Gazeteciler, Vali Yaman ile Bayramlaştı

Gazeteciler, Vali Yaman ile Bayramlaştı
30 Haziran 2017 Cuma Saat 17:20 0

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti, Ramazan bayramı Münasebetiyle Mardin Büyükşehir Belediye başkan vekili de olan Mardin Valisi Mustafa Yaman’a bayram ziyaretinde bulundu.

Ramazan Bayramı münasebetiyle bazı kamu kurum ve siyasi parti teşkilatlarına bayramlaşma ziyaretinde bulunan Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri ile Ulusal ve Yerel basında görev yapan gazeteciler de eşlik etti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında gazeteci misafirlerini kabul eden Mardin Valisi Mustafa Yaman, gazetecilerle tek tek bayramlaşarak sohbet etti.

Mardin’de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sosyal, kültürel ve ekonomik yatırımlar üzerine gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Vali Mustafa Yaman, uygulamaya konulan ve projelendirilerek yapım aşamasına getirilen hizmetlerin tamamlanmasıyla birlikte Mardin’in her alanda çok daha güzel bir şehir olacağını kaydetti.

Gazetecilere gösterdiği sıcak ilgiden dolayı Büyükşehir Belediye Başkan vekili de olan Vali Mustafa Yaman’a teşekkür eden Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Gazeteciler olarak Mardin’de gerek sosyal yatırımlar, gerekse de alt ve üst yapı alanında başlatılan çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini, bu konuda mesleki anlamda üzerlerine düşecek her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Gazetecilerin Mardin’de yapılan hizmetlerle ilgili yönelttiği soruları cevaplayan Vali Mustafa Yaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vali Mustafa Yaman ile gerçekleştirilen bayramlaşma ziyaretine Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Cemiyetin yönetim Kurulu üyeleri de olan Doğan Haber Ajansı Mardin Temsilcisi Mehmet Nezir Güneş, Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi Halil İbrahim Sincar, İlke Haber Ajansı Mardin Temsilcisi Mehmet Salih Keskin, Anadolu Ajansı Nusaybin Muhabiri Arif Altunkaynak, Mardin Arena Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Ufuk Güngörmüş, Gazetenin Muhabiri Mihdi Aydoğan, Mardin Life Gaztesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Beşir Güneş, AA Mardin Muhabiri Osman Öksüz, İHA Mardin Temsilcisi ile Mardin Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Akgül, Mardin Post ve Mardin Life Köşe Yazarı Faraç Çobanoğlu, Mardin Life Gazetesi Muhabiri Halim Esen de hazır bulunduYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Başıboş köpekler mahallelerde korku salıyor

Artuklu merkez ve özellikle de Nur Mahallesi TOKİ [...]

1 gün önce...

Müşteri yokken yaptığı tek iş Kur'an okumak

Kızıltepe Yeni Camii önünde açtığı seyyar tezgâhla [...]

19 saat önce...

Büyük Bayan Giyim Parçları Buyukmoda.com'da

Kıyafet seçiminde genelde zorlanan kadınlar büyük [...]

1 gün önce...

Emniyet Genel Müdürü değişti!

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Cu [...]

1 gün önce...

Muay Thai Dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek

Derikli Muhammed Hamza, 2 turnuvada elde ettiği ba [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Darbeler…

1
Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

Ahlak Üzerine Denemeler

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Hayatın Kendisi…

3
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

4
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

5
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

6
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Ol Û Ziman

7