Dinçel, Çalışmalarına devam ediyor

Dinçel, Çalışmalarına devam ediyor
12 Haziran 2018 Salı Saat 20:56 0

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, AK Parti il teşkilatının Mahallelerde düzenlediği halk buluşmaları etkinliği kapsamında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Seçim Çalışmalarını Artuklu ilçesinde sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Dinçel, esnaf, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri ve halk buluşmaları gerçekleştirdi. Artuklu programına esnaf ziyaretleriyle başlayan milletvekili adayı Dinçel, sendika, oda ve STK temsilcilerini ziyaret etti. AK Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Dinçel, talep ve önerileri de dinledi. Gün boyu süren programların ardından mahalle buluşmalarında vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen programda vatandaşlarla çay eşliğinde koyu sohbetler yapıldı.

Bazen sahur saatlerine kadar süren programlarda Dinçel, AK Parti'nin bir gönül, sevda ve hizmet davası olduğunu söyledi. 16 yılda yıl da yapılan hizmetlerin Türkiye'ye çağ atlattığını ifade eden Dinçel, bu zamana kadar yapılamayanların yapıldığını, hiçbir zaman gerçekleştirilemeyecek bir şeyin sözünü halka vermediklerini kaydetti.

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, AK Parti olarak çalışmalarına ara vermeden devam ettikleri bilgisini vererek“Halk Buluşmaları” kapsamında bir araya geldiği vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

"AK Parti olarak bugüne kadar var gücümüzle çalışıp hem Mardin'in hem de Türkiye'nin sorunları nasıl birer birer çözdüysek, bundan sonra da aynı azimle ülkemizi ve milletimizi daha refah dolu günlere taşıyacağız inşallah”diyen Dinçel, Mardinlilerin hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hem de AK Parti'yi bir kez daha bağrına basacağına inandığını vurguladı.

AK Parti iktidarında Türkiye’de hizmetin ulaşmadığı yerleşim yerinin kalmadığını dikkat çeken Dinçel, "16 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye’de eğitimsen sağlığa, ulaşımdan sosyal ve kültürel faaliyetlere kadar bir çok alanda gelişmeler yaşandı. Türkiye’de olduğu gibi Mardin’de de hizmetin ulaşmadığı yerleşim birimi kalmadı. En ücra yere dahi gitseniz AK Parti’nin mutlaka bir hizmetini görürsünüz. İmkanlar ölçüsünde tüm bölgelerimize hizmetler yapılıyor. İnşallah yeni dönemde de daha fazla yatırımlar yapılarak halkımızın yaşam standartları yükseltilecek. Hizmetlerimizin yanında siyaset de bir yana vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmak, gönüllerine girmek bizim en büyük hedefimiz, zaten gerisi gelir. Biz bir çok hizmetle övünüyoruz ama asıl övündüğümüz nokta ise vatandaşlarımızın gönlünde yer almak. Siyaset bir yana vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmak, gönüllerine girmek bizim en büyük hedefimiz, zaten gerisi gelir. Halkımızla aile gibi olduk, bizim başarımızın sırrı büyük ölçüde budur. Her şeyimiz şeffaf ve doğru. Yalandan uzak durduk, doğrudan ayrılmadık. Hem liderimizi yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız hem de partimizi Mecliste büyük bir çoğunluğa ulaştıracağız ve hep birlikte 'Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye' hedefine yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

"Esnaf ekonomik sıkıntı içerisinde"

HÜDA PAR Kızıltepe İlçe Başkanı Abdullah Ka [...]

1 gün önce...

Kaymakam Yüzer Muhtarları Kabul ederek Gününü Kutladı

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Meh [...]

1 gün önce...

Hastanede Sıradışı Sergi

Her gün binlerce hastaya şifa dağıtan Mardin D [...]

1 gün önce...

Mardinli Öğrenciler, Sister’s Lab’i Anlattı

Mardin Kültür Derneği tarafından Sabancı Vakf [...]

1 gün önce...

Öğrenciler pamuk tarlasında ders işledi

Kızıltepe Kız Meslek ve Teknik Lisesi öğrenci [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Mckinsey Hapı…

2
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

CHP İş’i

6