Mehmet Ali Dündar Ak Parti'den Adaylığını Açıkladı

Mehmet Ali Dündar Ak Parti'den Adaylığını Açıkladı
28 Nisan 2018 Cumartesi Saat 16:45 0

AK Parti eski il başkanı Mehmet Ali Dündar 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerinde Milletvekili olmak için adaylığını açıkladı.

Milletvekilliği aday adaylığı müracaatını beraberindeki kalabalık bir grupla birlikte bugün AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Dündar, başvuru dosyasını İl Başkanı Nihat Eri'ye teslim etti.
İl Başkanlığı gibi partinin en üst seviyesinde bu partiye hizmet etme şerefine nail olduğunu dikkat çeken Dündar, Refah Partisi Kızıltepe ilçe Başkanlarından olan merhum babası Şehmus Dündar’ın başkanlık döneminden günümüze kadar süre gelen Milli Görüşün siyasi çizgisinden hiç sapmadan bugün iktidarda olan AK Parti’ye gelinene kadar farklı hiçbir siyasi kulvar yada oluşumun içerisinde olmadıklarına dikkat çekti.
Önümüzdeki seçimin Türkiye açısından önemine dikkat çeken Dündar, "24 Haziran'da ülkemizin içinde olduğu sürece destek ve Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemize kazandırmak istediği, yapmak istediği hizmetleri ve vizyonu daha da canlandırmak için biz yine partimizin ve davamızın yanında yer alarak bir görev tevdili için kendimizi hatırlatalım dedik. Bu anlamda milletvekilliği için aday adayı olmak için müracaatımızı sayın başkana verdik. Bizim için aslolan Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimidir. Şahsımın seçimi ikinci plandaki bir konudur. Bu anlamda Mardinli bütün hemşehrilerimle birlikte partimizin çatısını daha da yükselterek AK Parti bayrağını dalgalandırmak için çalışacağım. Daha önce üç seçim geçirdik. bütün teşkilat üyelerimizin hemşerilerimizin desteğini her zaman yanımda hissettim. İnşallah 24 Haziran'da aday olur veya olmayız inşallah 16 Nisan'da aldığımız %41'lik oyun % 50'lilere ulaşması için daha da yükseğe çıkarmak için hep birlikte çalışacağız. Bunun için de birlik ve beraberliğimiz çok önemlidir. Teşkilat içinde bazı kopukluklar demeyelim de iş icabı eksiklikler olabilir. Ama bu davanın bütün neferleri her zaman sahaya çıkma ihtiyacı hissedildiğinde gerektiğinde her zaman saha da olacaklardır. Biz de bu aşamada Mardin'e olan katkımızı daha da artırmak için bugün bu müracaatımızı yaptık. Hepimize partimize, memleketimize ülkemize hayırlı olsun."dedi.
Dündar'ın adaylık başvurusuna destek olmak üzere AK Parti il binasındaki törende bölgenin ileri gelen ailelerin temsilcileri ve STK Başkanları da yer aldı.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

 Satın aldığı daireye gelen elektrik cezası karşısında şok oldu  

Kızıltepe'de   satın aldığı dairenin elektriğini a [...]

1 gün önce...

Yol araç trafiğine kapandı

Mardin Midyat Karayolu Hop Geçidi kar yağışı nede [...]

1 gün önce...

AK Parti adayları basınla buluştu

AK Parti Mardin İl Başkanlığı tarafından AK Parti [...]

1 gün önce...

70 yaşındaki futbolcu Kızıltepe'ye transfer oldu

Kızıltepe 2. Amatör takımlarından Kızıltepe Gençle [...]

1 gün önce...

Aylıkları 1000 tL'ye tamamlanan emeklilere 4 yıl zam yapılmayacak

Bin TL'nin altında aylık alan 105 bin emeklinin ay [...]

1 gün önce...