Kasap: Artuklu için süslü değil, reel uygulanabilir projelerim var!

Kasap: Artuklu için süslü değil, reel uygulanabilir projelerim var!
03 Aralık 2018 Pazartesi Saat 20:38 1

MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Nurettin Kasap, görev süresinin dolması nedeniyle AK Parti Artuklu İlçe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

MÜSİAD Mardin Şube başkanlığına seçildikten sonra ilk dost meclisi toplantısını basın mensuplarıyla yapan Mehmet Nurettin Kasap, görev süresinin dolması nedeniyle MÜSİAD'taki aktif görevini yine basın mensuplarıyla bir araya gelerek noktaladı.

4 Yıllık MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı görev süresinin dolması nedeniyle bulunduğu göreve veda eden Başkan Kasap, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için Artuklu Belediye Başkan aday adaylığına başvuruda bulunduğunu hatırlatarak, Mardin'e hizmet etme yönündeki arzusunu görev verildiği taktirde sürdürmek istediğini söyledi.

MÜSİAD üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Kasap, 4 yıllık görev süresi boyunca birçok başarılı çalışmaya imza attıkları belirtti.

Kasap, "Ocak 2019 tarihinde Genel Kurulumuz yapılacak ve bulunduğum görev sürem resmen tamamlanmış olacak. 4 yıllık MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı Görev süremin dolması, kurumumun, arkadaşlarımın, dostlarımın desteği ile Artuklu Belediye Başkan adaylığına talip oldum. Görev verilmesi halinde projelerimi hayata geçirmek istiyorum. Projelerimiz, İnsanı merkezine alan ve temel ihtiyaçlardan başlayan hizmetleri önceleyen çalışmalardan oluşacak. Hayali, süslü - vaatler değil, reel uygulanabilir, kabul edilebilir hizmetlerle birlikte temiz ve güvenilir bir belediyecilik örneğiyle şehrimize uygun projeleri hep birlikte hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Artuklu için; Turizm, işsizlik, modern sebze hali, halk pazarı, muhtarlar sitesi, yamaç paraşütü, yeşil alan ve parkların arttırılması, trafik sorunu, basın kurumlarına destek başlıkları altında projelerimiz mevcut. Yapacağımız çalışmalarla Artuklu'yu tarihi, kültürel mirası ile bölgenin parlayan yıldızı yapacağız. Meselemiz Artuklu, meselemiz Türkiye. Birlikte kazanalım" dediYORUMLAR :::

  1. Süleyman
    05 Aralık 2018 Çarşamba Saat 09:17 CEVAPLA
    İlk projeniz belediyeye ağzı kokarak girip zengin olarak çıkan çakalların önüne geçmek olsun Başkan.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Öter: 'Kaldırım yenileme ve düzenleme çalışmaları önemli'

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu MTDF. Başka [...]

19 saat önce...

'Geçmeyen baş dönmesi beyincik sarkmasının belirtisi olabilir'

Baş dönmesi ( vertigo) ve nedenleri hakkında bilgi [...]

1 gün önce...

STEM yenilenebilir enerji ve proje yazma eğitimi

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Artuklu [...]

1 gün önce...

Kızıltepe Kaymakamı Yüzer'den "Arapça tabelalara" ilişkin açıklama

Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer, ilçedeki arapça [...]

1 gün önce...

Milli Eğitim Müdürü Çetin: Feda edecek tek bir öğrencimiz yok

Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Birleştir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN