Minik yeteneklerin büyük başarısı

Minik yeteneklerin büyük başarısı
06 Nisan 2019 Cumartesi Saat 11:15 0

Kızıltepe Gönüce Ortaokulu futsal takımı ilçeler arası küçük erkekler müsabakalarında namağlup olarak Mardin il Şampiyonu oldu. Şampiyon takım Bölge müsabakalarında Mardin’i temsil edecek.

Kızıltepe'ye bağlı Gönlüce Mahallesi (köyü) Gönlüce Ortaokulu futsal takımı Mardin’de düzenlenen ilçeler arası küçük erkekler Futsal müsabakalarında maç kaybetmeden namağlup olarak Mardin il Şampiyonu oldu. Gönlüce Ortaokulu futsal takımı bu şampiyonlukla 3. kez üst üste Şampiyon olmayı başardı. Bölge müsabakalarında Mardin'i temsil edecek olan başarılı takım sporcuların hedefi Mardin’e derece ile dönmek.

Günlüce Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Ali Kaplan yönetiminde üçüncü defa Mardin şampiyonluğunu kimseye kaptırmayan Günlüce Ortaokulu Futsal erkek takımı bu başarılarının tesadüf olmadığını gösteren okulun başarılı sporcuları kupaya uzanmanın mutluluğunu yaşadılar.

Düzenlenen küçük erkekler futsal şampiyonasında Kızıltepe Günlüce Ortaokulu 1. Olurken, Artuklu Kasımiye Ortaokulu 2. ve Artuklu İMKB Ortaokulu 3.oldu.

Ayrıca Günlüce Ortaokulunun başarısı sadece Futsal ile sınırlı değil. Okulun Kız futbol takımı yıldız kategorisinde 2015-2016-2017 yıllarında son 3 yılın Mardin şampiyonu olurken, okulun Yıldız kızlar futsal takımının da bu yıl Mardin 2.si olduğu belirlendi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Askeri aracın geçişi sırasında patlama

Mardin'de askeri aracın geçişi sırasında yola tuza [...]

1 gün önce...

Turizm acenteleri Mardin'de toplandı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yöneti [...]

1 gün önce...

Bu projeye katılan kadınlara ayda 2 bin 80 tl veriliyor

Hayata geçirilen 'İşte Anne' projesiyle kadınlar i [...]

1 gün önce...

Hetawî Kurd üzerine bir röportaj

Osmanlı dönemi Kürt basını hakkında yapılan kapsam [...]

1 gün önce...

'Çocuklarda horlama; geniz eti ve bademcikte büyümeye neden oluyor'

Op. Dr. Hayati Kale, “Geniz eti büyümesi olan çocu [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN