Gazetecilerden 10 Ocak dayanışması

Gazetecilerden 10 Ocak dayanışması
11 Ocak 2019 Cuma Saat 10:53 0

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden Kızıltepe Gazeteciler cemiyeti üyeleri ile Kızıltepe ve Nusaybin de görev yapan gazeteciler meslektaşlarının gününü kutladı.

Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerinde de görev yapan Yerel ve Ulusal basın temsilcileri 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesiyle Mardin’de bulunan Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine bir ziyaret gerçekleştirerek gazeteciler günlerini kutlayarak dayanışma örneği gösterdi.

 Gün nedeniyle Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden Kızıltepe Gazeteciler cemiyeti Başkanı Mehmet Halit Solhan Cemiyet üyeleri Faraç Çobanoğlu, Mehmet Ali Demir ve Kızıltepe’de görev yapan Gazeteciler İbrahim Aydoğan, İsmail Aydoğan, Selman Güneş ve Nusaybin ilçesinde görev yapan gazeteci Arif Altunkaynak ile Cihat Şiyak burada Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti başkanı A.Kadir Üründü cemiyet üyeleri Nezir Güneş, Salih Keskin’in Gazeteciler gününü kutlayıp başarılarının devamını dilerken Mardin’de görev yapan Gazeteciler de konuk gazetecilerin günlerini kutladı.

 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Mardin’de düzenlenen proğram ve etkinliklere birlikte katılan gazeteciler Cemiyet binasında da gün nedeniyle kutlamaya gelen misafirleri birlikte karşılayıp ağırladı. Her iki cemiyet başkanı zor şartlar altında görev yapan gazetecilerin daha iyi şartlarda görev yapmalarını sağlamanın yolunun birlikte hareket etmekten geçtiğinin altını çizdiler.

 
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Vatandaş, gramla bile altın alamaz hale geldi

Altın fiyatlarının sürekli değişmesiyle iş yapamaz [...]

1 gün önce...

600 dönümlük alan kül oldu

Midyat ile Nusaybin arasında çıkan yangında yakla [...]

1 gün önce...

Boya yaparken akıma kapılarak yaralandı

Dargeçit ilçesinde boya yaparken elindeki demir ci [...]

1 gün önce...

Büyükşehirde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi ile DİSK’e bağlı Gene [...]

1 gün önce...

Yeni Hasat Sezonu Ziyareti

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılma [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar