Aydın, İçişleri Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı

Aydın, İçişleri Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı
02 Ağustos 2018 Perşembe Saat 14:42 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun AK Parti Trabzon Milletvekilleri, Trabzon İl ve İlçe teşkilatları, belediye başkanlarına içişleri bakanlığında verdiği kahvaltıya Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı ibrahim Aydın’da katıldı.

Toplantıya katılım sağladığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Aydın, Toplantı sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir süre görüşme fırsatını bulduğunu aktardı.

Görüşme için kendisine böyle bir imkan tanıdığı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çok teşekkür ettiğini belirten Aydın şöyle konuşu:

“Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı olarak Ankara’da yapılan kahvaltı programına katıldım. Burda bulunmaktan dolayı çok memnun oldum. Bizler Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak kardeşlik programları kardeşlik projeleri kapsamında birçok faaliyette bulunduk. Yaklaşık bir hafta önce bir Çanakkale gezisi oldu çok verimli geçti. İnsanların birbiryle kaynaşması kardeişane duygular içinde olması bizleri sevindiriyor. Daha önce Trabzon’a geziler düzenledik. Trabzonlu kardeşlerimiz Mardin’e geldi. Kızıltepe’de hamsi festivali düzenlendi. İnşallah bizde Trabzon’da bulgur festivali düzenleyeceğiz. Amacımız Tüm ülkemizde birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmektir. Bu konuda bizlere destek veren başta içişleri bakanlığımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

içişleri Bakanlığı Kardeşlik Proje Koordinatörü Ahmet Külekçi ile Ankara’da Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Aydın şunları söyledi:

“Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç beni Orta Hisar Belediye teşkilatına görmek istediğini ifade etti. Bu davetten dolayı Ortahisar Belediye başkanına teşekkür ediyorum. Teşkilatta yer almak beni mutlu etti ve bu bana büyük bir onur verdi.”

Başkan Aydın, “Biz Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak bundan sonra da Trabzon’da olsun başka illerimizde olsun bü tür kardeşlik projelerine devam edeceğiz. Bu konuda bizlere desteklelerini esirgemeyen başta içişleri bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Başıboş köpekler mahallelerde korku salıyor

Artuklu merkez ve özellikle de Nur Mahallesi TOKİ [...]

1 gün önce...

Müşteri yokken yaptığı tek iş Kur'an okumak

Kızıltepe Yeni Camii önünde açtığı seyyar tezgâhla [...]

20 saat önce...

Büyük Bayan Giyim Parçları Buyukmoda.com'da

Kıyafet seçiminde genelde zorlanan kadınlar büyük [...]

1 gün önce...

Emniyet Genel Müdürü değişti!

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Cu [...]

1 gün önce...

Muay Thai Dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek

Derikli Muhammed Hamza, 2 turnuvada elde ettiği ba [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Darbeler…

1
Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

Ahlak Üzerine Denemeler

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Hayatın Kendisi…

3
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

4
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

5
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

6
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Ol Û Ziman

7