Fenerbahçe basketbol takımından nezaket ziyaretleri

Fenerbahçe basketbol takımından nezaket ziyaretleri
22 Şubat 2018 Perşembe Saat 17:17 1

PTT Kadınlar Türkiye Kupası 2018 final maçları Mardin'de tüm heyecanı ile sürüyor. Final maçlarına katılan Fenerbahçe takımı, Vali Mustafa Yaman ve Emniyet Müdürü Hasan Onar'ı ziyaret etti.

PTT Kadınlar Türkiye Kupası 2018 final maçları Mardin’de tüm heyecanı ile sürüyor. Fenerbahçe Kadın Basketbol Takım Menajeri Didem Akın ve beraberindeki kadın basketbolcular, Mardin Valisi Mustafa Yaman ve Emniyet Müdürü Hasan Onar'ı makamında ziyaret etti.

Mardin'in tarihi dokusuna hayran kaldıklarını söyleyen Akın, ev sahipliği yapan Vali Mustafa Yaman ve ekibine teşekkür etti. Finallerin Mardin'de yapılmasından mutluluk duyduklarını ifade eden sporcular, spor, tarih ve kültürün bir araya gelerek, Türkiye'ye örnek bir organizasyona ev sahibi olunduğunu kaydetti.

Vali Yaman ise, böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Ziyarette Didem Akın, Vali Yaman'a üzerinde takım oyuncularının imzası bulunan bir forma hediye etti. Vali Mustafa Yaman, Mardinspor kongre üyesi de olan Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye'de en prestijli bir organizasyona Mardin olarak ev sahipliği yapıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sadece gönül vermiş olduğu Fenerbahçe takımının değil, kupada mücadele eden bütün takımların Mardin'de olduğu süre içerisinde en güzel şekilde ağırlayacak olmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi ve Fenerbahçe başta olmak üzere bütün takımlara aşarılar diledi.

Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar'ı da makamında ziyaret eden basketbolcular Hasan Onar'ın Mardin'e özgü hediyesini kabul ederek, tüm güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi.
Potanın Sultanlarından Nezaket Ziyareti


YORUMLAR :::

  1. MARDİNLİ
    23 Şubat 2018 Cuma Saat 09:39 CEVAPLA
    GENÇLİK SPOR MÜDÜRÜ HADİ ÇOMAKTEKİN VALİ BEYİN YANINDA OTURMAKLA MÜDÜRLÜK YAPILMAZ FENER MAÇINDA UZMAN ÇAVUŞLARI KAPIYA KOYUP BİZLERİ İÇERİ ALMADINIZ OYSAKİ YERLER BOŞ BİR YETKİLİ GELSİ GELEN YOK BUNA REZALET DERİ SENİNDE ORDA KALMAMAN LAZIM İNSANLAR İSYAN ETTİ BARİ BAYANLARI ALSAYDINIZ AMA NERDE BEYEFENDİ SICAK ÇAYINI YUDUMLUYORDU. YAYINLARMISINIZ LÜTFEN

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Erbakan Vakfından Mardin Müzesine Misyonerlik Tepkisi

Mardin'de daha önce yaptığı misyonerlik faali [...]

1 gün önce...

Yavuz: Kürt meselesini altı ayda çözeriz!

Partisinin Şanlıurfa mitingde konuşan HÜDA PAR [...]

1 gün önce...

Aslan'dan Mıhallemi ve Süryanice sorusu

HDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, Başbaka [...]

1 gün önce...

Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin 2 [...]

15 saat önce...

AK Parti ve Erdoğan için köy köy dolaşıyor

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünm [...]

14 saat önce...