Emniyet’le Basınspor maçında gülen taraf gazeteciler oldu

Emniyet’le Basınspor maçında gülen taraf gazeteciler oldu
09 Nisan 2019 Salı Saat 19:09 0

Türk Polis Teşkilatının 174.Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri kapsamında Mardin İl Emniyet Müdürlüğü yöneticileri ve Gazeteciler Halı Sahada Karşılaştı. Mardin ill merkezinde görev yapan basın mensupları ve Emniyet mensupları arasındaki kaynaşma ve dostluk maçında gülen taraf basın mensupları oldu.

Emniyet Müdürlüğünün bahçesinde yer alan halı sahada düzenlenen futbol maçında basın mensupları ve emniyet yetkilileri karşı karşıya geldi. Emniyetspor'un kaptanlığını Emniyet Müdür Yardımcısı Cihan Karabıçak yaparken, kaleciliğini Adnan Avuka’nın oyunculardan Ufuk, Vehbi, Abdullah, Tayfur, Osman ve Furkan’ın top koşturduğu Basınspor’un kaptanlığını ise Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi İbrahim Halil Sincar yaptı. Maça hızlı başlayan basın mensupları, ilerleyen dakikalarda farkı açmayı başardı. Bir müddet sonra toparlanan Emniyetspor, farkı kapatmayı başardı.

İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü de her iki takıma da başarılar diledi. Her iki takım oyuncularının başa baş mücadele gösterdiği karşılaşmada 5-6 skorla gülen taraf basın mensupları oldu.

Galibiyetin ardından Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü de çekişmeli geçen maç için her iki takım oyuncularını tebrik ederek, "Dostluğun kazandığı bir maç oldu." dedi.

Maçtan sonra 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Lütfullah Pekcan Futbol Turnuvasının final maçı oynandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Askeri aracın geçişi sırasında patlama

Mardin'de askeri aracın geçişi sırasında yola tuza [...]

1 gün önce...

Turizm acenteleri Mardin'de toplandı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yöneti [...]

1 gün önce...

Bu projeye katılan kadınlara ayda 2 bin 80 tl veriliyor

Hayata geçirilen 'İşte Anne' projesiyle kadınlar i [...]

1 gün önce...

Hetawî Kurd üzerine bir röportaj

Osmanlı dönemi Kürt basını hakkında yapılan kapsam [...]

1 gün önce...

'Çocuklarda horlama; geniz eti ve bademcikte büyümeye neden oluyor'

Op. Dr. Hayati Kale, “Geniz eti büyümesi olan çocu [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN