Akar, Partisinin aday adayı sayısını açıkladı

Akar, Partisinin aday adayı sayısını açıkladı
20 Mayıs 2018 Pazar Saat 16:08 0

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Partisinden milletvekili aday adaylığı için gerçekleştirilen müracaat sayısını açıkladı. Mardin'de 8 Aday müracaatının bulunduğunu kaydeden Akar, adaylık sürecinin liste açıklanacağı ana kadar devam edeceğini söyledi.

24 Haziran Seçimleriyle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Başkan Akar, Seçimlerin aslında birer demokrasi bayramı olduğuna yeni kurulan bir parti olarak, bu demokrasi bayramını büyük bir seçim zaferine dönüştürmek üzere hummalı çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

İYİ PARTİ'DEN 8 ADAY ADAYI VAR
24 Haziran Seçimlerinin Türkiye’de bir demokrasi Bayramı havasında geçeceğine inandığını kaydeden Akar,” İYİ Partiye tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin’de de yüksek bir teveccühün olduğunu görüyoruz. Bu teveccüh parti yöneticileri olarak bizleri heyecanlandırdığı gibi gururlandırıyor da. Bu ilgi, partinin geleceği ve ilerisi içinde ayrıca bir gösterge olarak da görebiliriz. Milletvekili aday adaylığı için Mardin’den 8 aday başvurusu oldu. Bu aday adaylarımızla ilgili Mardin’deki çalışmalarımızı tamamladık ve partimizin genel merkeziyle çalışmalarımızı paylaştık. Genel Merkezimiz de çalışmalarını mevcut isimler üzerine sürdürüyor. Ancak, Partimizin genel merkezi üzerinden de müracaatlar için son ana kadar sürecin sürdüğünü biliyoruz. Mardin için sürpriz sayılabilecek aday adayları da olabilir. İşte bütün bu soruların cevabı inşallah 21 Mayıs Pazartesi Günü aday listemize son hali verilince ortaya konacak ve ve kamuoyuyla paylaşılacak” diye konuştu


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

En yaşlı adaydan sonra en genç aday da Mardinli

Ak Parti'nin en yaşlı adayı olarak tanıtılan [...]

1 gün önce...

AK Parti Milletvekili Cengiz Demirkaya Kimdir?

24 Haziran Genel seçimlerine göre Cengiz Demirka [...]

10 saat önce...

Anız yakmak hem toprağa hem de canlılara zarar veriyor

Özellikle buğday hasadının ardından ekilecek [...]

1 gün önce...

Tatil dönemini iyi değerlendirmek lazım

Okulların yaz tatiline girmesiyle beraber önüm [...]

1 gün önce...

Külekçi, Mardin Basını ile Bir Araya Geldi

Trabzon-Mardin Kardeşlik Köprüsü Koordinatör [...]

1 gün önce...

SONDAKİKA :::