M.Nazım Güler'i kaybettik!

M.Nazım Güler'i kaybettik!
15 Ağustos 2015 Cumartesi Saat 17:57 2

Gazetemizin de aralarında olduğu bir çok gazete ve haber sitelerine makale ve yorum yazılarıyla güç katan Yılların emekçi gazetecisi Mehmet Nazım Güler, yaşadığı amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak vefat etti.

Mardin Life Gazetesi'nde gündem oluşturan yazılarıyla okuyucularımızın büyük beğenisini kazanan Emektar Gazeteci ve Köşe Yazarı Mehmet Nazım Güler, Hakkın rahmetine kavuştu.

Üç yıl önce yakalandığı amansız hastalık nedeniyle uzun süre İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisine uzun süre devam edilen ardından da farklı hastanelerde tedavisi sürdürülen yazarımız Mehmet Nazım Güler, sevenlerinin duasıyla tutunduğu yaşam sevincine bugün veda etti.

Kızıltepe Koçhisar Mahallesinde bulunun kendisine ait evinde hasta yatağında dün gece fenalaşan ve önce Kızıltepe Devlet Hastanesi'ne ardından da Mardin Devlet Hastanesi Dahiliye Servisi'nde tedavi altına alındı.

Sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalelere cevap vermeyen Güler, yaşama daha fazla tutunamayarak vefat etti. Merhum Güler'i geçtiğimiz günlerde meslek mensubu olan arkadaşlarımız, hasta yatağında ziyaret etmiş, yapılan ziyarette eski günler yad edilerek hastaya moral verilmeye çalışılmıştı. Meslektaşlarımızın yaptığı ziyaretten memnun kalan Güler, arkadaşlarımızın aracılığıyla sevenlerinden şifa için dua beklediğini söylemişti.


Vefatıyla Ailesi, dostları ve meslektaşlarını derin bir üzüntüye sürükleyen M. Nazım Güler'in cenazesi ikindi namazına müteakip, kılınan cenaze namazının ardından Kızıltepe'deki aile kabristanında defnedildi.

Parlak zekası ve geniş ufkuyla değer kattığı gündeme dair yazılarıyla Mardin Life Ailesi'nin gönlünde çok saygıdeğer yeri ve değeri olan meslektaşımız ve evvelinde de ağabeyimiz olan Yazarımız Mehmet Nazım Güler'e her okuyucumuzdan rahmet dileği ve dua bekliyoruz. Mekanın cennet olsun, nur içinde yat Nazım Ağabey!...
YORUMLAR :::

  1. Nurhan Soyyiğit
    28 Ağustos 2015 Cuma Saat 13:28 CEVAPLA
    Rabbim mekanını Cennet eylesin..
  2. serdar
    15 Ağustos 2015 Cumartesi Saat 23:55 CEVAPLA
    allah rahmet eylesin...

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Utanıyoruz! Bu Vahşet Yakışmadı!

Midyat ilçesinde gözü oyulmuş köpek bulundu. [...]

1 gün önce...

Bakan Soylu, İstanbul’da Mardin standını ziyaret etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul'da b [...]

1 gün önce...

Hırsızlar Suriyelilerin evini soydu

Nusaybin'de Suriyeli bir ailenin evine giren hırs [...]

1 gün önce...

İzmir - Mardin uçağı arıza nedeniyle geri dönüş yaptı

İzmir - Mardin seferi için İzmir Adnan Mendere [...]

11 saat önce...

Memura 3 zam

Milyonlarca memura Ocak’ta yüzde 4 zam ve 7.15 [...]

11 saat önce...