin dört bir yanından hizmet ettiğim iller başta olmak üzere bir çok kentimizde yaşayan vatandaşlarımızdan tebrik telefonları almaktayız. Gruplar halinde Mardin‘e gelerek bizlerle birlikte çalışmalar yürüteceklerini ifade ediyorlar. Elbette bu benim için mutluluk verici bir olaydır. Mardin için 12 Haziran sonrası yeni bir dönem başlayacak ve Mardin hak ettiği yere gelerek 21. yüzyılın dünya kültür başkentlerinden birisi olacaktır. Bütün çabamız bu yönde olacaktır.”

Yurdun dört bir yanından Muammer Güler sevdalılarının Mardin‘e akın ederek seçim çalışmalarına destek verme çabaları kent sakinleri tarafından da büyük bir ilgiyle izlenirken vatandaşlar, “Muammer Güler Mardin için büyük bir şans. Bu şansı iyi değerlendirecek ve 12 Haziran sabahı bu şansın batmayacak bir güneş gibi Mardin‘in üzerinden dünyaya doğmasını sağlayacağız” dediler.

Muammer Güler‘in doğduğu ve doyduğu bütün kentlere hizmet verdiğini, gittiği her yerde önce vatandaşların kalbinde sıcak bir yer edindiğini ve yaptığı hizmetlerle anıldığını ifade eden Mardinli vatandaşlar, “Muammer Güler‘in Mardin‘den aday gösterilmesini sağlayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a çok teşekkür ediyoruz. Böyle iyi yetişmiş bir devlet adamının yaşamını hizmete adamış bir insanın bundan sonra Mardin milletvekili sıfatıyla kentimize ve ülkemize hizmet edebilmesi için var gücümüzle destekleyeceğiz. O bizim evladımız, o bizim umudumuz” yorumunu yaptılar.

Geçtiğimiz günlerde seçim stantını Mardin‘den veren Muammer Güler, bugün Ankara‘da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak olan aday tanıtım toplantısına katılarak daha sonra yeniden seçim bölgesindeki çalışmalarını sürdürmek üzere Mardin‘e dönecek.YORUMLAR :::

 1. mardinli
  22 Nisan 2011 Cuma Saat 10:30 CEVAPLA
  Doğrusu bu Gönül Hanım düşmanlığını anlamış değilim. İçimize sindiremediğimiz ne arkadaşlar. Milletvekilinin bizden biri olmasımı, seçildikten sonra herkesin telefonunu bizzat kendisinin cevaplamasımı, bu kadar kolay ulaşılabilir olmasımı, burası için birşeyler yapmaya çalışmasımı nedir sindiremediğimiz. Diğer adaylardan kaçını seçildikten sonra burda gördük. Gönül Hanım hergün buradaydı.Her seçimde hangi parti iktidarsa ordan adaylığını koyan adaylarmı seçilseydi yani. Şimdi isimlerini söylemiyeyim herkes biliyor zaten
 2. çoban süleyman
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 23:27 CEVAPLA
  muammer bey sizi fazla tanımayız. 2. sıradakini de özel günlerde ismini görürüz. Ama 3. sıradaki muhterem zat gercekten çokca övülmeyi hak eden biri. kendisi Mardin'e çok şey katacak kapasitede. Daha ilk konuşmasında heryeri inletti. Salonu coşturdu. insanların duygularını galeyana getirdi. seçim çalışmalarında birlikte hareket ederseniz inanıyorum ki gittiğiniz her yerde coşku ile karşılacak ve boş gönderilmeyeceksiniz...
 3. ADALET
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 23:08 CEVAPLA
  ADALETSİZ LİSTEYE OY YOK İSTERSENİZ BAŞ BAKAN GELSİN YİNE YOK....
 4. AKP muhalifiyim ben ama doğruya doğru
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 23:07 CEVAPLA
  Saygıdeğer yorumcular, Gönül hanım daha sizler bu partinin adını bilmez iken 2001 yılında bu partinin bir neferi olarak çalışıyordu. Öyle arkasına 100 kisi takmadan tek başına 2-3 kisi ile ev ev dolaşıp hem belediye seçiminde hem refarandumda çalıştı. Küçük dağları ben yarattım havasında hiçbir zaman olmadı. Ama biliyorumki tırşikçilar son listeden memnun değiller. İlk mecliste Beşir Hamid'iyi ikinci mecliste Cüneyt Yüksel'i yeyip bitirdiler. Son listede ilk üç sıradaki adamların hiçbirinde etrafa saçacak para yok. Kim dolduracak benzin depolarını şimdi, kim verecek ziyafetleri. Ve nasıl yapılacak hizipçilik. Ama bu grup biliyorumki Muammer beyİn etrafında kümelenecek şimdi, belki bakan olunca bize avanta sağlar diye. Ama biliyorumki Muammer bey böyle şeylerin içinde olmayacak. Yani bu seçimin ilk kaybedeni bu tirşikçi takımıdır.
 5. SELMAN DEMİRCİ
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 23:03 CEVAPLA
  EN BÜYÜK DESTEĞİ BİZ AK PARTİLİ SEÇMENLER VERECEĞİZ
  GÖRECEKSİNİZ 4'TE 4 YAPMAZSAK.
 6. hacı BOZANOĞLU
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 14:38 CEVAPLA
  Sayın GÜLER,Adaylığınız hayırlı olsun,Ancak ; 2.sıra adayınız bir dayatma neticesinde halkın önüne çıkartılmıştır.Bu dayatmayı,dayatanlara sanıyorum mardin halkı,aynen gerisin geriye iade edecektir.Seçim çalışmalarında da bu olumsuz tepkilerle karşılaşacaksınız.Umarım,çok geç olmadan herşey düzeltilir.
 7. velat şahin
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 13:52 CEVAPLA
  mardin life. bu AKP yi desdekleme tavrınızı bırakıp gerçek gazetecilik yapın artık..ne oldu tarafsız duruşunuza.yandaş medyanın mardin kolu oldunuz artık..Tarafsız yazın lütfen..ne demek desdek yağıyor.böyle tarafsız başlık mı olur.cümleleri anlayamıyorsanız bir edebiyat öğretmeni yanınızda çalıştırın..nesnel anlatım nedir öznel anlatım nedir görün..istediğim AKP yi de BDP yi de CHP yi de......desdekleyecek haberleriniz olmasın..dopğru ve tarafsız olamıyorsunuz barş bu çizgiye yakın olun
 8. mardinli
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 12:26 CEVAPLA
  kimmiş bu "muammer güler sevdalıları" merak ettim. yuvarlak ifadelerle geçiştirmek yerine somut veriler yazarsanız daha tarafsız habercilik yapmış olursunuz. yoksa bu tür ifadeler yandaş habercilik kapsamına girer. eğer yayınlarsanız sevinirim.
 9. mahmut
  21 Nisan 2011 Perşembe Saat 12:25 CEVAPLA
  Sayın GÜLER,Öncelikle adaylığınız hayırlı olsun,Bulunduğunuz listede en az 4 Milletvekili çıkabilirdi.Bütün samimiyetim ve tarafsızlığımla söylüyorum ki,Gönül hanımın,listedenizde 2.sırada olması,adeta mardin halkına bir dayatma mahiyeti taşımaktadır.Sayın Başbakanımızın yanlış yanlendirilmesiyle bu kararı vermiş olması.Ne yazık ki,mardinde hergün çığ gibi büyüyen olumsuz tepkilere neden olmuştur.Bu durumun da ciddi oy kaybına neden olacağı aşikardır.Bu olumsuz tepkileri seçim çalışmalarınızda da bire bir yaşayacaksınız.Endişelerim Bir Ak Parti seçmeni olarak bu seçimde maalesef Mardini bir millet vekili ile temsil edeceğidir.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hırsızlar bu sefer kameradan kaçamadı

Midyat ilçesinde, bir otelin yüzme havuzuna giren [...]

1 gün önce...

Eşsiz gün batımı manzarası

Suriye sınırındaki Nusaybin ilçesinde güneşin batı [...]

1 gün önce...

Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü

Mardin Life Gazetesi’nin köşe yazarlarından Eğitim [...]

1 gün önce...

Belediyespor Kulübü Yönetimi Belirlendi

Kızıltepe Belediyesi Meclisinden oluşan Kızıltepe [...]

1 gün önce...

Midyat Kent Park tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Mi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar