Kandemir'den belediye başkan vekillerine teşekkür plaketi

Kandemir'den belediye başkan vekillerine teşekkür plaketi
11 Ocak 2018 Perşembe Saat 12:55 0

Türkiye Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Orhan Kandemir, Mardin'e hizmetlerinden dolayı Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vali Mustafa Yaman ile Artuklu Belediye Başkan vekili de olan Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk'e teşekkür plaketi verdi.

Kandemir berberinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazi ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Hatice Turan Kandemir ile Vali Yaman ile Kaymakam Öztürk'ü belediyedeki makamlarıında ziyaret etti.

Ziyarette belediyenin halka hizmet noktasında önemli çalışmalara imza attığını belirten Kandemir, Vali Yaman'a kentte gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kandemir, hiçbir ayrım yapılmadan çalışmaların her noktaya ulaştırıldığını ve bu çalışmaların herkesimin takdirini topladığını dile getirerek, "Yapılan görevlendirmenin ardından şehrimizde hızla bir değişim gözlemlemekteyiz. Her yönüyle şehrimizin hak ettiği değere ulaşması için yoğun bir mesai harcanıyor. Burada halkımızın tamamına bu hizmetleri ulaştıran Belediye Başkan Vekilimiz Vali Yaman ve ekibine bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu yıl da hizmetlerin aynı doğrultuda yürütüleceğinden şüphemiz yok. Kendisine ve ekibine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz."

Kandemir, Artuklu Belediye Başkan vekilliği görevini de yürüten Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk'ün Artuklu ilçesinde yaptığı başarılı hizmetler ve belediyenin sosyal alanlardaki başarılı çalışmalarıyla birlikte; şehit aileleri konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Türkiye Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Orhan Kandemir, Mardin Büyükşehir Belediye Başkan vekili, Mardin Valisi Mustafa Yaman ile Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk'e plaket takdiminde bulundu


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin 2 [...]

1 gün önce...

Kapı Kapı Dolaşıp, 3 Dilde Oy İstiyor

Mardin’de seçim çalışmasını sürdüren ba [...]

9 saat önce...

AK Parti ve Erdoğan için köy köy dolaşıyor

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünm [...]

1 gün önce...

Saadet Partisi'nden AK Parti'ye Katılım

Saadet Partisi Mardin merkez Artuklu İlçe Kadın [...]

1 gün önce...

Mardinli Gençler Balkanları Tanıma Turunda

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Must [...]

1 gün önce...