Fakıbaba İle Eski Danışmanın Buluşması

Fakıbaba İle Eski Danışmanın Buluşması
28 Mart 2018 Çarşamba Saat 12:45 0

Şanlıurfalı Bakan Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gitti. Fakıbaba'yı karşılamaya gelenler arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Dış ilişkiler Danışmanı olan gazetemiz köşe yazarı yazari olan Muhammed İkbal Saylık da vardı.

Fakıbaba'nın belediye başkanlığından ayrılıp milletvekili olduğu süreçte Mardin Artuklu Üniversitesi'nde akademisyenliğe geçiş yapan Muhammed İkbal Saylık'ı karşılamada görünce bakan Fakıbaba"Ooo Muhammed "deyip sarıldı. Uzun süre sonra yeniden karşısında gördüğü danışmanıyla o anları fotoğraflara yansıyan Bakan Fakıbaba'nın, Muhammed İkbal Saylık'ın yürüyüş boyunca elinden sıkı sıkı tutarak yanından ayırmadığı görüldü.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, çiftçilerin sorunlarına çözüm üretilmesi için Mardin'deki temasları gün boyu sürecek. AK Parti Mardin Milletvekilleri Orhan Miroğlu ile Ceyda Bölünmez Çankırı, tarımsal sulamada çiftçilerin yaşadığı sorun ve yaşanan mağduriyeti Şanlıurfa ve Diyarbakır Milletvekillerinin de katıldığı toplantı ile Başbakan Binali Yıldırım'a aktarmıştı. Başbakan Yıldırım'ın başkanlığında gerçekleşen toplantın ardından toplantıda hazır bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Mardin'e gitmesi kararı alınmıştı.Bu kararın ardından Mardin giden Fakıbaba'nın kentte coşku ile karşılandığı görüldü. Karşılamada en samimi kare ise Bakan Fakıbaba ile eski danışmanı şimdilerde Mardin Artuklu Üniversitesinde akademisyen olan Muhammed İkbal Saylık arasında yaşandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ayav: Alışverişinizi yerel esnaftan yapın

Kızıltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı [...]

1 gün önce...

Bölünmez'den basına gözü yaşlı veda

1. Bölge 3. sıra milletvekili adayı olarak İzm [...]

1 gün önce...

Bayrağı Babalarından Devralacaklar!

Eski Vekillerin Oğulları Parlamento İçin Yar [...]

1 gün önce...

Şimşeğin çakma anı görüntülendi

Mardin'de etkili olan sağanak sırasında şimşe [...]

1 gün önce...

Ağırakça, bir kez daha Üniversite yerine Akdem'in tanıtımını yaptı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü olarak bir [...]

21 saat önce...