Milletvekilleri tebrik ziyaretlerini kabul etti

Milletvekilleri tebrik ziyaretlerini kabul etti
26 Haziran 2018 Salı Saat 18:22 0

AK Parti Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya İlçelere yaptıkları teşekkür ziyaretlerinin ardından seçim koordinasyon merkezlerinde vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı ile milletvekilliği için yapılan genel seçimlerde AK Parti’den Mardin Milletvekili seçilen Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya Artuklu ile Kızıltepe’deki SKM’lerde vatandaşların tebrik ziyaretlerini kabul ettiler.

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, İl Başkanı Nihat Eri, Artuklu İlçe Başkanı Murt Bayar, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan ile Artuklu Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir ile birlikte kabul etti.

İl ve İlçe teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu tebrik ziyaretlerinde partililere hitab eden Milletvekili Şeyhmus Dinçel, 34 gün süren saha çalışmalarında teşkilat mensuplarıyla birlikte çok koordineli bir çalışma yürüttüklerini kaydetti.


Milletvekili Şeyhmus Dinçel, “İl başkanımız, teşkilat mensuplarımız ve partimize gönül vermiş üyelerimizle birlikte çok çok güzel ve koordineli bir çalışma yürüttük. 34 Gün süren seçim çalışmalarında, bugün çıkan sonucu göremeyen, ya da moralimizi bozmak isteyenler vardı. Ancak bütün bunlara karşın bizler gece demedik, gündüz demedik, teşkilat mensuplarımızla birlikte 94 mahallemizin hepsini dolaştık, vatandaşlarımızla hemhal olduk, desteklerini istedik ve büyük bir teveccüh gördük. Bizlere inananlara güvenenlere destek olanlara, bu büyük başarıda pay sahibi olup emeği geçen bütün teşkilat mensuplarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kızıltepe’deki tebrik ziyaretlerini kabul eden AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya da tebriklerini kabul ettiği vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Milletvekili Demirkaya, “Mardinli hemşerilerimizi temsil etmek gibi zor ama aynı zamanda kutsal bir görevi üstlenmiş olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni Türkiye, Güçlü bir Mardin için yola koyulduk. Çıktığımız bu kutlu yolda rabbim bizleri, bizlere güvenip destek olanlara mahcup etmesin. Hep birlikte ortak aklı da işleterek, Mardin’imizin genel sorunlarına çözüm bulmak üzere meclis çatısı altında hayırlı hizmetlere vesile olacağımıza inanıyorum.” Diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sinanoğlu, Artuklu İçin başvurusunu yaptı

Eski dönem AK Parti Mardin İl Başkanlığı gö [...]

1 gün önce...

İşte AK Partinin Mardin'deki Aday Adayları Listesi

Mardin ve ilçelerinde 2019 Mart Yerel seçimleriy [...]

1 gün önce...

Flaş Haber! Yarım Kalan İşini Tamamlamak için Aday Oldu

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK [...]

13 saat önce...

Bağış, diğer adaylardan farkını açıkladı.

AK Parti'den Belediye Başkan Aday Adayı olan Orh [...]

1 gün önce...

Sümer: Artuklu'nun potansiyelini de sorunlarını da biliyorum!

Artuklu'da AK Parti'den belediye başkan adayı ol [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yerel Seçimlere Giderken…

1
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Nasıl mı Okudum?

3
Fırat Ensari
4
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

7