Bölünmez: Seçimler geçsin konuşacağım!

Bölünmez: Seçimler geçsin konuşacağım!
12 Haziran 2018 Salı Saat 19:22 1

İşadamı Süleyman Bölünmez, Artuklu Üniversitesi’nde yapılan cami inşaatını tamamlamak üzere resmi talepte bulunmuş olmasına karşın, cami inşaatını bitirmek üzere kendisine vermeyen ancak sosyal medya üzerinden attığı mesajlarla işadamlarından yardım talebinde bulunan MAÜ Rektörü Ahmet Ağırakça’ya tepki gösterdi.

22. Dönem Mardin Milletvekili Hayırsever İşadamı Süleyman Bölünmez, 24 Haziran seçimleri için sustuğunu, seçimleri atlattıktan sonra birçok konuyla ilgili açıklama yapmak üzere basın mensuplarıyla bir araya geleceğini söyledi.

“Üniversitesinin Cami inşaatı yılan hikayesine dönüştü” başlığıyla Mardin Life Gazetesi’nde yayınlanan haber üzerine gazetemizi arayarak değerlendirmelerde bulunan Bölünmez, Artuklu Üniversitesi’ndeki cami meselesi başta olmak üzere yaklaşık üç yıldır yoğun olarak içinde bulunduğu sahadaki siyasi çalışmaların ve daha birçok konuyla ilgili açıklama yapmak için 24 Haziran seçim sürecinin geçmesini beklediğini söyledi.

Seçim arifesinde Mardin kamuoyunu böylesi konularla en azından şimdilik meşgul etmek istemediğini kaydeden Bölünmez, ancak haberde vatandaşın haklı serzenişine benzer beklentilerin birçok yerde kendisine de iletildiğinin gerçekliğinden hareketle artık bu konuda gerekli açıklamaları yapmamanın zamanının geldiğine vurgu yaptı.

İşadamı Bölünmez, “Artuklu Üniversitesi’nde iki fakülte yaptırmış, eğitime gönül vermiş hayırsever bir işadamı olarak, üniversitenin mevcut başarı durumu ve özellikle de son günlerde gerek yazılı basında gerekse de sosyal medyada esprili yaklaşımlara konu olan cami konusunda iki söz söyleyecek kadar hakkımın bulunduğunu düşünüyorum. En azından kamuoyundan bana bu konularla ilgili şahsıma yöneltilen soruları cevaplama gibi bir hakkım var. İçim çok dolu, ancak şimdilik seçim arifesindeyiz. İnşallah 24 Haziran seçimleri tamamlandıktan sonra kamuoyunun merak ettikleri konularla ve bir Mardinli olarak söz söylemem gereken konularla ilgili açıklamalarda bulunacağım” dedi.YORUMLAR :::

  1. Şengül
    13 Haziran 2018 Çarşamba Saat 12:42 CEVAPLA
    Süleyman bölünmez mardinin en değerli insanlarından biridir
    İnsanlarımız bilmiyor ama benim gibi süleyman bölünmezin babalığını görenler bilir
    Siyaseti katmadan sadece süleyman bölünmezi anlatan bi belgesel yapılsa belki insanlarımız onu daha iyi tanır nasıl bir adam olduğunu görünce kıymetini daha iyi bilirler

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Öter: 'Kaldırım yenileme ve düzenleme çalışmaları önemli'

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu MTDF. Başka [...]

11 saat önce...

'Geçmeyen baş dönmesi beyincik sarkmasının belirtisi olabilir'

Baş dönmesi ( vertigo) ve nedenleri hakkında bilgi [...]

1 gün önce...

STEM yenilenebilir enerji ve proje yazma eğitimi

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Artuklu [...]

1 gün önce...

Kızıltepe Kaymakamı Yüzer'den "Arapça tabelalara" ilişkin açıklama

Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer, ilçedeki arapça [...]

1 gün önce...

Milli Eğitim Müdürü Çetin: Feda edecek tek bir öğrencimiz yok

Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Birleştir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN