Atletizm Spor Kulübü Şehit Eren Bülbül İçin Koştu

Atletizm Spor Kulübü Şehit Eren Bülbül İçin Koştu
04 Mart 2018 Pazar Saat 20:26 0

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafında organize edilen Kulüpler arası yarı maraton ligi şampiyonası finali Trabzon ‘da tamamlandı. Uluslararası Trabzon yarı maratonu bu yıl Şehit Eren Bülbül anısına Eren için koşuyoruz sloganıyla koşuldu.

Mardin atletizm spor kulübü büyük bayanlar ’da takım olarak katıldığı yarı maraton ligi finalinde, Şehit Eren Bülbül anısına yapılan 2 kademe yarışma sonucunda takım sıralamasında üçüncü tamamladı. İlk etabı Adana’da yapılan yarışmalar ’da Mardin atletizm spor kulübü 2 sırada başladığı lige, Birinciliği Kasımpaşa spor kulübü, Beşiktaş spor kulübü finalde Mardin atletizm spor kulübünü geçerek İkinciliği elde etti. Mardin atletizm spor kulübü üçüncü sırada tamamlayarak İlimize önemli bir başarı daha elde ederek yarı maraton ligini tamamladı. Kulüp başkanı Mehmet Münir Cura yaptığı açıklamada yarışmanın anlam ve önemi nedeniyle şehidimiz Eren BÜLBÜL adına yapılan bu organizasyonda Mardin ilimizi temsilen katılmamız anlamlı oldu. Şehidimize Allahtan rahmet dileriz.
Mardin atletizm spor kulübü alt yapıda hazırladığı projeler ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı ‘’SODES’’ Projesi, Mardin Valiliği SODES koordinasyon birimi tarafından koordinasyonu sağlanan ve Mardin atletizm spor kulübü tarafından yürütülmekte olan ‘’Kadim Şehrin Sportmen Gençleri’’ kapsamında Atletizm, Teakwando, Voleybol spor branşların ’da çalışmalar aralıksız olarak devam etmektedir.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Rektör, yolsuzlukla suçlanan yeğenini fakülteye atadı

Ulusal Gazetelerde yer alan habere göre Artuklu A [...]

7 saat önce...

İzmir - Mardin uçağı arıza nedeniyle geri dönüş yaptı

İzmir - Mardin seferi için İzmir Adnan Mendere [...]

1 gün önce...

Memura 3 zam

Milyonlarca memura Ocak’ta yüzde 4 zam ve 7.15 [...]

1 gün önce...

'Mahmudi'ler Derik'te Buluştular

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin il ve ilçelerine [...]

1 gün önce...

Mardin turizmi, "artırılmış gerçeklik" teknolojisi ile buluşturuldu.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve [...]

1 gün önce...