Kadın girişimci yetim ve öksüzlere de el uzatacak

Kadın girişimci yetim ve öksüzlere de el uzatacak
22 Eylül 2018 Cumartesi Saat 18:17 0

Midyat’ta bayan kuaförü, cilt bakımı ve güzellik merkezi üzerine hizmet veren girişimci Reyhan Emek tarihi kentte eğitim gören yetim ve öksüzlere yönelik çalışmalar başlatacağını açıkladı. Emek “ Yetim ve öksüz çocuklarımıza bir nebze katkıda bulunmak için çalışmalarımız başladı” dedi.

Sosyal sorumluk projesi ve farkındalık oluşturma adına bu tür bir çalışmaya imza atacağını dile getiren Chanell Kuaför ve Güzellik Akademisi yetkilisi ve Güzellik Uzmanı Reyhan Emek, özellikle çocukları mutlu etmeyi hedeflediklerini belirtti.

Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile yapılacak görüşmelerin ardından, yetkililerce uygun görülen şekilde bir iyilik harekâtı yapmayı hedeflediğini işaret eden Emek “ Okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın saç ve cilt bakımlarına yönelik benim elinden gelen budur. Bir nebze olsun o yavrularımızın yanında yer almak, onların tebessümüne ortak olmayı istiyorum. Yarınımızın teminatı olan çocuklarımızı minik bir hediye ile mutlu etmek istiyoruz” dedi.

YETİŞKİNLERE DE EL UZATACAK

Öte yandan benzer çalışmaları yetişkin bireyler için de planladığını vurgulayan Güzellik Uzmanı Emek “ Öncelikle çocuklarımıza yönelik başlatacağımız bu çalışmayı, daha sonra da bakıma muhtaç yaşlılarımız ve muhtaç ailelerimize yönelik gerçekleştireceğiz. Temennimiz hayırlı bir çalışmada öncülük etmek olduğu gibi, bu kutsal beldenin değerli insanlarına

Cumhuriyet Bulvarı, Sadık Künefe salonu karşısında hizmet veren işyerinde Profesyonel cilt bakımı, leke tedavisi, sisleme, gölgelendirme, akrilik sistem, protez tırnak, iğneli epilasyon, lazerli epilasyon, manikür ve pedikür başta olmak üzere batık tırnak tedavisi, kalıcı makyaj, kaş, mikroblading sistem, kıl atımı, sisleme ve gölgelendirme sistem, blok sistem, eyeliner, dudak çerçeve, dudak renklendirme, klasik cilt temizleme, cilde özel bakımlar, leke tedavisi, anti aging bakımlar, özel maske, özel anti aging dermapen uygulaması, özel anti aging mezoterapi uygulaması, kişiye özel dermaroler, saç ekimi, saç similasyonu, saç mezoterapisi, saç prp uygulaması, dudak dolgusu, botox , kol altı terlemeye son, lazer epilasyon iğneli epilasyon, ağda hizmetleri, zayıflama, kavitasyon, masaj, yürüyüş, kavitasyon dieti, kesim, fön, boya, röfle, keratin bakım, perma, brezilya fönü, saç kaynak, tres saç kaynak, topuz, maşa, söz nişan saçı, gelin saçı, mezuniyet saçı, günlük makyaj, özel gün makyaj gibi hizmetler veriliyor.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Arazisini satarak futbol takımı kurdu

Kızıltepeli Fahrettin ile Yusuf Işık kardeşle [...]

9 saat önce...

“LC Waikiki Aileleri Mardin'de Buluşturdu

Hürriyet Kitap ve LC Waikiki işbirliğiyle, yıl [...]

1 gün önce...

Harire Şenliğinin ikincisi düzenlendi

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ikinci kez d [...]

1 gün önce...

Büyük tarihi eser operasyonu

İstanbul Polisi, cumhuriyet tarihinin en önemli [...]

1 gün önce...

Kaşıkçı'nın cenazesi Mardinli birine teslim edildiği ileri sürüldü

Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nda ö [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
1
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

CHP İş’i

6