Artuklu'da Mıntıka temizliği devam ediyor

Artuklu'da Mıntıka temizliği devam ediyor
17 Kasım 2017 Cuma Saat 16:05 0

Artuklu Belediyesi vatandaşların daha temiz cadde ve sokaklarda gezinebilmeleri için mahallelerde sürdürdüğü mıntıka temizlik çalışmalarını merkez Yenikapı mahallesinde sürdürdü.

Artuklu Belediye Başkan vekili de olan Kaymakam Şakir Öner Öztürk'ün talimatıyla ilçe genelindeki mahallelerde devam eden mıntıka temizliği çalışmaları adeta bir temizlikçi ordusuyla devam ediyor.

Vatandaşların sağlıklı ve temiz bir çevre sunulmasını hedefleyen Artuklu Belediyesi, kent merkezindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra belli periyotlarla mahallelerde gerçekleştirdiği kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda sabahın erken saatlerinde araç ve ekipmanlarıyla birlikte dar sokaklı Yenikapı mahallesinde kapsamlı bir mıntıka temizliği gerçekleştirdi. Artuklu Belediye Başkan vekili de olan Kaymakam Şakir Öner Öztürk, temizlik çalışmalarıyla ilgili olarak "Artuklu Belediyesi olarak hizmetlerimizi gerçekleştirirken, hizmette ve kalitede öncü belediye olma ilkesinden hareketle ilçe sakinlerimizin refah, huzur ve güven içerisinde yaşamasının temini için gereken çabayı gösteren bir anlayışla hareket etmekteyiz” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Dinçel'e Mecliste yeni görev

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dincel, yeni [...]

22 saat önce...

Hayat Tamircisi' Bu Kez Kartala Protez Ayak Yaptı

Derik ilçesinde yaşayan, sakat hayvanlar ve çoc [...]

1 gün önce...

Bir kan davası daha tatlıya bağlandı

Kızıltepe'de 15 yıl önce İbrahim Kılınç’ [...]

1 gün önce...

15 Temmuz şehitlerini paraşütle atlayarak andılar

Mardin'de vatandaşlar, paraşütle atlayış ger [...]

1 gün önce...

15 Temmuz gazisinden “yol” tepkisi

15 Temmuz gazisi Halil Algan, Mardin-Midyat Karayo [...]

1 gün önce...