Bakan Bak, Pota'ya takıldı

Bakan Bak, Pota'ya takıldı
05 Mart 2018 Pazartesi Saat 17:47 0

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e iki günlük bir çalışma ziyareti gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Mardin Gençlik Merkezi'nde gençlerle yaptığı basketbol maçında pataya takıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, iki günlük bir çalışma ziyareti için geldiği Mardin'de genç sporcularla bir araya geldi.

Diyarbakır yolu üzerinde bulunan Mardin Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'a Mardin Valisi Mustafa Yaman, TBMM İdare Amiri AK parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti İl Başkanı Nihat Eri ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Gençlik merkezi spor salonunda basketbol oynayan gençlerle sohbet eden Bakan Bak, yapılan faaliyetler hakkında Gençlik Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin'den bilgi aldı. Salonda bulunan gençlerle serbest vuruş yarışması yapan Bakan Bak, serbest vuruşlarda potayı geçemedi. 


Serbest vuruşlarda üçlük atışlarla başlayan bakan Bak, potayı tutturamayınca, yavaş yavaş yaklaştığı pataya kullandığı 30 atıştan sadece 6'sını basket olarak sonuçlandırabildi. Bakan Bak'ın yaptığı atışların 11'inde potayı tutturamaması dikkatlerden kaçmazken Bakan Bak, ter atma amacıyla çocuklarla yapılan yarı saha maçında ise üç atışını basketle sonuçlandırarak, potayı geçti ve alkışlarla sahayı terketti.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe'de Elektrik kesintisine tepki var

Kızıltepe'de bir çok köyde bugün elektrikler [...]

1 gün önce...

Afrin İçin Meşaleli Zafer Yürüyüşü

Mardin’in Artuklu ilçesinde Artuklu 1071 Derne [...]

1 gün önce...

Elektrik sorunuyla ilgili ortak açıklama

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Ceyda [...]

5 saat önce...

Milli Düşünce ve Yerli Üretim Paneli Düzenlendi

Dicle Kalkınma Ajansının ev sahipliğinde, Tü [...]

1 gün önce...

Derik'te korkutan yangın

Derik İlçesi Kale Mahallesi Cumhuriyet Caddesin [...]

1 gün önce...