Aydın, İçişleri Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı

Aydın, İçişleri Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı
02 Ağustos 2018 Perşembe Saat 14:42 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun AK Parti Trabzon Milletvekilleri, Trabzon İl ve İlçe teşkilatları, belediye başkanlarına içişleri bakanlığında verdiği kahvaltıya Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı ibrahim Aydın’da katıldı.

Toplantıya katılım sağladığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Aydın, Toplantı sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir süre görüşme fırsatını bulduğunu aktardı.

Görüşme için kendisine böyle bir imkan tanıdığı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çok teşekkür ettiğini belirten Aydın şöyle konuşu:

“Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı olarak Ankara’da yapılan kahvaltı programına katıldım. Burda bulunmaktan dolayı çok memnun oldum. Bizler Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak kardeşlik programları kardeşlik projeleri kapsamında birçok faaliyette bulunduk. Yaklaşık bir hafta önce bir Çanakkale gezisi oldu çok verimli geçti. İnsanların birbiryle kaynaşması kardeişane duygular içinde olması bizleri sevindiriyor. Daha önce Trabzon’a geziler düzenledik. Trabzonlu kardeşlerimiz Mardin’e geldi. Kızıltepe’de hamsi festivali düzenlendi. İnşallah bizde Trabzon’da bulgur festivali düzenleyeceğiz. Amacımız Tüm ülkemizde birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmektir. Bu konuda bizlere destek veren başta içişleri bakanlığımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

içişleri Bakanlığı Kardeşlik Proje Koordinatörü Ahmet Külekçi ile Ankara’da Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Aydın şunları söyledi:

“Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç beni Orta Hisar Belediye teşkilatına görmek istediğini ifade etti. Bu davetten dolayı Ortahisar Belediye başkanına teşekkür ediyorum. Teşkilatta yer almak beni mutlu etti ve bu bana büyük bir onur verdi.”

Başkan Aydın, “Biz Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak bundan sonra da Trabzon’da olsun başka illerimizde olsun bü tür kardeşlik projelerine devam edeceğiz. Bu konuda bizlere desteklelerini esirgemeyen başta içişleri bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Acabey: Tarihi Artuklu'yu, modern belediyecilikle bütünleştireceğiz!

Mardin Belediyesi İmar Müdürlüğü görevinde [...]

4 saat önce...

Müftü Taşçı'nın aracı kaza yaptı

Kızıltepe İlçe Müftüsü Masum Taşçı’nı [...]

1 gün önce...

Adaylar, tanıtım toplantısında teşkilatla buluştu

AK Parti Artuklu belediye başkan aday adayları t [...]

1 gün önce...

Antibiyotiği En Az Edirne, En Çok Mardin Kullandı

Antibiyotik kullanımında Güneydoğu Anadolu Bö [...]

7 saat önce...

Ordu, Mardinli kadınlara teşekkürlerini iletti

Artuklu Belediye Başkan adayı Adayı Hasan Furka [...]

7 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yerel Seçimlere Giderken…

2
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Nasıl mı Okudum?

4
Fırat Ensari
5
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

7