Kurtulmuş: Tam köprünün üstündeyiz, köprüyü geçmedik daha!

Kurtulmuş: Tam köprünün üstündeyiz, köprüyü geçmedik daha!
12 Nisan 2018 Perşembe Saat 17:59 3

Kültür ve Turizm bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, AK Parti Mardin İl Başkanlığı'nca düzenlenen genişletilmiş il danışma toplantısında partililerle bir araya geldi.

Mardin Grand Yay Oteli'nde düzenlenen İl Danışma toplantısına AK Parti Mardin Milletvekilleri Orhan Miroğlu, Ceyda Bölünmez Çankırı ile İl Başkanı Nihat Eri, İlçe başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Bakan Kurtulmuş, Türkiye ekonomisini daha da güçlendireceklerini belirterek, ülkeyi her alanda daha güçlü bir hale getireceklerini ifade etti.

İl Başkanı Nihat Eri, Milletvekilleri Orhan Miroğlu ile Ceyda Bölünmez Çankırı'nın yaptığı konuşmaların ardından Konuşan Bakan Numan Kurtulmuş, Kurtulmuş, “Tam köprünün üstündeyiz, köprüyü geçmedik daha. Onun için 2019 seçimlerinde güçlü bir şekilde iktidarı sağlayacağız. Türkiye ekonomisini daha da güçlendireceğiz. Türkiye’yi her alanda daha güçlü bir hale getireceğiz. AK Parti Mardin teşkilatı, gerçekten samimi ve fedakar dava insanları olarak kadın, erkek ve gençlerimizle hep beraber bu mücadeleyi güçlü bir şekilde vermemiz lazım. Şimdi bundan sonrasını da siz söyleyeceksiniz. Önümüzdeki seçimlerde üç tane önemli seçimde çok güçlü bir şekilde sonuç alacaksınız. AK Parti’nin Mardin teşkilatı çok güçlü bir şekilde çalışarak bu büyük davayı milletimizle paylaşmak ve Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye’nin seçilmiş Cumhurbaşkanlığı Sistemi başkanı yapmaya hazır mısınız” dedi.


YORUMLAR :::

 1. Meşkok
  13 Nisan 2018 Cuma Saat 10:25 CEVAPLA
  Dolar 4.11 euro 5.10 mazot 5.50 benzin 6 işsizlik %15 arkadaşın dediği gibi hep cek cak seçimden önce ama hiçbir icraat yok ekonomik krizdeyiz herkesin cebi delindi ne araba alabiliorz vergilerden dolayı bulunduğumuz arabalara yakıtta alamaz olduk her hafta ortalama 10 krş zam geliyor
 2. Hakan Demir
  12 Nisan 2018 Perşembe Saat 23:02 CEVAPLA
  Dolar 4.11 euro 5.11 benzin 6 mazot 5.60 işsizlik %15 türk liramız dünyada en çok değer kaybeden para birimi her seçimden önce arkadaşın dediği gibi cek caklıyla olmuyor cebimiz eriyor artık araba alamıyoruz arabaya süremiyoruz herşeye zam geliyor en öncelikli iş ekonomiyi düzeltmek olmalı
 3. Ğursi
  12 Nisan 2018 Perşembe Saat 18:13 CEVAPLA
  Son bir yılın cari açığı 51 Milyar dolar olmuş daha -cek, -caklı konuşup duruyorlar. Ama icraatta bir şey yok.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ekmek İsrafına dikkat çekmek için kermes düzenlenecek

Mardin Artuklu'da milli eğitime bağlı olarak faali [...]

1 gün önce...

Midyatlılar, saldırıda ölenler için gıyabi cenaze namazı kıldı

Midyat’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşla [...]

1 gün önce...

Mardin Eski Belediye Başkanlarından Sadioğlu Vefat Etti

Mardin Belediyesi Eski belediye başkanlarından Huk [...]

1 gün önce...

Tekin: Mahallelerimize daha iyi bir hizmet için çalışacağız

Derik Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Üçtep [...]

1 gün önce...

Sulama kanalında mahsur kalan ineği itfaiye ekipleri kurtardı

Nusaybin'de sulama kanalına düşen inek, itfaiye ek [...]

23 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar