Mehmet Ali Dündar Ak Parti'den Adaylığını Açıkladı

Mehmet Ali Dündar Ak Parti'den Adaylığını Açıkladı
28 Nisan 2018 Cumartesi Saat 16:45 0

AK Parti eski il başkanı Mehmet Ali Dündar 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerinde Milletvekili olmak için adaylığını açıkladı.

Milletvekilliği aday adaylığı müracaatını beraberindeki kalabalık bir grupla birlikte bugün AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Dündar, başvuru dosyasını İl Başkanı Nihat Eri'ye teslim etti.
İl Başkanlığı gibi partinin en üst seviyesinde bu partiye hizmet etme şerefine nail olduğunu dikkat çeken Dündar, Refah Partisi Kızıltepe ilçe Başkanlarından olan merhum babası Şehmus Dündar’ın başkanlık döneminden günümüze kadar süre gelen Milli Görüşün siyasi çizgisinden hiç sapmadan bugün iktidarda olan AK Parti’ye gelinene kadar farklı hiçbir siyasi kulvar yada oluşumun içerisinde olmadıklarına dikkat çekti.
Önümüzdeki seçimin Türkiye açısından önemine dikkat çeken Dündar, "24 Haziran'da ülkemizin içinde olduğu sürece destek ve Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemize kazandırmak istediği, yapmak istediği hizmetleri ve vizyonu daha da canlandırmak için biz yine partimizin ve davamızın yanında yer alarak bir görev tevdili için kendimizi hatırlatalım dedik. Bu anlamda milletvekilliği için aday adayı olmak için müracaatımızı sayın başkana verdik. Bizim için aslolan Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimidir. Şahsımın seçimi ikinci plandaki bir konudur. Bu anlamda Mardinli bütün hemşehrilerimle birlikte partimizin çatısını daha da yükselterek AK Parti bayrağını dalgalandırmak için çalışacağım. Daha önce üç seçim geçirdik. bütün teşkilat üyelerimizin hemşerilerimizin desteğini her zaman yanımda hissettim. İnşallah 24 Haziran'da aday olur veya olmayız inşallah 16 Nisan'da aldığımız %41'lik oyun % 50'lilere ulaşması için daha da yükseğe çıkarmak için hep birlikte çalışacağız. Bunun için de birlik ve beraberliğimiz çok önemlidir. Teşkilat içinde bazı kopukluklar demeyelim de iş icabı eksiklikler olabilir. Ama bu davanın bütün neferleri her zaman sahaya çıkma ihtiyacı hissedildiğinde gerektiğinde her zaman saha da olacaklardır. Biz de bu aşamada Mardin'e olan katkımızı daha da artırmak için bugün bu müracaatımızı yaptık. Hepimize partimize, memleketimize ülkemize hayırlı olsun."dedi.
Dündar'ın adaylık başvurusuna destek olmak üzere AK Parti il binasındaki törende bölgenin ileri gelen ailelerin temsilcileri ve STK Başkanları da yer aldı.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bülent Turan: 3 dönem belediye başkanlığı yapanlar aday olmasın!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan yere [...]

1 gün önce...

Tren kalabalığa daldı, çok sayıda ölü var

Hindistan’ın Pencap eyaletinde bir tren kalabal [...]

1 gün önce...

Almanya'ya gidecek 50 bin Türk işçi için kayıtlar başladı

Türkiye'den Almanya'ya gidecek 50 bin hasta bakı [...]

1 gün önce...

"Esnaf ekonomik sıkıntı içerisinde"

HÜDA PAR Kızıltepe İlçe Başkanı Abdullah Ka [...]

1 gün önce...

Kaymakam Yüzer Muhtarları Kabul ederek Gününü Kutladı

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Meh [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Mckinsey Hapı…

2
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

CHP İş’i

6