Gazeteciler, Vali Yaman ile Bayramlaştı

Gazeteciler, Vali Yaman ile Bayramlaştı
30 Haziran 2017 Cuma Saat 17:20 0

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti, Ramazan bayramı Münasebetiyle Mardin Büyükşehir Belediye başkan vekili de olan Mardin Valisi Mustafa Yaman’a bayram ziyaretinde bulundu.

Ramazan Bayramı münasebetiyle bazı kamu kurum ve siyasi parti teşkilatlarına bayramlaşma ziyaretinde bulunan Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri ile Ulusal ve Yerel basında görev yapan gazeteciler de eşlik etti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında gazeteci misafirlerini kabul eden Mardin Valisi Mustafa Yaman, gazetecilerle tek tek bayramlaşarak sohbet etti.

Mardin’de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sosyal, kültürel ve ekonomik yatırımlar üzerine gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Vali Mustafa Yaman, uygulamaya konulan ve projelendirilerek yapım aşamasına getirilen hizmetlerin tamamlanmasıyla birlikte Mardin’in her alanda çok daha güzel bir şehir olacağını kaydetti.

Gazetecilere gösterdiği sıcak ilgiden dolayı Büyükşehir Belediye Başkan vekili de olan Vali Mustafa Yaman’a teşekkür eden Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Gazeteciler olarak Mardin’de gerek sosyal yatırımlar, gerekse de alt ve üst yapı alanında başlatılan çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini, bu konuda mesleki anlamda üzerlerine düşecek her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Gazetecilerin Mardin’de yapılan hizmetlerle ilgili yönelttiği soruları cevaplayan Vali Mustafa Yaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vali Mustafa Yaman ile gerçekleştirilen bayramlaşma ziyaretine Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Cemiyetin yönetim Kurulu üyeleri de olan Doğan Haber Ajansı Mardin Temsilcisi Mehmet Nezir Güneş, Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi Halil İbrahim Sincar, İlke Haber Ajansı Mardin Temsilcisi Mehmet Salih Keskin, Anadolu Ajansı Nusaybin Muhabiri Arif Altunkaynak, Mardin Arena Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Ufuk Güngörmüş, Gazetenin Muhabiri Mihdi Aydoğan, Mardin Life Gaztesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Beşir Güneş, AA Mardin Muhabiri Osman Öksüz, İHA Mardin Temsilcisi ile Mardin Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Akgül, Mardin Post ve Mardin Life Köşe Yazarı Faraç Çobanoğlu, Mardin Life Gazetesi Muhabiri Halim Esen de hazır bulunduYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İŞTE Kızıltepe AK Parti Belediye Meclis Üye Listesi

Mardin’de oy deposu olarak bilinen Kızıltepe ilçes [...]

1 gün önce...

İşte Artuklu Belediye Meclis Üyeliği Listesi

AK Parti Mardin İl Başkanlığı, 31 Mart’ta gerçekle [...]

1 gün önce...

Yeni açılan lisenin gururu oldular

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Liseler aras [...]

2 saat önce...

Hurdacılık yaparak çocuklarına bakıyor

Kızıltepe´de yaşayan 3 çocuk annesi 43 yaşındaki C [...]

1 gün önce...

Dicle Elektrik’ten Kızıltepe’ ye 8 milyon liralık yatırım

Dicle Elektrik, sorumluluk bölgesindeki tüketicile [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN