Kardeşlik Köprüsüne bir destek de Hekimoğlu’dan

Kardeşlik Köprüsüne bir destek de Hekimoğlu’dan
15 Aralık 2018 Cumartesi Saat 10:06 0

İçişleri Bakanlığının Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgesi arasında yürüttüğü kardeşlik projelerine işadamı Celil Hekimoğlu’dan destek.

TFF 3.Lig de mücadele eden Trabzon takımı Hekimoğlu Trabzon FK başkanı iş adamı Celil Hekimoğlu 16 Nisan’da Şanlıurfa’da karşılaşacağı Karaköprü belediye spor maçından bir gün önce takım ve teknik heyetle birlikte Trabzon’dan gazete-ajans ve internethaber temsilcileri ile Mardin’de konaklayacak ve maç sabahı maçı izlemek üzere Şanlıurfa’ya geçecek.

Sporun barış-kardeşlik ve dostluk olduğunu dile getiren Hekimoğlu Trabzon Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu “Bizlerde kardeşliğimizin pekişmesi noktasında Güneydoğu ile Karadeniz Bölgesi arasında kurulan dostluk köprülerine katkı sağlamak istedik. Bu amaçla yönetimdeki arkadaşlarımız ve gazeteci arkadaşlarımızla önce 15 Aralık’ta Mardin’e gidecek ardından 16 Aralık’ta Şanlıurfa’da hem maçı izleyecek hem de tarihi-kültürel yerleri ziyaret edeceğiz” dedi.

Karşılıklı ziyaretlerin bir-birimizi daha iyi anlama, kaynaşma ve ön yargıları kırma noktasında çok önemli olduğunu ifade eden Hekimoğlu “İçişleri Bakanlığımızca başarılı bir şekilde yürütülen kardeş şehirler projelerinde bizim de katkımız olması bizleri son derece mutlu edecektir. Bu ülkenin bölünmez bütünlüğü ve birliği her şeyden ama her şeyden önce gelir. Hekimoğlu Trabzon futbol kulübü olarak bizim için sahada kazanmak yeterli masada da dost ve kardeş olmak önemlidir” şeklinde konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kabalalılar AK Parti Genel Merkezine Seslendi

Kabala mahallesinde yaşayan kanaat önderleri ve aş [...]

1 gün önce...

Cemiloğlu, SP'den başvurusunu yaptı

Ömerli eski belediye başkanı Servet Cemiloğlu, 31 [...]

1 gün önce...

 Satın aldığı daireye gelen elektrik cezası karşısında şok oldu  

Kızıltepe'de   satın aldığı dairenin elektriğini a [...]

1 gün önce...

Kendileri küçük maharetleri büyük

Kızıltepe'de öğrenciler, çöpten topladıkları malz [...]

1 gün önce...

Şahin, Midyat'ta Gönül belediyeciliğini hizmetlerimizle taçlandıracağız!

AK Parti Midyat Belediye Başkan Adayı Mardin eski [...]

1 gün önce...