Emin İlhan: Güçlü ve tam bağımsız Türkiye için destek olalım

Emin İlhan: Güçlü ve tam bağımsız Türkiye için destek olalım
25 Mayıs 2018 Cuma Saat 17:26 1

AK Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı olan işadamı Emin İlhan, 25 Haziran 2018 sabahı "Güçlü ve tam bağımsız Türkiye'nin" oluşturulması için gerek Recep Tayyip Erdoğan gerekse de AK Parti'ye destek vermeye çağırdı.

AK Parti Aday tanıtım programına katılarak Adaylara başarı dileklerini ileten Emin İlhan yayınladığı teşekkür mesajında şunları söyledi:
"Kutlu Yürüyüş ifadesiyle tanımladığımız Ak Parti'nin Millete hizmet davasında, önemli bir eşik olan 24 Haziran 2018 seçimlerine yönelik aday adaylığı sürecim, milletvekili adaylarının tespit edilmesiyle nihayetlenmiştir.
Seçim Bölgemde aday listesinde yer alamamak, bu davanın büyüklüğü içerisinde küçük bir ayrıntı olmakla beraber, bu dava için daha çok çalışmak gerektiği ile ilgili de şahsım için bir kamçı vazifesi görmüştür.
Bu vesile ile ifade etmem gerekir ki; Mardin Milletvekili Aday adayı sıfatıyla geçirdiğim kısa süre ve yaşadığım gurur hayatımın en özel ve önemli dönemlerinden biri olmuştur.
Ak Parti'nin tüm teşkilat yöneticileri ve görevlilerine, hepsi birbirinden kıymetli aday adaylarımıza, eş, dost, akraba ve kıymetli aileme, bu dönemde gösterdikleri ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.
"Seni Başkan Yapacağız" ve "Güçlü Başkan Güçlü Meclis" sloganları ile çıktığımız yürüyüşümüzü zafer ile sonuçlandırmak için tüm gayretimizi hız kesmeden ilk günkü aşkla, bu davanın bir neferi olarak sürdürecek ve inşallah 25 Haziran 2018 sabahı "Güçlü ve tam bağımsız Türkiye'nin" oluşturulması için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında önemli bir aşamaya geçilmiş olunacaktır.
Bu vesile ile başta Mardin'imiz olmak üzere, tüm Ak Parti Milletvekili adaylarımıza başarılar diliyor, 24 Haziran Seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum. "


YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    28 Mayıs 2018 Pazartesi Saat 10:10 CEVAPLA
    Hem Siyonist BOP'çu olacaksın, hem Haçlıların ve Yahudilerin Suriye'yi her bombalamasında sevineceksin sonra da tam bağımsız ve güçlü Türkiye diyeceksiniz. Kimi kandırıyorsunuz!?

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Rektör, yolsuzlukla suçlanan yeğenini fakülteye atadı

Ulusal Gazetelerde yer alan habere göre Artuklu A [...]

1 gün önce...

'Dindar kesimi affın dışında bırakıyorlar'

28 Şubat ve FETÖ yargısımağduru mahkûmların [...]

1 gün önce...

Bahisçilere polis operasyonu

Mardin Emniyet müdürlüğü kentte yasa dışı [...]

1 gün önce...

Gübre fiyatları düşürüldü prim desteği artırıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gübre f [...]

1 gün önce...

Çağrı merkezlerine '1 dakika' şartı!

Türk Standardları Enstitüsü (TSE), tüketicile [...]

1 gün önce...