Fenerbahçe Maçı için Trabzon'a davet edildiler

Fenerbahçe Maçı için Trabzon'a davet edildiler
25 Aralık 2017 Pazartesi Saat 18:04 0

Mardin Trabzonsporlular Derneği yöneticileri Trabzon'da oynanacak olan Trabzonspor - Fenerbahçe lig maçı için kente davet edildi.

Geçtiğimiz günlerde Kızıltepe'de yapılan Hamsi Festivali için Mardin'e gelen Kızıltepe Belediyesi ile kardeş belediye olan Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Metin Genç, Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta adına Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın ve derneğin yönetim kurulu üyelerini Trabzonspor - Fenerbahçe Lig maçını izlemek üzere Trabzona davet ettikleini söyledi.

Trabzonspor Olağan Genel Kurulunda Divan Başkanlığı yapan ve açılış konuşmasında Kızıltepe'de yapılan Hamsi Festivali ile ilgili bilgiler veren Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın ve 3 Bin 500 Taraftarın selamını salonu dolduran delegelere iletti.

Başkan Genç'in ilettiği selamı genel kurul salonu dolduran delegeler ayağa kalkıp alkışlayarak karşıladı. Başkan Genç, Kardeş belediye olan Kızıltepe Belediyesi ile yapılan temaslardan, Kızıltepe halkının gösterdiği misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Genç, "Mardin Kızıltepe'de yaptığımız ve Kızıltepe Otogar meydanında 30 Bin Kişinin katıldığı Hamsi Festivali'nde yaşadığımız kardeşlik duygularını kelimelerle ifade edemeyiz. Yaşattıkları güzellikler için Kızıltepe Belediye Başkan vekili de olan Kızıltepe Kaymakamı Ahmet Odabaş'a, Kardeşlik köprüsünün bu noktaya gelmesinde büyük emeği olan Ahmet Külekçi'ye ve Mardin Trabzonsporlu Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın'a bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir Trabzonlu olarak; Mardin'deki Trabzonsporlu kardeşlerimize Trabzonspor Başkanımız Sayın Muharrem Usta'nın adına söz verdim. Verdiğim sözde; 28 Ocak 2018'de Akyazı Medical Park Arena Stadında Fenerbahçe ile oynayacağımız futbol karşılaşması için Trabzon'a davet ettim. İnşallah bu maçta Mardin'deki Trabzonspor Taraftarlarını Trabzon'da memnuniyetle Misafir edeceğiz" diye konuştu.
Başkan Genç'in konuşması salondan büyük alkış aldı.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Demirkaya: Nesillerimize bu hainleri anlatarak unutturmayacağız

Ak Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, "D [...]

1 gün önce...

Özkan: 15 Temmuz kahramanlarını unutmayacağız

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ah [...]

1 gün önce...

15 Temmuz Gazisi Algan'a belediyeden ev sürprizi

Artuklu Belediyesi, 15 Temmuz Hain Darbe kalkışm [...]

1 gün önce...

Mardin'de, 15 Temmuz Şehitleri İçin Anma Etkinliği

'15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolay [...]

1 gün önce...

Bir değil bin canım olsa da bu vatan için feda etmeye hazırım

İstanbul’da çıktığı tankın üzerinde darb [...]

1 gün önce...