Eri, İl teşkilat üyeleri mülakatla belirlenecek

Eri, İl teşkilat üyeleri mülakatla belirlenecek
21 Şubat 2018 Çarşamba Saat 10:56 0

AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, yeni yönetimde yer almak üzere müracaat formu dolduran partilileri tespit etmek üzere mülakat yapacaklarını açıkladı.

Eri, Mülakatta 10 ilçeye de hitap edecek şekilde teşkilatlarında görev alabilme yeterliliği olan çalışkan, dirayetli ve davasına ehil kişileri tespit edeceklerini söyledi.

22- 25 Ocak tarihleri arasında AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda il yönetim kurulu üyesi olarak yer almak isteyen vatandaşların AK Parti Mardin İl Başkanlığı tarafından verilen formları doldurularak müracaatları kabul edilmişti. Formları doldurarak başvuruda bulunan bu vatandaşlar için mülakat-değerlendirme süreci başlatıldı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri konuya ilişkin yaptığı açıklamalarda, “AK Parti Ailesi çok büyük bir aile olmasının yanında, tüm dünya mazlumlarının tek umut kaynağı konumundadır. Eğitim, ulaşım, sağlık, tarım, dış politikada ki büyük hedefler gibi bir çok konuda çığır açan AK Parti, bundan sonraki çıtasını 2023, 2071 gibi yıllara yayarak en yükseklere çıkarmanın hedefindedir. AK Parti doğu-batı ayırımı yapmadan her vatandaşı kucaklayan; din, dil, ırk unsurlarını asla kendinde barındırmadan her mahalleye hizmeti götüren halkın partisidir. İşte AK Parti Mardin Teşkilatı olarak bizler tüm bu hususları göz önünde bulundurarak, yelpazemizi geniş tutup AK davaya gönül vermiş ve AK Parti’de yer almak isteyen her vatandaşımızı dinleyip amaç ve hedeflerini öğrenmek istiyoruz. Sonuç itibariyle 813 Bin vatandaşımızın vebalini sırtımızda taşıyor olacağız. Bu ağır yükümlülüğün altında kalmamak ve Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Mardin’e olan sevgilerini katlamak adına ince eleyip sık dokuyacağız”.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın politikalarına uygun bir seyir çizerek hareket edeceklerini belirten İl Başkanı Eri, “Teşkilatların çalışkan, dirayetli ve davasına ehil kişilerden oluşması Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın en başta gelen hassasiyetlerindendir. Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman halkla iç içe olan bir teşkilatın olması Sayın Genel Başkanımızın olmazsa olmazıdır. İnşallah bu çerçevelere dikkat ederek 10 ilçemize de hitap edebilecek il yönetim kurulunu oluşturacağız”.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Rektör, yolsuzlukla suçlanan yeğenini fakülteye atadı

Ulusal Gazetelerde yer alan habere göre Artuklu A [...]

6 saat önce...

İzmir - Mardin uçağı arıza nedeniyle geri dönüş yaptı

İzmir - Mardin seferi için İzmir Adnan Mendere [...]

1 gün önce...

Memura 3 zam

Milyonlarca memura Ocak’ta yüzde 4 zam ve 7.15 [...]

1 gün önce...

'Mahmudi'ler Derik'te Buluştular

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin il ve ilçelerine [...]

1 gün önce...

Mardin turizmi, "artırılmış gerçeklik" teknolojisi ile buluşturuldu.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve [...]

1 gün önce...