Belde sakinleri Şahin'e 'Gönül Yürüyüşü'yle destek verdi

Belde sakinleri Şahin'e 'Gönül Yürüyüşü'yle destek verdi
26 Mart 2019 Salı Saat 19:57 0

Midyat'a bağlı daha önce belde statüsünde olan 6 mahalle, 31 Mart seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin'e destek vereceklerini Midyat ilçe merkezinde düzenledikleri dayanışma yürüyüşüyle ilan ettiler.

AK Parti Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin'e destek yürüyüşü düzenlemek üzere araçlarla Midyat'a gelen Söğütlü, Çavuşlu, Acırlı, Geninkaya, Şenköy ve Yolbaşı beldelerinin eski belde belediye başkanları, beldelerde ikamet ailelerin ileri gelenleri ile belde sakinleri Köşk Meydanı'nda toplanarak bir araya geldi.

Ellerindeki Bayrak ve Ak Parti flamalarıyla birlikte AK Parti Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin lehine tezahüratlar yaparak Midyat ile Estel arasında yol güzergahı üzerinde yürümeye başlayan belde sakinleri, 31 Mart'ta Oylarını AK Parti'nin gönül belediyeciliğinden yana kullanacakları için gönül yürüyüşü tertiplediklerini söylediler.

Beldelerden gelen Ailelerin ileri gelenleri ve belde sakinleriyle kol kola girerek yürüyüşe eşlik eden Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, 31 Mart'ta ayrı gayrı olmadan birlik ve beraberlik içerisinde hedeflenen başarıyı yakalayarak, Midyat'a yapılan hizmetlerin üzerine yeni hizmetler ekleyeceklerini kaydetti.

Midyat'ta daha önce belde statüsü olan mahallelerin eski belediye başkanları, beldelerde bulunan ailelerin ileri gelenleri ile mahalle sakinlerinin tertipleyip organize ettiği gönül yürüyüşünün çok anlamlı ve değerli bir destek olduğunu kaydeden Başkan Adayı Şahin, "Bugün Söğütlü, Çavuşlu, Acırlı, Geninkaya, Şenköy ve Yolbaşı beldelerimizde ikamet eden gönüldaşlarımız çok anlamlı ve bizim için değerli bir destek yürüyüşü gerçekleştirmiş oldular. Bu yürüyüş, birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştiren çok anlamlı bir yürüyüştür. Uzun yıllardır birlikte yol yürüdüğümüz, dostluk ve akrabalık hukukunu sürdürdüğümüz bir birinden değerli eski belediye başkanlarımız, kanaat liderlerimiz, ailelerimizin büyükleri ve yüreği büyük mahalle sakinlerimizi düzenledikleri bu yürüyüşle gönüllerimizin de kaderimizin de bir olduğunu bir kez daha göstermiş oldular. Bu anlamlı destekleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizim bu birlik ve beraberliğimiz seçim beraberliği değil, memleket sevdasıdır, kader ortaklığıdır. Bu güçlü destek Pazar günü yapılacak seçimin neticesinin de göstergesidir. İnşallah seçimden sonra Midyat'a bugüne kadar yapılmış hizmetlerin üzerine yenilerini ekleyecek, Midyat'ımızı her kulvarda çok daha büyük çok daha güzel çalışmalarla bölgenin incisi haline getireceğiz"

Köşk Meydanı'ndan AK Parti İlçe Başkanlığına kadar yürüyerek gelen kalabalığa seçim otobüsü üzerinde birer teşekkür konuşması yapan AK Parti Midyat İlçe Başkanı Av. Melih Güneştan ile Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin, daha sonra yürüyüşe katılan partililerle tek tek tokalaşarak uğurladılar.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin merkezli FETÖ/PDY operasyonu

Aralarında iş adamı ve basın mensuplarının da yer [...]

1 gün önce...

TOKİ sözünün yerine getirilmesini istiyorlar

Savur'da yaşayan vatandaşlar, daha önce ilçede yap [...]

1 gün önce...

Çakmak tamirciliğiyle çocuklarını okuttu eşinin tedavisini yaptırdı

Kızıltepe ilçesinde ikamet eden Abdülkadir Kayan, [...]

1 gün önce...

26 yıllık evlat hasreti 'Ömer Halis’le sona erdi

Mardin'de şehit çocukları olan Aynur(42) ve İshak [...]

1 gün önce...

Derik'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü düzenlendi

Derik İlçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birli [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

Ahlak Üzerine Denemeler

1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Hayatın Kendisi…

2
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

3
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

4
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

6
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Ol Û Ziman

7