Akar, Partisinin aday adayı sayısını açıkladı

Akar, Partisinin aday adayı sayısını açıkladı
20 Mayıs 2018 Pazar Saat 16:08 0

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Partisinden milletvekili aday adaylığı için gerçekleştirilen müracaat sayısını açıkladı. Mardin'de 8 Aday müracaatının bulunduğunu kaydeden Akar, adaylık sürecinin liste açıklanacağı ana kadar devam edeceğini söyledi.

24 Haziran Seçimleriyle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Başkan Akar, Seçimlerin aslında birer demokrasi bayramı olduğuna yeni kurulan bir parti olarak, bu demokrasi bayramını büyük bir seçim zaferine dönüştürmek üzere hummalı çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

İYİ PARTİ'DEN 8 ADAY ADAYI VAR
24 Haziran Seçimlerinin Türkiye’de bir demokrasi Bayramı havasında geçeceğine inandığını kaydeden Akar,” İYİ Partiye tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin’de de yüksek bir teveccühün olduğunu görüyoruz. Bu teveccüh parti yöneticileri olarak bizleri heyecanlandırdığı gibi gururlandırıyor da. Bu ilgi, partinin geleceği ve ilerisi içinde ayrıca bir gösterge olarak da görebiliriz. Milletvekili aday adaylığı için Mardin’den 8 aday başvurusu oldu. Bu aday adaylarımızla ilgili Mardin’deki çalışmalarımızı tamamladık ve partimizin genel merkeziyle çalışmalarımızı paylaştık. Genel Merkezimiz de çalışmalarını mevcut isimler üzerine sürdürüyor. Ancak, Partimizin genel merkezi üzerinden de müracaatlar için son ana kadar sürecin sürdüğünü biliyoruz. Mardin için sürpriz sayılabilecek aday adayları da olabilir. İşte bütün bu soruların cevabı inşallah 21 Mayıs Pazartesi Günü aday listemize son hali verilince ortaya konacak ve ve kamuoyuyla paylaşılacak” diye konuştu


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

HDP Adayları Seçim Bildirgesini Açıkladı

HDP Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ahme [...]

1 gün önce...

Beyninden portakal büyüklüğünde tümör çıkarıldı

Mardin'de şiddetli baş ağrısı ile göz kararması şi [...]

1 gün önce...

Mardin merkezli FETÖ/PDY operasyonu: 11 gözaltı

Mardin merkezli 11 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/P [...]

1 gün önce...

Çalhan: Yaşlılarımızın engin deneyimlerinden istifade etmeliyiz

Yaşlılar Haftası nedeniyle bir basın açıklaması ya [...]

1 gün önce...

Ekmek israfına dikkat çekmek için kermes açtılar

Artuklu Hacı Suphiye Bölünmez imam hatip ortaokulu [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN