Bakan Sarıeroğlu'ndan duygulandıran moral ziyareti

Bakan Sarıeroğlu'ndan duygulandıran moral ziyareti
12 Şubat 2018 Pazartesi Saat 19:09 0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Dışkapı Hastanesi'nde tedavisine devam edilen Mardin SGK İl Müdürü Abdülkerim Şahin’in oğlu Malik Robin Şahin'e moral ziyaretinde bulundu.

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yaklaşık bir aydır Ankara Dışkapı Hastanesi'nde tedavisine devam edilen SGK Mardin İl Müdürü Abdulkerim Şahin'in oğlu Malik Robin Şahin'e Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan duygulandıran ziyaret.

Yatan hasta olarak tedavisine bir aydır devam edilen Mardin SGK İl Müdürü Abdulkerim Şahin'in küçük oğluna moral desteğinde bulunmak için hastaneye sürpriz bir ziyarette bulunan Bakan Sarıeroğlu'nun örnek duyarlılığı hasta yakınlarını duygulandırdı.

Küçük Malik Robin'in tedavisine başlandığı ilk günden beri sağlık durumu hakkında hastane yönetimi ve hastanın babası Abdulkerim Şahin'den sık sık bilgi alan Bakan Sarıeroğlu, bu kez Malik Robin'in görmek için hastaneye sürpriz bir ziyarette bulundu. 

Bakan Sarıeroğlu'nun yaptığı sürpriz ziyaret karşısında duygusal anlar yaşayan Hastanın Babası Abdulkerim Şahin,Bakan Sarıeroğlu'na gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

Bakan Hanım'ın Malik Şahin'in tedavisine başlandığı ilk günden beri hastayla yakından ilgilendiğini vurgulayan SGK İl Müdürü Kerim Şahin, "Sayın Bakanımız Sarıeroğlu, ilk günden beri yavrumuzun sağlık durumuyla ilgili yakından ilgileniyor. Bir anne şefkatiyle bugün gerçekleştirmiş olduğu moral ziyareti ise bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Hastamızın moral ve motivasyonu yükseldi, özgüveni bir anda arttı. Öyle sanıyorum ki, bu ziyaret hastamızın daha hızlı iyileşmesine de katkıda bulunacaktır. Bu örnek duyarlılığından ötürü Sayın Bakanımıza ve bu vesileyle bizleri yalnız bırakmayan bütün duyarlı dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SAĞLIK HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Az: Milli ve yerli bir müfredatla eğitime devam ediyoruz

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet [...]

23 saat önce...

Dicle Elektrik’ten Müşterilerine Aşure İkramı

Dicle Elektrik, Muharrem ayında müşterilerine a [...]

13 saat önce...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk öğrencilere söz verdi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerle [...]

1 gün önce...

Dindarlık ve mutluluk ilişkisi

ABD'de yapılan bir araştırmada, dindar olarak y [...]

1 gün önce...

Freni boşalan araç karşı şerite geçti

Artuklu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında [...]

1 gün önce...