Bakanın sürprizi Mardinli gençleri sevindirdi

Bakanın sürprizi Mardinli gençleri sevindirdi
25 Temmuz 2018 Çarşamba Saat 13:45 0

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın daveti üzerine Ankara'da bulunan Mardin ve Diyarbakırlı 300 genç, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'la yemekte bir araya geldi. Gençlerle sohbet eden Bakan Kasapoğlu'nun gençlere Milli maç ve tuttukları takımı izleme sözü gençler tarafından sevinç çığlıklarıyla karşılandı.

Bakan Kasapoğlu'nun gençlere, A Milli Futbol Takımı'nın bir maçını ve tuttukları takımların maçlarını tribünden izleme sözü gençleri mutlu etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'nun, Ankara'da bir araya geldiği Mardin ve Diyarbakırlı gençlere verdiği "A Milli Futbol Takımı'nın bir maçını ve tuttukları takımların maçlarını tribünden izleme sözü" gençleri sevindirdi. Bakan Kasapoğlu, daveti üzerine Mardin ve Diyarbakır'dan gelen 300 gençle Bakanlık merkezi binasında bir araya geldi.

Gençlerle öğle yemeği yiyen Kasapoğlu'nun, gençlere yönelik sürprizleri ise gençleri mutlu etti. Ziyarette gençlere çeşitli hediyeler veren Bakan Kasapoğlu, onlara birer de milli takım forması göndereceğini söyledi. Gençlere, A Milli Futbol Takımı'nın bir maçını tribünden izleme sözü de veren Kasapoğlu, gençlerin isteği üzerine onları tuttukları takımların bir maçını da tribünden izlemelerini sağlayacağını söyledi. Gençlerle tek tek yakından ilgilenen ve onları bulundukları şehirlerde ziyaret etme sözü de veren Bakan Mehmet Kasapoğlu, spor yapmaları ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Bakan Kasapoğlu, "Sizleri çok seviyoruz. Bu ülkenin tüm kaynakları gelişmeniz ve memleketimize hizmet etmeniz için var. İnşallah gelecek sizlerle birlikte çok daha güzel olacak" diye konuştu. Bakan Mehmet Kasapoğlu, kendisini ziyaret eden gençlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Miroğlu, Mardin'de çiçeklerle karşılandı

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde Patisinin [...]

1 gün önce...

Devrilen TIR'da 1 ölü 1 yaralı

Nusaybin ilçesinde kömür yüklü tır devrildi. [...]

1 gün önce...

DEDAŞ'tan Kaçak Elektrik İçin Panoyu Yaktılar İddiası

DEDAŞ tarafından gazete haber merkezlerine gönd [...]

1 gün önce...

Derik'li Çocukların Son Havuz Keyfi

Havaların ısınmasıyla Mardin Büyükşehir Bel [...]

1 gün önce...

Split klima yangına neden oldu

Nusaybin'de bir evde split klimadan kaynaklı yang [...]

1 gün önce...