Koyunun huysuzluğu takla attırdı

Koyun koyuna yolculuk kaza getirdi Koyunun huysuzluğu takla attırdı
19 Mayıs 2017 Cuma Saat 13:26 1

Midyat'a bağlı Çavuşlu Mahallesi seyir halinde bulunan araç şoförü araç içerisinde huysuzlanan koyunun kurbanı oldu, Huysuzlanan koyun, seyir halindeki araç şoförünün üzerine çullanınca araç kontrolden çıktı, takla attı.

Edinilen bilgilere göre; Midyat'ın Çavuşlu beldesi istikametinde seyir halinde bulunan 34 NPY 25 Plakalı aracın şoförü, araç bagajının küçük olması nedeniyle araç içerisine aldığı koyun, bir an huysuzlaşıp, şoförün üzerine çullandı.


Aracında seyir halinde bulunan şoför, koyunun huysuzluğuyla direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı, takla attarak durabilen araçta, araç şoförü ile kazaya neden olan koyun, yaralandı. 

Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.
YORUMLAR :::

  1. Mezopotamya işgal altında
    19 Mayıs 2017 Cuma Saat 13:50 CEVAPLA
    Esareti ve sömürüyü kabul etmeyen koyun bile huysuzlanıp tepki gösteriyor. Hayvan hiç değilse kıç kıça, ağız ağıza ve işkembe işkembeye vererek hayatını idame ettirebilen sürü elemanlarından kopabilmiş.

    Mardin kurumsal yeni ASHOKAcı, İllimünatici, Soroscu, Siyonizmci FETÖcü ve PKKcı yeni arkeolog, sanat tarihçisi, antropolog ve diğer türevlerine hoşgeldin diyor. Ben de şimdiden geçmiş olsun Mardin, geçmiş olsun Türkiye diyorum. Devlet kapıları açılır ve ayran budalası halk baştacı ve evinin onur konuğu yapar... Kim olduklarını VATANINI SEVEN ONURLU VE CESUR savcılar, hakimler, polisler, MİT istihbaratçıları ve gazeteciler araştırsın. Mezopotamya'da daha yiyecek asırlık kaynaklar yani RANT ve içimizdeki HAİNLER ve HIRSIZLAR oldukça bu kirli oyun bitmez.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

AK Parti Kızıltepe Gençlik Kollarına yeni atama

AK Parti Kızıltepe Gençlik Kolları Başkanlı [...]

1 gün önce...

ORTADOĞU’DA DENGE OYUNU

Sözlerime, 11 Temmuz 1995’de Srebrenitsa’da v [...]

1 gün önce...

Mardinli öğrenciler İçişleri Bakanı ile görüştüler

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz Anadoluy [...]

1 gün önce...

Motosiklet Sürücülerine Ceza Yağdı

İçişleri Bakanlığının talimatıyla, Emniyet [...]

1 gün önce...

Çaldıkları paralarla Lüks Hayat Yaşayan Hırsızlara Polis Baskını

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 5 ayrı ikametten [...]

1 gün önce...