Bütün oyunlar, tek oyun için....

12 Şubat 2018 Pazartesi Saat 12:46

HDP İstanbul milletvekili Goro Paylan Afrin'de Ermeni katliamı olmasından korktuğunu söylüyor.

 

Uzun yıllardır sisteme yaptırdıkları hatalar ve bu hatalar üzerinden Kürt kardeşlerimizi isyana sürükleyerek beyinleri yıkayan, birlikte yaşadığımız bu gibi kışkırtıcılar, ülkemizden ve ülkemizi oluşturan toplumdan yana hiçbir şekilde taraf olmadıklarını biliyoruz.

 

Geleceklerini bizim geleceğimizle ortak görmedikleri gibi, bizlerden biri olmayı da hiçbir zaman akıllarından dahi geçirmek istemediler. Acımasız ve insanlığın yüz karası Yahudi zihniyetiyle, Ekonomik ve kültürel sömürgeciler, bu gibi adamların ya da örgütlerin hep arkasında durdu.

 

Şaşmayan strateji ve kararlılıkla, bu hainler, her zaman el üstünde tutuldu. Söz konusu güçler tarafından, her  ortamda  refere edilen bu yapılar, böylece önemli payeleri de kaptılar. Bu kirli eller yaptıkları çalışmalarla, kılacakları soysuz efendiler sayesinde bizi, sonsuza dek kendi pisliklerine mahkûm edeceklerini sandılar.

 

Ama sistemi yeniden inşa eden AK Parti, artık oynanan bu oyunları yutmuyor. Basta FETÖ olmak üzere, bütün ihanetçilerin tamamını saha dışına atıyor. Bu durumda  B planlarını devreye almaktan başka çareleri kalmıyor.

 

Yıllardır iki ateş arasında bırakılarak, muhalefete hazır şekilde tuttukları Kürtleri, gerekli birkaç maddi enstrümanla donatarak, ülkede oluşturdukları legal veya illegal yapılara karşı Kürtleri tampon yaparak süreci işlemeye çalıştılar. Kürtlerle, inanç, gelenek ve kültürüyle hiç bağları olmadığı halde, kendilerini Kürtlere bir şekilde yamayıp kavgayı körüklemek, kızıştırmak onlar için hazır ve  kolay bir taktik oldu her zaman.

 

Şehid olan asker ve polise zerre kadar üzülmeyen, aynı şekilde, acımasız ve aşağılık Yahudi zihniyetiyle birlikte, sömürgeci mahlûklara (= değil insan) maşalık yapan, bu uğurda küfür milleti için kendini telef eden, zavallı cahillerin ölmesini, önemli siyasi ranta çeviren  İslam düşmanı Goro Paylan, Ermeniler için endişelendiğini söyleyerek, FETÖ'cülerin de bu hengamede unutulup tüm hedeflerin sapacağını hesaplıyor aklı sıra.

 

Fransa ziyaretiyle Hristiyan dünyası arkamızda mesajını vererek, sistemi tehdit eden, diğer taraftan, timsah gözyaşıyla Kürtleri savunuyor algısı oluşturup isyan ve nefreti öne çıkarma rolünü hakkıyla yerine getiren Goro Paylan, böylece terörist partideki siyasi etkinliğinde koruyup arttırıyor.

 

Büyük gaye, kardeşkanı dökmeye vesile olacak yeni oyun ve fitneler için gereken zaman dilimini kazandırmak. Evet, küreyi zerreye sığdırmaya çalışıyorlar. Bastan alalım mı? Bütün oyunlar, tek oyun için....

 


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

DİĞER YAZILARI :::

Hepsini Gör
# YAZI TARİH
1. Adaletin izinde; Yoldaki engeller ve Kirli oyunlar 03 Kasım 2017 Cuma Saat 15:27
2. Kongreler üzerine... 16 Eylül 2017 Cumartesi Saat 13:25
3. Oyuna Karşı Diriliş 30 Temmuz 2016 Cumartesi Saat 21:19
4. Yolların kesiştiği yer....Kudüs ! 02 Mayıs 2016 Pazartesi Saat 15:01
5. Halkaların islami geleceği ve Ortadoğu 28 Mart 2016 Pazartesi Saat 17:58

YORUMLANANLAR :::

Mardin'de Şehir İçi Ulaşıma Zam

Mardin’de yolcu minibüsü ve özel halk otobüs [...]

1 gün önce...

Miroğlu, Mardin'de çiçeklerle karşılandı

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde Patisinin [...]

8 saat önce...

AK Parti'de yeni MKYK Açıklandı

AK Parti'nin yeni Merkez Karar Yürütme Kurulu (M [...]

1 gün önce...

Kuaför ve berberlerde durgunluk yaşanıyor

Kurban Bayramı hazırlığında olan Midyat’ta [...]

1 gün önce...

Miroğlu, 50 kişilik MKYK'da

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongres'nde 50 kişili [...]

1 gün önce...