Fenerbahçe Maçı için Trabzon'a davet edildiler

Fenerbahçe Maçı için Trabzon'a davet edildiler
25 Aralık 2017 Pazartesi Saat 17:04 0

Mardin Trabzonsporlular Derneği yöneticileri Trabzon'da oynanacak olan Trabzonspor - Fenerbahçe lig maçı için kente davet edildi.

Geçtiğimiz günlerde Kızıltepe'de yapılan Hamsi Festivali için Mardin'e gelen Kızıltepe Belediyesi ile kardeş belediye olan Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Metin Genç, Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta adına Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın ve derneğin yönetim kurulu üyelerini Trabzonspor - Fenerbahçe Lig maçını izlemek üzere Trabzona davet ettikleini söyledi.

Trabzonspor Olağan Genel Kurulunda Divan Başkanlığı yapan ve açılış konuşmasında Kızıltepe'de yapılan Hamsi Festivali ile ilgili bilgiler veren Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın ve 3 Bin 500 Taraftarın selamını salonu dolduran delegelere iletti.

Başkan Genç'in ilettiği selamı genel kurul salonu dolduran delegeler ayağa kalkıp alkışlayarak karşıladı. Başkan Genç, Kardeş belediye olan Kızıltepe Belediyesi ile yapılan temaslardan, Kızıltepe halkının gösterdiği misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Genç, "Mardin Kızıltepe'de yaptığımız ve Kızıltepe Otogar meydanında 30 Bin Kişinin katıldığı Hamsi Festivali'nde yaşadığımız kardeşlik duygularını kelimelerle ifade edemeyiz. Yaşattıkları güzellikler için Kızıltepe Belediye Başkan vekili de olan Kızıltepe Kaymakamı Ahmet Odabaş'a, Kardeşlik köprüsünün bu noktaya gelmesinde büyük emeği olan Ahmet Külekçi'ye ve Mardin Trabzonsporlu Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın'a bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir Trabzonlu olarak; Mardin'deki Trabzonsporlu kardeşlerimize Trabzonspor Başkanımız Sayın Muharrem Usta'nın adına söz verdim. Verdiğim sözde; 28 Ocak 2018'de Akyazı Medical Park Arena Stadında Fenerbahçe ile oynayacağımız futbol karşılaşması için Trabzon'a davet ettim. İnşallah bu maçta Mardin'deki Trabzonspor Taraftarlarını Trabzon'da memnuniyetle Misafir edeceğiz" diye konuştu.
Başkan Genç'in konuşması salondan büyük alkış aldı.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Arazisini satarak futbol takımı kurdu

Kızıltepeli Fahrettin ile Yusuf Işık kardeşle [...]

1 gün önce...

PTT Şubesi Cumartesi Günleri de açık olacak

PTT Nusaybin Şubesinin Cumartesi Günleri 10.00 i [...]

1 gün önce...

İŞTE O antlaşmanın ayrıntıları! CHP-HDP anlaşması ifşa oldu!

Mart 2019'daki yerel seçimleri için CHP ile HDP [...]

7 saat önce...

Kurtulmuş'tan çarpıcı sözler: Çok vahim sonuçları olacak!

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Numan Kurtulm [...]

1 gün önce...

Trafikten men cezasına destek

TRAFİK cezalarını artıran kanun, yasadışı t [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
1
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

CHP İş’i

6