Bölünmez, Mardinlilerle Derikliler Derneği'nde Buluştu

Bölünmez, Mardinlilerle Derikliler Derneği'nde Buluştu
09 Haziran 2018 Cumartesi Saat 14:55 0

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'de faaliyet gösteren Derikliler Derneği'nde Mardinli hemşehrileriyle olan buluşmalarını sürdürdü.

24 Haziran seçimleri için İzmir 1. Bölgeden 3. sıra milletvekili adayı olarak gösterilen AK Parti Mardin Milletvekili-İzmir Milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'de yoğun seçim çalışmalarını sürdürüyor.

24 Haziran seçim propoganda çalışmalarının başlamasıyla İzmir'deki seçim bölgesine geçerek, yoğun bir çalışma programının içerisine girin Bölünmez Çankırı, seçim çalışmalarında sık sık Mardinli hemşehrileriyle de bir araya gelerek, seçimler için destek istiyor.

İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (MARVAK) ile hemşehrileriyle gerçekleştirdiği sahur ve iftar buluşmalarının ardından bu kez de İzmir Mardin Derikliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Mümtaz Necimoğlu'nun ev sahipliğinde organize edilen buluşmada Mardinlilerle buluştu.

İzmir'de ikamet eden Derikliler başta olmak üzere bir çok Mardinlinin hazır bulunduğu toplantıda; İzmir'deki Mardinlilerden Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'ya seçim çalışmaları için tam destek kararı çıktı.

İzmir Mardin Derikliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Mümtaz Necimoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı'nın her şeyden önce Mardin'e olan sevdası ve hizmetleriyle tanınan eski millletvekili ve hayırsever işadamı Süleyman Bölünmez'in kızı olması nedeniyle İzmir'deki bütün Mardinliler için korunması ve desteklenmesi gereken bir emanet olduğunu söyledi.

"MARDİNLİLER OLARAK 24 HAZİRAN'I BAŞARIYLA TAÇLANDIRACAĞIZ"

İzmir'de yaşayan her Mardinlinin Milletvekili Bölünmez'e destek olması gerektiğini kaydeden Başkan Mümtaz Necimoğlu, "İzmir'de yaşamını sürdüren 400 bine yakın Mardinli hemşehrimiz var. Bu çok ciddi bir rakamdır. Bütün bu hemşehrilerimizin uzun yıllardır arzu ettiği bir temsiliyet beklentisi vardı. Sayın cumhurbaşkanımızın da desteğiyle Sayın başbakanımızın liste başı olduğu seçim bölgesinde Ceyda vekilimizin listenin üst tarafında olması her Mardinli için bir gururdur, bir heyecandır. Ceyda hanımın şahsında bütün hemşehrilerimize bir görev tevdi edildi. Bu görev 24 Haziran'a kadar dur durak bilmeden Mardinlilere verilen bu onur için çok çalışmak, daha çok destek olmaktır. İnşallah bunu hep birlikte yapacağız ve güzel bir başarıyla da 24 Haziran'ı taçlandıracağız" dedi.

"HER MARDİNLİ BİR ADAY HEYECANIYLA SAHADA OLMALIDIR"

Mardin’den İzmir’e gelirken Mardin’de çok güzel izler bırakarak geldiğine değinen Bölünmez Çankırı, “Mardin’de üç yıla aşkın bir milletvekilliği sürecim oldu. Siyaset için aslında çok fazla uzun bir süreç olmamasına karşın, bizler bu sürecin içerisine o kadar çok şey sığdırdık ki, Mardin'imize ve Mardinlililere gözyaşları içerisinde veda etme durumunda kaldık. Mardinlilerin bizlere tevdi ettiği vekalet görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. TBMM'de meclis idare amiri görevine getirilen ilk kadın milletvekili olmuş olduk. Aslında mecliste bizlere verilen bu onurla bütün Mardinliler onurlandırılmış oldu. İzmir'e güzel hedeflerle, güzel duygularla merhaba dedik. İzmir'de Mardinliler başta olmak üzere bütün İzmirlilerle aynı duygu ve heyecan içerisinde yeni dönemin hazırlıklarına başladık. İzmir’de hem İzmirlilere hem de Mardinlilere kısacası İzmir’de yaşayan herkese hizmetlerimizi en iyi şekilde ulaştırmanın çabası içerisinde olacağız. 24 Haziran seçimlerinden İzmir’deki sandıklar çok belirleyici olacak. Bu yüzden sizleri de birer milletvekili gibi sahada çalışmaya davet ediyorum. Hepiniz AK Parti neferleri olarak sahaya çıkın. Bizler sahada olduktan sonra 24 Haziran seçimlerinde sandıktaki oy artışı hissedilecektir” şeklinde konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Zehirlenen Köpekler Sokak Ortasında Can Çekişti

Midyat'ta çok sayıda köpek, kimliği belirsiz k [...]

1 gün önce...

Dündar: Enflasyonla Topyekûn mücadeleye varız

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönet [...]

1 gün önce...

AK Parti seçim startını verdi

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “AK Par [...]

1 gün önce...

Seyir halindeki araç alev alev yandı

Mardin - Şanlıurfa karayolu üzerinde seyir hali [...]

1 gün önce...

İşte Nusaybin'de uzaklaştırılan Muhtarların isim listesi

İçişleri Bakanlığından, göreviyle bağdaşm [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Mckinsey Hapı…

2
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Hediye-i Rahmet: İlim

5
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

6
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Sahipsiz Memleket (3)  

7