Atletizm Spor Kulübü Şehit Eren Bülbül İçin Koştu

Atletizm Spor Kulübü Şehit Eren Bülbül İçin Koştu
04 Mart 2018 Pazar Saat 20:26 0

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafında organize edilen Kulüpler arası yarı maraton ligi şampiyonası finali Trabzon ‘da tamamlandı. Uluslararası Trabzon yarı maratonu bu yıl Şehit Eren Bülbül anısına Eren için koşuyoruz sloganıyla koşuldu.

Mardin atletizm spor kulübü büyük bayanlar ’da takım olarak katıldığı yarı maraton ligi finalinde, Şehit Eren Bülbül anısına yapılan 2 kademe yarışma sonucunda takım sıralamasında üçüncü tamamladı. İlk etabı Adana’da yapılan yarışmalar ’da Mardin atletizm spor kulübü 2 sırada başladığı lige, Birinciliği Kasımpaşa spor kulübü, Beşiktaş spor kulübü finalde Mardin atletizm spor kulübünü geçerek İkinciliği elde etti. Mardin atletizm spor kulübü üçüncü sırada tamamlayarak İlimize önemli bir başarı daha elde ederek yarı maraton ligini tamamladı. Kulüp başkanı Mehmet Münir Cura yaptığı açıklamada yarışmanın anlam ve önemi nedeniyle şehidimiz Eren BÜLBÜL adına yapılan bu organizasyonda Mardin ilimizi temsilen katılmamız anlamlı oldu. Şehidimize Allahtan rahmet dileriz.
Mardin atletizm spor kulübü alt yapıda hazırladığı projeler ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı ‘’SODES’’ Projesi, Mardin Valiliği SODES koordinasyon birimi tarafından koordinasyonu sağlanan ve Mardin atletizm spor kulübü tarafından yürütülmekte olan ‘’Kadim Şehrin Sportmen Gençleri’’ kapsamında Atletizm, Teakwando, Voleybol spor branşların ’da çalışmalar aralıksız olarak devam etmektedir.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe'de Elektrik kesintisine tepki var

Kızıltepe'de bir çok köyde bugün elektrikler [...]

1 gün önce...

Afrin İçin Meşaleli Zafer Yürüyüşü

Mardin’in Artuklu ilçesinde Artuklu 1071 Derne [...]

1 gün önce...

Elektrik sorunuyla ilgili ortak açıklama

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Ceyda [...]

5 saat önce...

Milli Düşünce ve Yerli Üretim Paneli Düzenlendi

Dicle Kalkınma Ajansının ev sahipliğinde, Tü [...]

1 gün önce...

Derik'te korkutan yangın

Derik İlçesi Kale Mahallesi Cumhuriyet Caddesin [...]

1 gün önce...