Belediye Öğrencileri Geleceğe Hazırlıyor

Belediye Öğrencileri Geleceğe Hazırlıyor
13 Mayıs 2019 Pazartesi Saat 14:44 0

Artuklu Belediyesi mahalle konakları ve bilgi evleriyle de vatandaşlara önemli hizmetler sunuyor. Bu bağlamda öğrencilerin geleceğe hazırlanmasında da aktif bir rol üstlenen Belediye, farklı etkinlikler ile öğrenci dostu çalışmalar yapıyor. Hergün yüzlerce öğrencinin geldiği Bilgi Evi, yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerin bilgilerinin pekişmesini sağlıyor.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Amacımız öğrencilerimizin en faydalı şekilde hizmet sunmaktır” dedi. Bu konuda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tutaşı, “Belediye olarak her kesimden her vatandaşımızın yanında olduğumuz gibi öğrencilerimizin de yanındayız. İlimizin geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi şekilde çalışmalarımızdan faydalanmasını istiyoruz. Bu konuda Bilgi Evimiz etkin bir şekilde öğrencilerimize katkı veriyor. Bir yandan verdiğimiz kurslar ile öğrencilerimizin gelişimini sağlarken, diğer yandan da deneme sınavlarımız ile üniversite hayallerine yaklaşmaları için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Daha da gelişecek

Bilgi Evinin daha aktif bir şekilde çalışacağını dile getiren Tutaşı, “Şu an sınavlarımızı her hafta yapıyor ve evlatlarımızın eksikliklerini görmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında bilgi evimizin daha faydalı çalışması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda gelen öğrencilerimiz ve personelimizle sürekli istişare içindeyiz. Yapacağımız yenilikler ile en iyiye ulaşacağız” ifadesiyle sözlerine son verdi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kan davası barışla bitti

Kızıltepe'de iki yıl önce bir kişinin ölümüyle baş [...]

1 gün önce...

Kamışlı'daki tarlalarda yangın, Nusaybin'de önlem

SURİYE'nin Kamışlı kentindeki tarlalarda çıkan yan [...]

1 gün önce...

Ağaç kesen şahıs gözaltına alındı

Ormanlık alanda kaçak olarak meşe ağacı kesen şahı [...]

1 gün önce...

Sınavlar için ücretsiz servisler yapıldı

Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavına girecek ol [...]

1 gün önce...

Genç Yaşında kalp krizi geçirdi

Mehmet Akalan'ın oğlu Abdullah Akalan geçirdiği k [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

GÖBEKLİ TEPE

1
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Musa Ağabey

2
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Endüstri 4.0

7