CHP'li gençler yeni yılın ilk gününde çocukları sevindirdi

CHP'li gençler yeni yılın ilk gününde çocukları sevindirdi
01 Ocak 2018 Pazartesi Saat 16:53 0

CHP'li gençler, yeni yıl öncesi Mardin ve Hakkari'de çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler verdi.CHP'li gençler ‘sosyal sorumluluk projeleri’ çalışmalarına devam ediyor.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalkan, yeni yıl öncesi Mardin ve Hakkari'de çocuklara yönelik gerçekleştirdikleri kitap ve çeşitli yardımlarla alakalı şu açıklamayı yaptı:"Mutlu ve gelecekten, geleceğin aydın ve bilimli çocuklarından umutlu bir şekilde yola çıkıp, yılbaşında Mardin ve Hakkâri’de kitap ve çeşitli hediyelerle çocuklarımızın çocuk yüreklerini sevindirip, mutlu ettikBize göre kitap okumak; düşünme gücümüzü ve zekamızı geliştirir. Bu da çocuklarımızı okumaya yönlendirerek teşvik etmek için en geçerli sebeptir. Biz gençlerin sloganı 

"BAŞKA BİR GELECEK MÜMKÜN."
Bu söz aydınlık ve özgür yarınlar için söylendi. İşte bu yarınlar, laik ve çağdaş Cumhuriyetimize bizden sonra da sahip çıkacak ve ilerletecek olan bugünün çocukları içindir. Bu yüzden bizler çalışmalarımızı sürdürmeye hız kesmeden, yılmadan yorulmadan devam edeceğiz.‘Barış ve huzur’ Ortadoğu coğrafyamıza, Rus Amerika ve İsrail emperyalistleriyle değil, şimdiki çocuklarımız, yarının gençleriyle gelecektir. Geçmişte Mustafa Kemal Atatürk emperyalistlere nasıl karşı gelip büyük zaferler elde ettiyse, bugün bizlerde bu yolda mücadele ederek Ortadoğu’da emperyalist güçlere karşı barışı ve huzuru sağlayacağız.Bugün yüreğimiz Filisitin’deki ve Suriyede’ki çocuklar için çok buruk ama söz veriyoruz; Ortadoğu’daki çocuklara Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisinin gençleri olarak, Ortadoğu’da barışı elde etmek için mücadele edeceğiz, barış ve huzur gelene kadar da çalışacağız." Kaynak: CHP'li gençlerden Mardin ve Hakkari'de çocuklara yeni yıl hediyesiYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir'e Çöp Yığını Tepkisi

Yenişehir Mahallesi Ravza Caddesinde oluşturulan [...]

1 gün önce...

MHP'den AK Parti'ye destek ziyareti

2019’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı se [...]

1 gün önce...

Mardin ZMO'da Durak, güven tazeledi

Ziraat Mühendisleri Odası Mardin İl Temsilcili [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'de İlçeye Büyük Parklar Çalışması

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Must [...]

22 saat önce...

Artuklu’da yeni parklar yapılacak

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şak [...]

10 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Vuslat Zamanı

2
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Yola Çıktım Mardin'e

3
Tekin Oruç
Tekin Oruç

Futbol ha...!

5
Kadir Üründü
Kadir Üründü

AK Parti'de Yeni Dönem!

7