Kadın girişimci yetim ve öksüzlere de el uzatacak

Kadın girişimci yetim ve öksüzlere de el uzatacak
22 Eylül 2018 Cumartesi Saat 18:17 0

Midyat’ta bayan kuaförü, cilt bakımı ve güzellik merkezi üzerine hizmet veren girişimci Reyhan Emek tarihi kentte eğitim gören yetim ve öksüzlere yönelik çalışmalar başlatacağını açıkladı. Emek “ Yetim ve öksüz çocuklarımıza bir nebze katkıda bulunmak için çalışmalarımız başladı” dedi.

Sosyal sorumluk projesi ve farkındalık oluşturma adına bu tür bir çalışmaya imza atacağını dile getiren Chanell Kuaför ve Güzellik Akademisi yetkilisi ve Güzellik Uzmanı Reyhan Emek, özellikle çocukları mutlu etmeyi hedeflediklerini belirtti.

Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile yapılacak görüşmelerin ardından, yetkililerce uygun görülen şekilde bir iyilik harekâtı yapmayı hedeflediğini işaret eden Emek “ Okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın saç ve cilt bakımlarına yönelik benim elinden gelen budur. Bir nebze olsun o yavrularımızın yanında yer almak, onların tebessümüne ortak olmayı istiyorum. Yarınımızın teminatı olan çocuklarımızı minik bir hediye ile mutlu etmek istiyoruz” dedi.

YETİŞKİNLERE DE EL UZATACAK

Öte yandan benzer çalışmaları yetişkin bireyler için de planladığını vurgulayan Güzellik Uzmanı Emek “ Öncelikle çocuklarımıza yönelik başlatacağımız bu çalışmayı, daha sonra da bakıma muhtaç yaşlılarımız ve muhtaç ailelerimize yönelik gerçekleştireceğiz. Temennimiz hayırlı bir çalışmada öncülük etmek olduğu gibi, bu kutsal beldenin değerli insanlarına

Cumhuriyet Bulvarı, Sadık Künefe salonu karşısında hizmet veren işyerinde Profesyonel cilt bakımı, leke tedavisi, sisleme, gölgelendirme, akrilik sistem, protez tırnak, iğneli epilasyon, lazerli epilasyon, manikür ve pedikür başta olmak üzere batık tırnak tedavisi, kalıcı makyaj, kaş, mikroblading sistem, kıl atımı, sisleme ve gölgelendirme sistem, blok sistem, eyeliner, dudak çerçeve, dudak renklendirme, klasik cilt temizleme, cilde özel bakımlar, leke tedavisi, anti aging bakımlar, özel maske, özel anti aging dermapen uygulaması, özel anti aging mezoterapi uygulaması, kişiye özel dermaroler, saç ekimi, saç similasyonu, saç mezoterapisi, saç prp uygulaması, dudak dolgusu, botox , kol altı terlemeye son, lazer epilasyon iğneli epilasyon, ağda hizmetleri, zayıflama, kavitasyon, masaj, yürüyüş, kavitasyon dieti, kesim, fön, boya, röfle, keratin bakım, perma, brezilya fönü, saç kaynak, tres saç kaynak, topuz, maşa, söz nişan saçı, gelin saçı, mezuniyet saçı, günlük makyaj, özel gün makyaj gibi hizmetler veriliyor.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hırsızlar bu sefer kameradan kaçamadı

Midyat ilçesinde, bir otelin yüzme havuzuna giren [...]

1 gün önce...

Eşsiz gün batımı manzarası

Suriye sınırındaki Nusaybin ilçesinde güneşin batı [...]

1 gün önce...

Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü

Mardin Life Gazetesi’nin köşe yazarlarından Eğitim [...]

1 gün önce...

Belediyespor Kulübü Yönetimi Belirlendi

Kızıltepe Belediyesi Meclisinden oluşan Kızıltepe [...]

1 gün önce...

Midyat Kent Park tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Mi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar