Milletvekilleri tebrik ziyaretlerini kabul etti

Milletvekilleri tebrik ziyaretlerini kabul etti
26 Haziran 2018 Salı Saat 18:22 0

AK Parti Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya İlçelere yaptıkları teşekkür ziyaretlerinin ardından seçim koordinasyon merkezlerinde vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı ile milletvekilliği için yapılan genel seçimlerde AK Parti’den Mardin Milletvekili seçilen Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya Artuklu ile Kızıltepe’deki SKM’lerde vatandaşların tebrik ziyaretlerini kabul ettiler.

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, İl Başkanı Nihat Eri, Artuklu İlçe Başkanı Murt Bayar, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan ile Artuklu Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir ile birlikte kabul etti.

İl ve İlçe teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu tebrik ziyaretlerinde partililere hitab eden Milletvekili Şeyhmus Dinçel, 34 gün süren saha çalışmalarında teşkilat mensuplarıyla birlikte çok koordineli bir çalışma yürüttüklerini kaydetti.


Milletvekili Şeyhmus Dinçel, “İl başkanımız, teşkilat mensuplarımız ve partimize gönül vermiş üyelerimizle birlikte çok çok güzel ve koordineli bir çalışma yürüttük. 34 Gün süren seçim çalışmalarında, bugün çıkan sonucu göremeyen, ya da moralimizi bozmak isteyenler vardı. Ancak bütün bunlara karşın bizler gece demedik, gündüz demedik, teşkilat mensuplarımızla birlikte 94 mahallemizin hepsini dolaştık, vatandaşlarımızla hemhal olduk, desteklerini istedik ve büyük bir teveccüh gördük. Bizlere inananlara güvenenlere destek olanlara, bu büyük başarıda pay sahibi olup emeği geçen bütün teşkilat mensuplarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kızıltepe’deki tebrik ziyaretlerini kabul eden AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya da tebriklerini kabul ettiği vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Milletvekili Demirkaya, “Mardinli hemşerilerimizi temsil etmek gibi zor ama aynı zamanda kutsal bir görevi üstlenmiş olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni Türkiye, Güçlü bir Mardin için yola koyulduk. Çıktığımız bu kutlu yolda rabbim bizleri, bizlere güvenip destek olanlara mahcup etmesin. Hep birlikte ortak aklı da işleterek, Mardin’imizin genel sorunlarına çözüm bulmak üzere meclis çatısı altında hayırlı hizmetlere vesile olacağımıza inanıyorum.” Diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hastanede Tiroid Bezi Biyopsisi Yapılmaya Başlanmıştır

Tiroid nodülleri Tiroid Bezi içerisinde oluşan [...]

1 gün önce...

Bülent Ersoy'un yüz peçesini Kızıltepeli kadınlar işledi

Kızıltepe ilçesinde Çok Amaçlı Toplum Merke [...]

21 saat önce...

Kızıltepe’de arkeologlar kazı çalışmalarını sürdürüyor

Kızıltepe ilçesinde 3’ün sit alanı ilan edi [...]

1 gün önce...

Şiwan Perver'in babası vefat etti

Yurtdışında yaşayan Sanatçı Şivan Perver'in [...]

1 gün önce...

Tarihi okul restorasyona alındı

Mardin’de 1908 yılından beri okul olarak kulla [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Tekin Oruç
1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

….. dir 15 Temmuz

3
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Gençlere Dair...

4
Mehmet Kızılkaya
5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

Beklentiler…

6