MASİF'ten Gazetecilere ziyaret

MASİF'ten Gazetecilere ziyaret
11 Ocak 2017 Çarşamba Saat 10:31 0

Mezopotamya Aile Sosyal İlişkiler ve Kültür Federasyonu ( MASİF) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret etti.

MASİF Başkanı Çetin ve beraberindekiler, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla gerçekleşen ziyarette cemiyet üyesi gazetecilerin günü kutlandı.

MASİF yönetim kurulu başkanı İrfan Çetin ve yönetim kurulu üyeleri tarafın yapılan ziyarette konuklar Cemiyet başkanı Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, yönetim kurulu üyeleri Nezir Güneş, Salih Keskin tarafından karşılandı.

Dünya’da ve ülkemizde basının önemine dikkat çeken MASİF başkanı Çetin ve beraberindeki üyeler, zor şartlarda toplumun haber alma görevini zor şartlar altında yerine getiren tüm gazetecilerin gününü tebrik ettiklerini belirerek Federasyonun çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdiler.

Mezopotamya Aile Sosyal İlişkiler ve Kültür Federasyonları yönetiminin gazeteciler gününde cemiyetlerini ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti belirten Cemiyet başkanı Üründü, bütün gazeteci arkadaşlarının özveri ile halkın gözü kulağı olmaya çaba sarf ettiklerini belirterek MASİF yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek federasyon çalışmalarında başarılar diledi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

Miroğlu, Kürtler Erdoğan´ın arkasında da durmalı

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Mardi [...]

1 gün önce...

Nusaybin'de 'Yeşil Pedal' bisiklet gurubu kuruldu

Nusaybin'de Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve İmam H [...]

1 gün önce...

2. Uluslararası Mardin Uçurtma Festivali Başladı

Mardin Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Mard [...]

1 gün önce...

Hakimoğlu'dan '23 Nisan' açıklaması

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hül [...]

1 gün önce...

"Gazi Meclisin İlk Kadın İdare Amiri olmaktan onur duyuyorum"

AK Parti Mardin Milletvekili ve TBMM İdare Amiri [...]

1 gün önce...