Kızıltepe basınından belediye başkanına ziyaret

Kızıltepe basınından belediye başkanına ziyaret
22 Nisan 2019 Pazartesi Saat 11:26 0

Kızıltepe’de görev yapan basın mensupları Kızıltepe Belediye başkanlığı görevine seçilen Nilüfer Elik Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Gazetecilerden oluşan bir grup, 31 Mart Mahalli idareler genel seçimlerinde Halkların Demokratik Partisinden Kızıltepe Belediye Başkanlığı görevine seçilen ve geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak göreve başlayan Nilüfer Elik Yılmaz’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Kızıltepe belediye başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarından bir grup katıldı. Belediye başkanlığı görevine seçilmesi nedeniyle kendisini tebrik ederek başarılar dileyen basın mensuplarının çeşitli sorularını yanıtlayan Başkan Yılmaz, basın mensuplarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapacakları hizmetlerin kamuoyuna yansıtan basın camiası ile işbirliği içinde olacaklarını belirtti.

Belediye ile ilgili soruları da yanıtlanan Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Belediye borcuyla ilgili çalışmalarının henüz tamamlanmadığını, Milli eğitime devredilen Kültür merkezi ile Kadın merkezi ile emniyete tahsis edilen bir kısım araç ile ilgili olarak da gerekli itirazlarda bulunduklarını söyledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hırsızlar bu sefer kameradan kaçamadı

Midyat ilçesinde, bir otelin yüzme havuzuna giren [...]

1 gün önce...

Eşsiz gün batımı manzarası

Suriye sınırındaki Nusaybin ilçesinde güneşin batı [...]

1 gün önce...

Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü

Mardin Life Gazetesi’nin köşe yazarlarından Eğitim [...]

1 gün önce...

Belediyespor Kulübü Yönetimi Belirlendi

Kızıltepe Belediyesi Meclisinden oluşan Kızıltepe [...]

1 gün önce...

Midyat Kent Park tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Mi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar