Mardin TFFHGD Çiçek Dönemi

Mardin TFFHGD Çiçek Dönemi
12 Ocak 2018 Cuma Saat 16:06 0

TFFHGD Mardin Şubesi’nde seçim heyecanı yaşandı. İki listeyle gidilen seçimde üyelerden en fazla oyu alan tamamının oyunu alan Nurettin Çiçek, Mardin TFFHGD yeni dönem başkanlığına getirildi. 28. 10

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFGHD) Mardin şubesi bünyesinde görev yapan bütün hakemler ile misafirlerin hazır bulunduğu kongre gündem konularının okunmasıyla başladı. İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından faaliyet raporu okunarak ibraz edildi.

TFFGHD Mardin şubesi eski Başkanı Necmettin Nas, yaptığı hizmetleri anlatarak başladığı konuşmasında; “Yönetime geldiğimiz günden bu yana hep birlikte Mardin İl Hakemlerinin bulundukları noktalardan daha iyi bir duruma gelebilmesi için hep birlikte el yordamıyla yapılması gerekenlerin üzerine çalıştık. Bu çalışmalarda herkesin küçük yada büyük katkılarını gördük. Bundan dolayı herkese teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

Konuşmaların ardından 28 üyenin katıldığı seçimde üyelerden aldığı 18 oy ile TFFGHD Mardin Şubesine yeni dönem başkanı olarak Nurettin Çiçek seçilirken, Diğer aday Selman Timur ise 10 oyda kaldı. TFFGHD Mardin Şube Başkanlığına seçilen Hakem Nurettin Çiçek'i ilk tebrik eden ise eski başkan Selman Timur oldu.

Tebriklerin kabulünün ardından üyelere teşekkür konuşması yapan yeni Başkan Çiçek, kendisine oy veren ya da vermeyen bütün arkadaşlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında: “Necmettin Nas, başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerinin başarıyla geçirdikleri sürecin ardından yeni dönemde Mardin il hakemlerini daha iyi noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. İkisi bayan toplamda 40 hakem arkadaşımızla birlikte bu süreci yine birlikte götüreceğiz. Ben ve arkadaşlarım, her zaman siz meslektaşlarımızla iletişim içinde olacağız. Mardin'de mesleğimizi hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Görevden Alındığı İddialarına Yalanlama

AK Parti Artuklu İlçe başkanı Murat Bayar'ın, göre [...]

20 saat önce...

"Türkiye Gençliği Kıyamda" etkinliği

Midyat'ta Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafınd [...]

20 saat önce...

Kılıç "Tozlu Yaşam” ile Dünya 2.si oldu

Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafında [...]

1 gün önce...

Başvurunuzu yapmak için tıklayınız! 2019 Hac ön kayıtları başladı

Diyanet İşleri Başkanlığından, ilk defa hacca gitm [...]

1 gün önce...

Merak edilenlerin hepsi İşsizlik maaşında son durum nedir?

İşsizlik maaşı son dakika düzenleme nedir? İşsizli [...]

1 gün önce...