Bakan Sarıeroğlu'ndan duygulandıran moral ziyareti

Bakan Sarıeroğlu'ndan duygulandıran moral ziyareti
12 Şubat 2018 Pazartesi Saat 19:09 0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Dışkapı Hastanesi'nde tedavisine devam edilen Mardin SGK İl Müdürü Abdülkerim Şahin’in oğlu Malik Robin Şahin'e moral ziyaretinde bulundu.

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yaklaşık bir aydır Ankara Dışkapı Hastanesi'nde tedavisine devam edilen SGK Mardin İl Müdürü Abdulkerim Şahin'in oğlu Malik Robin Şahin'e Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan duygulandıran ziyaret.

Yatan hasta olarak tedavisine bir aydır devam edilen Mardin SGK İl Müdürü Abdulkerim Şahin'in küçük oğluna moral desteğinde bulunmak için hastaneye sürpriz bir ziyarette bulunan Bakan Sarıeroğlu'nun örnek duyarlılığı hasta yakınlarını duygulandırdı.

Küçük Malik Robin'in tedavisine başlandığı ilk günden beri sağlık durumu hakkında hastane yönetimi ve hastanın babası Abdulkerim Şahin'den sık sık bilgi alan Bakan Sarıeroğlu, bu kez Malik Robin'in görmek için hastaneye sürpriz bir ziyarette bulundu. 

Bakan Sarıeroğlu'nun yaptığı sürpriz ziyaret karşısında duygusal anlar yaşayan Hastanın Babası Abdulkerim Şahin,Bakan Sarıeroğlu'na gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

Bakan Hanım'ın Malik Şahin'in tedavisine başlandığı ilk günden beri hastayla yakından ilgilendiğini vurgulayan SGK İl Müdürü Kerim Şahin, "Sayın Bakanımız Sarıeroğlu, ilk günden beri yavrumuzun sağlık durumuyla ilgili yakından ilgileniyor. Bir anne şefkatiyle bugün gerçekleştirmiş olduğu moral ziyareti ise bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Hastamızın moral ve motivasyonu yükseldi, özgüveni bir anda arttı. Öyle sanıyorum ki, bu ziyaret hastamızın daha hızlı iyileşmesine de katkıda bulunacaktır. Bu örnek duyarlılığından ötürü Sayın Bakanımıza ve bu vesileyle bizleri yalnız bırakmayan bütün duyarlı dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SAĞLIK HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Duyan Ailesi'nin Mutlu Günü

Mardin Mimarlar Odası Başkanı Mimar Önder Duya [...]

1 gün önce...

Tedbirsizlik az daha can alıyordu

Nusaybin ilçesinde Mardin Yolu Caddesi olarak bil [...]

1 gün önce...

400 Yataklı Ek Hastane için ilk kazma vuruldu

Mardin'de 150 yataklı eski devlet hastanesi binas [...]

1 gün önce...

5 bakanlıkta bakan yardımcıları belli oldu

Adalet, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm, Sağ [...]

1 gün önce...

3 yetim annesi kadının 'İş' çığlığı

MARDİN'de, eşi kanser hastalığı nedeniyle vef [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Tekin Oruç
1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

….. dir 15 Temmuz

3
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Gençlere Dair...

4
Mehmet Kızılkaya
5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

Beklentiler…

6