Mardin TFFHGD Çiçek Dönemi

Mardin TFFHGD Çiçek Dönemi
12 Ocak 2018 Cuma Saat 17:06 0

TFFHGD Mardin Şubesi’nde seçim heyecanı yaşandı. İki listeyle gidilen seçimde üyelerden en fazla oyu alan tamamının oyunu alan Nurettin Çiçek, Mardin TFFHGD yeni dönem başkanlığına getirildi. 28. 10

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFGHD) Mardin şubesi bünyesinde görev yapan bütün hakemler ile misafirlerin hazır bulunduğu kongre gündem konularının okunmasıyla başladı. İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından faaliyet raporu okunarak ibraz edildi.

TFFGHD Mardin şubesi eski Başkanı Necmettin Nas, yaptığı hizmetleri anlatarak başladığı konuşmasında; “Yönetime geldiğimiz günden bu yana hep birlikte Mardin İl Hakemlerinin bulundukları noktalardan daha iyi bir duruma gelebilmesi için hep birlikte el yordamıyla yapılması gerekenlerin üzerine çalıştık. Bu çalışmalarda herkesin küçük yada büyük katkılarını gördük. Bundan dolayı herkese teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

Konuşmaların ardından 28 üyenin katıldığı seçimde üyelerden aldığı 18 oy ile TFFGHD Mardin Şubesine yeni dönem başkanı olarak Nurettin Çiçek seçilirken, Diğer aday Selman Timur ise 10 oyda kaldı. TFFGHD Mardin Şube Başkanlığına seçilen Hakem Nurettin Çiçek'i ilk tebrik eden ise eski başkan Selman Timur oldu.

Tebriklerin kabulünün ardından üyelere teşekkür konuşması yapan yeni Başkan Çiçek, kendisine oy veren ya da vermeyen bütün arkadaşlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında: “Necmettin Nas, başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerinin başarıyla geçirdikleri sürecin ardından yeni dönemde Mardin il hakemlerini daha iyi noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. İkisi bayan toplamda 40 hakem arkadaşımızla birlikte bu süreci yine birlikte götüreceğiz. Ben ve arkadaşlarım, her zaman siz meslektaşlarımızla iletişim içinde olacağız. Mardin'de mesleğimizi hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Tüfenkci: "Türkiye kendi göbeğini kesecek güçtedir"

Mardin'de partisinin Artuklu ilçe kongresine kat [...]

1 gün önce...

Seyir halindeki araç alev aldı

Kızıltepe Karayolunda seyir halindeki otomobilin [...]

1 gün önce...

Hasta ziyaretine giderken hastanelik oldular

Kızıltepe-Ceylanpınar Karayolunda, hasta ziyare [...]

1 gün önce...

AK Parti'den yönetim üyeliği açıklaması

AK Parti Mardin İl Başkanlığından yönetim ku [...]

1 gün önce...

Diyanet tüm camilerde Fetih suresi okuttu

Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekâtı'nın "zaf [...]

17 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Vuslat Zamanı

1
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Yola Çıktım Mardin'e

2
Tekin Oruç
Tekin Oruç

Futbol ha...!

4
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Basında Etik: Mardin Örneği

5
Kadir Üründü
Kadir Üründü

AK Parti'de Yeni Dönem!

7