Aksoy, Dargeçit'te tarih yazacağız

Aksoy, Dargeçit'te tarih yazacağız
26 Mart 2019 Salı Saat 19:05 0

Ak Parti Dargeçit Belediye Başkan adayı Mehmet Cüneyt Aksoy, 31 Mart yerel seçimler öncesinde gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Ziyaretlerinde vatandaştan büyük ilgi gören Aksoy, Seçim Koordinasyon Merkezinde ise halkla bir araya gelerek desteklerini istiyor.

31 Mart Yerel Seçimlerine çok az bir zaman kala Dargeçit ilçe merkezi ve kırsal mahallelerinde sıkılmadık el, ayak basılmadık yer bırakmama adına çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Cüneyt Aksoy, esnafları ziyaret ederek desteklerini istiyor.

Seçim çalışmalarında kendisine farklı parti ve kesimlerden de destek geldiğini anlatan Aksoy, kendisine eşlik eden vatandaşlara teşekkür etti.

Gittiği her yerde özellikle esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Aksoy'u Dargeçitliler, uzun zamandır hasretini çektikleri 'İşte Dargeçit'in Başkanı' diyerek bağrına bastı.

Aksoy, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için seçim çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını belirterek, "İlçeme yapacağım güzel projelerim var, bu projeleri hayata geçirmek için elimden geleni yapacağım. Seçime kısa bir süre kaldı. Gece gündüz demeden dur durak dinlenmeden çalışıyoruz. İnşallah ilçe halkının desteğiyle Dargeçit'te tarih yazacağız. Gerek hükümetimiz gerekse özel sektör ilçemizde ciddi yatırımlar yapıyor. Dargeçit'in önü açık. İstikrarın sürmesi açısından 31 Mart seçimleri Dargeçit, Mardin ve ülkemiz için hatta tüm dünyadaki Müslümanlar için büyük önem arz ediyor. Allah nasip ederse 31 Mart tarihinde vatandaşlarımızın partimize oy vereceklerine inancımız tamdır." dedi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Askeri aracın geçişi sırasında patlama

Mardin'de askeri aracın geçişi sırasında yola tuza [...]

1 gün önce...

Turizm acenteleri Mardin'de toplandı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yöneti [...]

1 gün önce...

Bu projeye katılan kadınlara ayda 2 bin 80 tl veriliyor

Hayata geçirilen 'İşte Anne' projesiyle kadınlar i [...]

1 gün önce...

Hetawî Kurd üzerine bir röportaj

Osmanlı dönemi Kürt basını hakkında yapılan kapsam [...]

1 gün önce...

'Çocuklarda horlama; geniz eti ve bademcikte büyümeye neden oluyor'

Op. Dr. Hayati Kale, “Geniz eti büyümesi olan çocu [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN