Aydın, İçişleri Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı

Aydın, İçişleri Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı
02 Ağustos 2018 Perşembe Saat 14:42 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun AK Parti Trabzon Milletvekilleri, Trabzon İl ve İlçe teşkilatları, belediye başkanlarına içişleri bakanlığında verdiği kahvaltıya Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı ibrahim Aydın’da katıldı.

Toplantıya katılım sağladığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Aydın, Toplantı sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir süre görüşme fırsatını bulduğunu aktardı.

Görüşme için kendisine böyle bir imkan tanıdığı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çok teşekkür ettiğini belirten Aydın şöyle konuşu:

“Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı olarak Ankara’da yapılan kahvaltı programına katıldım. Burda bulunmaktan dolayı çok memnun oldum. Bizler Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak kardeşlik programları kardeşlik projeleri kapsamında birçok faaliyette bulunduk. Yaklaşık bir hafta önce bir Çanakkale gezisi oldu çok verimli geçti. İnsanların birbiryle kaynaşması kardeişane duygular içinde olması bizleri sevindiriyor. Daha önce Trabzon’a geziler düzenledik. Trabzonlu kardeşlerimiz Mardin’e geldi. Kızıltepe’de hamsi festivali düzenlendi. İnşallah bizde Trabzon’da bulgur festivali düzenleyeceğiz. Amacımız Tüm ülkemizde birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmektir. Bu konuda bizlere destek veren başta içişleri bakanlığımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

içişleri Bakanlığı Kardeşlik Proje Koordinatörü Ahmet Külekçi ile Ankara’da Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Aydın şunları söyledi:

“Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç beni Orta Hisar Belediye teşkilatına görmek istediğini ifade etti. Bu davetten dolayı Ortahisar Belediye başkanına teşekkür ediyorum. Teşkilatta yer almak beni mutlu etti ve bu bana büyük bir onur verdi.”

Başkan Aydın, “Biz Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak bundan sonra da Trabzon’da olsun başka illerimizde olsun bü tür kardeşlik projelerine devam edeceğiz. Bu konuda bizlere desteklelerini esirgemeyen başta içişleri bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İŞTE Kızıltepe AK Parti Belediye Meclis Üye Listesi

Mardin’de oy deposu olarak bilinen Kızıltepe ilçes [...]

1 gün önce...

İşte Artuklu Belediye Meclis Üyeliği Listesi

AK Parti Mardin İl Başkanlığı, 31 Mart’ta gerçekle [...]

1 gün önce...

Yeni açılan lisenin gururu oldular

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Liseler aras [...]

2 saat önce...

Hurdacılık yaparak çocuklarına bakıyor

Kızıltepe´de yaşayan 3 çocuk annesi 43 yaşındaki C [...]

1 gün önce...

Dicle Elektrik’ten Kızıltepe’ ye 8 milyon liralık yatırım

Dicle Elektrik, sorumluluk bölgesindeki tüketicile [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN