Dinçel, Çalışmalarına devam ediyor

Dinçel, Çalışmalarına devam ediyor
12 Haziran 2018 Salı Saat 20:56 0

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, AK Parti il teşkilatının Mahallelerde düzenlediği halk buluşmaları etkinliği kapsamında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Seçim Çalışmalarını Artuklu ilçesinde sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Dinçel, esnaf, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri ve halk buluşmaları gerçekleştirdi. Artuklu programına esnaf ziyaretleriyle başlayan milletvekili adayı Dinçel, sendika, oda ve STK temsilcilerini ziyaret etti. AK Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Dinçel, talep ve önerileri de dinledi. Gün boyu süren programların ardından mahalle buluşmalarında vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen programda vatandaşlarla çay eşliğinde koyu sohbetler yapıldı.

Bazen sahur saatlerine kadar süren programlarda Dinçel, AK Parti'nin bir gönül, sevda ve hizmet davası olduğunu söyledi. 16 yılda yıl da yapılan hizmetlerin Türkiye'ye çağ atlattığını ifade eden Dinçel, bu zamana kadar yapılamayanların yapıldığını, hiçbir zaman gerçekleştirilemeyecek bir şeyin sözünü halka vermediklerini kaydetti.

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, AK Parti olarak çalışmalarına ara vermeden devam ettikleri bilgisini vererek“Halk Buluşmaları” kapsamında bir araya geldiği vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

"AK Parti olarak bugüne kadar var gücümüzle çalışıp hem Mardin'in hem de Türkiye'nin sorunları nasıl birer birer çözdüysek, bundan sonra da aynı azimle ülkemizi ve milletimizi daha refah dolu günlere taşıyacağız inşallah”diyen Dinçel, Mardinlilerin hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hem de AK Parti'yi bir kez daha bağrına basacağına inandığını vurguladı.

AK Parti iktidarında Türkiye’de hizmetin ulaşmadığı yerleşim yerinin kalmadığını dikkat çeken Dinçel, "16 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye’de eğitimsen sağlığa, ulaşımdan sosyal ve kültürel faaliyetlere kadar bir çok alanda gelişmeler yaşandı. Türkiye’de olduğu gibi Mardin’de de hizmetin ulaşmadığı yerleşim birimi kalmadı. En ücra yere dahi gitseniz AK Parti’nin mutlaka bir hizmetini görürsünüz. İmkanlar ölçüsünde tüm bölgelerimize hizmetler yapılıyor. İnşallah yeni dönemde de daha fazla yatırımlar yapılarak halkımızın yaşam standartları yükseltilecek. Hizmetlerimizin yanında siyaset de bir yana vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmak, gönüllerine girmek bizim en büyük hedefimiz, zaten gerisi gelir. Biz bir çok hizmetle övünüyoruz ama asıl övündüğümüz nokta ise vatandaşlarımızın gönlünde yer almak. Siyaset bir yana vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmak, gönüllerine girmek bizim en büyük hedefimiz, zaten gerisi gelir. Halkımızla aile gibi olduk, bizim başarımızın sırrı büyük ölçüde budur. Her şeyimiz şeffaf ve doğru. Yalandan uzak durduk, doğrudan ayrılmadık. Hem liderimizi yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız hem de partimizi Mecliste büyük bir çoğunluğa ulaştıracağız ve hep birlikte 'Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye' hedefine yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Başarılı köy çocuklarının evine kütüphane

Mardin Büyükşehir Belediyesince kırsalda yaşayan, [...]

1 gün önce...

Mardin'in en büyük bahçesi milletin hizmetinde

Mardin'de atıl durumda bulunan ve İçişleri Bakanlı [...]

1 gün önce...

Nusaybin Ticaret Borsasından turizm atağı

Nusaybin Ticaret Borsası öncülüğünde ilçeye davet [...]

1 gün önce...

Kendi işinin patronu oldu şimdi Avrupa’ya tül perde dikiyor

Kızıltepeli Münevver Aydın 12 yıl önce mikrokredi [...]

1 gün önce...

Bakan müjdeyi verdi! 2 bin 500 polis alınacak

İçişleri Bakanı Soylu, tüm karakollarda oluşturula [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN