Altıntaş kafilesinin rotası Kaymakam Çelik'in memleketi!

Altıntaş kafilesinin rotası Kaymakam Çelik'in memleketi!
17 Nisan 2018 Salı Saat 13:04 0

Mardinli Kaymakam Musa Kazım Çelik, görev yaptığı Altıntaş ilçesi'ndeki 33 öğrenciyi, memleketi Mardin'i daha yakından tanımak ve gönül köprüsü kurmak üzere dualarla uğurladı.

Kütahya'nın Altıntaş İlçesinin Mardinli Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Kültür gezi projesi kapsamında 33 öğrenciyi Mardin'e gönderiyor.

Altıntaş Kaymakamlığı ve Altıntaş Belediyesi'nin katkılarıyla Mardin'e yola çıkan 33 kişiden oluşan Altıntaş Meslek Yüksek Okulu öğrenci ve öğretmenlerinin bulunduğu kafile Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk tarafından karşılanacak.

Mardinli Altıntaş Kaymakamı Musa kazım Çelik, Mardin'e dualarla uğurladığı kafilenin ardından sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: "Kaymakamlığımızın ve Altıntaş Belediyemizin katkılarıyla Altıntaş Meslek Yüksek Okulu öğrenci ve öğretmenlerimizden oluşan 33 kişilik kafileyi kültürel gezi projemiz kapsamında Mardin'e dualarla uğurladık. Mardin'de konaklama ve diğer hususlarda desteklerini esirgemeyen Artuklu Kaymakamı aynı zaman da Artuklu Belediye Başkanı olan değerli abim Şakir Öner Öztürk'e sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Dillerin, dinlerin, kardeşliğin, bir ve beraber yaşamanın, huzurun, adanmışlığın ve barışın memleketi Mardin'e iyi yolculuklar arkadaşlar."diye yazdı


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EĞİTİM HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Az: Milli ve yerli bir müfredatla eğitime devam ediyoruz

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet [...]

23 saat önce...

Dicle Elektrik’ten Müşterilerine Aşure İkramı

Dicle Elektrik, Muharrem ayında müşterilerine a [...]

13 saat önce...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk öğrencilere söz verdi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerle [...]

1 gün önce...

Dindarlık ve mutluluk ilişkisi

ABD'de yapılan bir araştırmada, dindar olarak y [...]

1 gün önce...

Freni boşalan araç karşı şerite geçti

Artuklu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında [...]

1 gün önce...