Kadın girişimci yetim ve öksüzlere de el uzatacak

Kadın girişimci yetim ve öksüzlere de el uzatacak
22 Eylül 2018 Cumartesi Saat 18:17 0

Midyat’ta bayan kuaförü, cilt bakımı ve güzellik merkezi üzerine hizmet veren girişimci Reyhan Emek tarihi kentte eğitim gören yetim ve öksüzlere yönelik çalışmalar başlatacağını açıkladı. Emek “ Yetim ve öksüz çocuklarımıza bir nebze katkıda bulunmak için çalışmalarımız başladı” dedi.

Sosyal sorumluk projesi ve farkındalık oluşturma adına bu tür bir çalışmaya imza atacağını dile getiren Chanell Kuaför ve Güzellik Akademisi yetkilisi ve Güzellik Uzmanı Reyhan Emek, özellikle çocukları mutlu etmeyi hedeflediklerini belirtti.

Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile yapılacak görüşmelerin ardından, yetkililerce uygun görülen şekilde bir iyilik harekâtı yapmayı hedeflediğini işaret eden Emek “ Okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın saç ve cilt bakımlarına yönelik benim elinden gelen budur. Bir nebze olsun o yavrularımızın yanında yer almak, onların tebessümüne ortak olmayı istiyorum. Yarınımızın teminatı olan çocuklarımızı minik bir hediye ile mutlu etmek istiyoruz” dedi.

YETİŞKİNLERE DE EL UZATACAK

Öte yandan benzer çalışmaları yetişkin bireyler için de planladığını vurgulayan Güzellik Uzmanı Emek “ Öncelikle çocuklarımıza yönelik başlatacağımız bu çalışmayı, daha sonra da bakıma muhtaç yaşlılarımız ve muhtaç ailelerimize yönelik gerçekleştireceğiz. Temennimiz hayırlı bir çalışmada öncülük etmek olduğu gibi, bu kutsal beldenin değerli insanlarına

Cumhuriyet Bulvarı, Sadık Künefe salonu karşısında hizmet veren işyerinde Profesyonel cilt bakımı, leke tedavisi, sisleme, gölgelendirme, akrilik sistem, protez tırnak, iğneli epilasyon, lazerli epilasyon, manikür ve pedikür başta olmak üzere batık tırnak tedavisi, kalıcı makyaj, kaş, mikroblading sistem, kıl atımı, sisleme ve gölgelendirme sistem, blok sistem, eyeliner, dudak çerçeve, dudak renklendirme, klasik cilt temizleme, cilde özel bakımlar, leke tedavisi, anti aging bakımlar, özel maske, özel anti aging dermapen uygulaması, özel anti aging mezoterapi uygulaması, kişiye özel dermaroler, saç ekimi, saç similasyonu, saç mezoterapisi, saç prp uygulaması, dudak dolgusu, botox , kol altı terlemeye son, lazer epilasyon iğneli epilasyon, ağda hizmetleri, zayıflama, kavitasyon, masaj, yürüyüş, kavitasyon dieti, kesim, fön, boya, röfle, keratin bakım, perma, brezilya fönü, saç kaynak, tres saç kaynak, topuz, maşa, söz nişan saçı, gelin saçı, mezuniyet saçı, günlük makyaj, özel gün makyaj gibi hizmetler veriliyor.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

“Asfaltsız yol, yolu olmayan köy ve mahalle bırakmayacağız”

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir [...]

1 gün önce...

Mardin’de trafik artık dronle denetleniyor

MARDİN’de güvenlik operasyonları dahil bir çok ala [...]

8 saat önce...

Mardin Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını yıllıkta topladı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin iki yıldır şehir g [...]

4 saat önce...

Yaman, “Şehitlerimiz ve aileleri için çalışmalarımız sürüyor”

Büyükşehir Belediyesi Altınoluk Şehitliğini Güzell [...]

1 gün önce...

Mardin, 2018'de 3 milyon turisti ağırladı

Mardin'de, huzur ve güven ortamının sağlanmasıyla [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Mehmet Bedi Demir
Mehmet Bedi Demir

Bir Kalembazdan Bisturi!

2
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Hilbijartina Şaredarîyan.

3
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Gerçek Bir Mardinli…

6
Murat Süleyman Erdem
Murat Süleyman Erdem

Siirt'te Hamsi Festivali

7