Büyükşehir Aday adayı Kahraman’dan Gazetemize ziyaret

Büyükşehir Aday adayı Kahraman’dan Gazetemize ziyaret
02 Kasım 2013 Cumartesi Saat 20:59 2

AK Parti’den Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, gazetemizi ziyaret ederek tarihi kent için hazırladığı projeler hakkında bilgiler verdi.

Siyaseti her zaman Milli Görüş çizgisinde yaptığını dikkat çeken Kahraman, "Bugüne kadar Mardin'de büyüklerimizin bize öğrettiği ilkeler ışığında siyasi çizgimiz olan Milli Görüş davası ve geleneğiyle bugünlere kadar geldik. Bizim için inanç, her şeyden önemli ve önceliklidir. Önceliğimiz olan inancın ışığında ailecek insanlara hizmet etme aracı olan siyaseti de Milli Görüş çizgisi ve devamı olan siyasi partilerde gerçekleştirdik. Zor bir coğrafyada yaşadığımızı hepimiz biliyoruz. Bu zorluklara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da göğüs gerecek yeteri kadar inanç ve itikada sahibiz. Önümüzde çok önemli bir seçim var, bu seçim önceki seçimlerin hiç birine ama hiç biriyle kıyaslanamayacak kadar önemlidir. Biz bu önemi idrak etmişiz bir aileyiz. Talibi olduğumuz büyükşehir belediyesinin nasıl kazanılacağının ev ödevini görmüş ve üzerine çalışmış insanlarız. "dedi.

Büyükşehir seçiminin Mardin'de ilk kez yapılacak olması açısından farklı bir seçim çalışmasının uygulanması gerektiğine işaret eden Kahraman, söz konusu çalışmada adayın sadece bilgi birikimi, eğitim düzeyi ve liyakatın yalnız başına yetmeyebileceğini, bu konuda göreve talip olan adayın toplumdaki karşılığı ikna edici ve inandırıcılığının da önemli olduğuna dikkat çekti.

Aday adayı Vecdi Kahraman; "Büyükşehir seçimleri için aylardır hummalı bir çalışmanın içerisine girdik. Bu çalışmayı yalnız başımıza değil; kurduğumuz teknik ekipteki arkadaşlarımızın yardım ve desteğiyle tamamlamış olduk. Mardin il genelini kapsayacak çok önemli projeler hazırladık. Projelerimizi kamuoyuyla çeşitli alanlarda yapacağımız teşhirlerle paylaşacağız. Ancak bu konuda bana göre projelerin uygulanması için ismimizin üzerinde varılacak mutabakat ve bizlere verilecek görev önemlidir. Bu görev verildiği andan itibaren hazırladığımız projeleri anlatacağız ve özellikle de Mardinimizin oy deposu olarak bilinen Kürt kökenli vatandaşlarımızın yoğunlukta olduğu "Kürt Koridoru" olarak da adlandırdığımız, Kızıltepe, Nusaybin, Derik ve Mazıdağı ilçelerinde ciddi bir çalışma yapmamız gerekecek. Aile büyüklerimiz ve dostlarımızla birlikte sözünü ettiğimiz koridorda adeta mekik dokuyarak insanlarımızın ayağına giderek bu anlamda desteklerini alabileceğimize inanıyoruz."dedi.

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş, Yazı İşleri Müdürümüz Kadir Üründü ve Sayfa Editörümüz Velit Aok'a çalışmalarını anlatan Kahraman, Mardin'in geleceğine dair iyi dilek ve temennilerini paylaştı.

YORUMLAR :::

  1. ğurs bülgesi
    06 Kasım 2013 Çarşamba Saat 18:19 CEVAPLA
    Dedik tekaday tüm halkin hizmetinin altindan kalkan yaninda olan trk isim vejdin kahraman
  2. HAK
    04 Kasım 2013 Pazartesi Saat 04:55 CEVAPLA
    AGLIYALIMMI GULELIMMI AK PARTI MARDINDE CILDIRDI.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

Fehim Adak Vefat Etti

Siyasi yaşamı boyunca Mardin'e önemli hizmetler [...]

1 gün önce...

Görmez ‘Sabah Namazı Buluşması’na katıldı

Mardin’de ‘Sabah Namazı Buluşması’na kat [...]

1 gün önce...

HDP Heyeti Cizre için yola çıktı

Cizre’de bir bodrum katında bulunan yaralılar [...]

1 gün önce...

AK Parti'den taziye mesajı Dündar, Mardin’in Yetiştirdiği Bir Dava Adamıydı

AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, [...]

1 gün önce...

Kamuran Yüksek: 30'a yakın kesin ölü bilgisi var

Cizre’de bir bodrum katında yaralıların bulun [...]

13 saat önce...

SON YORUMLAR :::

MARDİNLİ HABER Demirtaş'ın bekleyişi 5. gününde

bizler varken mardini kimseye Yedirmeyiz Meydanı [...]

1 gün önce

MARDİN HABER Görmez ‘Sabah Namazı Buluşması’na katıldı

YAZAR BUNLARIN ÇOĞU DİYARBAKIR CİZRE NUSAYBİN [...]

1 gün önce

mardin HABER Fehim Adak Vefat Etti

ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN. YAŞASIN MİLL [...]

1 gün önce

Suriye eserleri BİLGİ Mardin Müzelerde Bulunan Eser Sayıları

Suryeden kasa kasa kasa gelen eser sayısını aç [...]

1 gün önce

yazar HABER Görmez ‘Sabah Namazı Buluşması’na katıldı

Başbakan gelir yollar temizlenir, cumhurbaşkanı [...]

1 gün önce