MASİF'ten Gazetecilere ziyaret

MASİF'ten Gazetecilere ziyaret
11 Ocak 2017 Çarşamba Saat 10:31 0

Mezopotamya Aile Sosyal İlişkiler ve Kültür Federasyonu ( MASİF) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret etti.

MASİF Başkanı Çetin ve beraberindekiler, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla gerçekleşen ziyarette cemiyet üyesi gazetecilerin günü kutlandı.

MASİF yönetim kurulu başkanı İrfan Çetin ve yönetim kurulu üyeleri tarafın yapılan ziyarette konuklar Cemiyet başkanı Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, yönetim kurulu üyeleri Nezir Güneş, Salih Keskin tarafından karşılandı.

Dünya’da ve ülkemizde basının önemine dikkat çeken MASİF başkanı Çetin ve beraberindeki üyeler, zor şartlarda toplumun haber alma görevini zor şartlar altında yerine getiren tüm gazetecilerin gününü tebrik ettiklerini belirerek Federasyonun çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdiler.

Mezopotamya Aile Sosyal İlişkiler ve Kültür Federasyonları yönetiminin gazeteciler gününde cemiyetlerini ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti belirten Cemiyet başkanı Üründü, bütün gazeteci arkadaşlarının özveri ile halkın gözü kulağı olmaya çaba sarf ettiklerini belirterek MASİF yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek federasyon çalışmalarında başarılar diledi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıl Gökyüzü Vatandaşları Korkuttu

Nusaybin ilçesinde yaşanan toz fırtınası nede [...]

1 gün önce...

Tüfenkci: "Türkiye kendi göbeğini kesecek güçtedir"

Mardin'de partisinin Artuklu ilçe kongresine kat [...]

19 saat önce...

Uz. Doktordan Olumsuz Hava koşulları Uyarısı

Özel Mardin Park Hastanesi Göğüs Hastalıklar [...]

1 gün önce...

249 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediyesi Başkan V. [...]

1 gün önce...

Sağlık Müdürlüğünden toz bulutu uyarısı

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü, vatandaşlara [...]

1 gün önce...