Kasap: Artuklu için süslü değil, reel uygulanabilir projelerim var!

Kasap: Artuklu için süslü değil, reel uygulanabilir projelerim var!
03 Aralık 2018 Pazartesi Saat 19:38 1

MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Nurettin Kasap, görev süresinin dolması nedeniyle AK Parti Artuklu İlçe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

MÜSİAD Mardin Şube başkanlığına seçildikten sonra ilk dost meclisi toplantısını basın mensuplarıyla yapan Mehmet Nurettin Kasap, görev süresinin dolması nedeniyle MÜSİAD'taki aktif görevini yine basın mensuplarıyla bir araya gelerek noktaladı.

4 Yıllık MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı görev süresinin dolması nedeniyle bulunduğu göreve veda eden Başkan Kasap, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için Artuklu Belediye Başkan aday adaylığına başvuruda bulunduğunu hatırlatarak, Mardin'e hizmet etme yönündeki arzusunu görev verildiği taktirde sürdürmek istediğini söyledi.

MÜSİAD üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Kasap, 4 yıllık görev süresi boyunca birçok başarılı çalışmaya imza attıkları belirtti.

Kasap, "Ocak 2019 tarihinde Genel Kurulumuz yapılacak ve bulunduğum görev sürem resmen tamamlanmış olacak. 4 yıllık MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı Görev süremin dolması, kurumumun, arkadaşlarımın, dostlarımın desteği ile Artuklu Belediye Başkan adaylığına talip oldum. Görev verilmesi halinde projelerimi hayata geçirmek istiyorum. Projelerimiz, İnsanı merkezine alan ve temel ihtiyaçlardan başlayan hizmetleri önceleyen çalışmalardan oluşacak. Hayali, süslü - vaatler değil, reel uygulanabilir, kabul edilebilir hizmetlerle birlikte temiz ve güvenilir bir belediyecilik örneğiyle şehrimize uygun projeleri hep birlikte hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Artuklu için; Turizm, işsizlik, modern sebze hali, halk pazarı, muhtarlar sitesi, yamaç paraşütü, yeşil alan ve parkların arttırılması, trafik sorunu, basın kurumlarına destek başlıkları altında projelerimiz mevcut. Yapacağımız çalışmalarla Artuklu'yu tarihi, kültürel mirası ile bölgenin parlayan yıldızı yapacağız. Meselemiz Artuklu, meselemiz Türkiye. Birlikte kazanalım" dediYORUMLAR :::

  1. Süleyman
    05 Aralık 2018 Çarşamba Saat 08:17 CEVAPLA
    İlk projeniz belediyeye ağzı kokarak girip zengin olarak çıkan çakalların önüne geçmek olsun Başkan.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı [...]

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

1 gün önce...

Soylu'dan İddialı Çıkış: İstifa Etmeyen Namerttir

TBMM Genel Kurulu'nda bakanlığının ve bağlı kurulu [...]

4 saat önce...

Yatırımcılar, Hazinenin Yarın Yapacağı Altın ve Döviz Tahvili İhracına Odaklandı

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 17-21 Aralık tarihleri [...]

23 saat önce...

Düğün Konvoyunda Tekeri Patlayan Minibüs Devrildi: 11 Yaralı

Nusaybin ilçesinde, düğün konvoyundaki minibüs, te [...]

23 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar