Miroğlu: Mardin'in enerjisi kısır çatışmalarla heba edilmemeli!

Miroğlu: Mardin'in enerjisi kısır çatışmalarla heba edilmemeli!
27 Ekim 2018 Cumartesi Saat 11:41 1

AK Parti MKYK Üyesi & Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, yayınlanan yeni valiler kararnamesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Miroğlu, yayımlanan yeni kararnamede Büyükşehir belediye başkan vekili de olan Vali Mustafa Yaman'ın Mardin'deki görevine devam edecek olması Mardin için bir kazanım olduğunun altını çizdi.

Mardin'in enerjisinin kısır çatışmalarla heba etmenin kimseye faydasının olmadığının altını çizen Miroğlu, yayımladığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Valiler kararnamesi ülkemize hayırlı olsun. Mardin valimiz ve büyükşehir belediye başkan vekilimiz Sayın Mustafa Yaman, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle, Mardin’de görev yapmaya devam edecek. Ülkemizin beka mücadelesi içinde olduğu bir dönemde, ve beka mücadelesinin en çok hissedildiği bir şehir olan Mardin’de, Sayın Yaman gibi değerli bir bürokratımızın görevde olması önemli bir kazanımdır. Başta siyaset kurumu olmak üzere halkımızın bu önemin ve değerin farkında olduğuna inanmak gerekir. Bu güzelim şehrin enerjisini kısır çatışmalarla heba etmenin kimseye faydası yok. Sayın Valimize başarılar diliyor, ortaya koyduğu mücadele azmininin ve faydalı projelerinin hep yanında olacağımızı ifade ediyor ve bu vesileyle, Gülseren Yaman hanımefendinin, Mardin’de yürüttüğü ve bilhassa kadın yurttaşlarımızın emeğini, çabasını ortaya çıkaran , görünür hale getiren azim ve gayretlerinin devam etmesini temenni ediyorum. Allah muvaffak etsin."YORUMLAR :::

  1. burak
    01 Kasım 2018 Perşembe Saat 08:33 CEVAPLA
    siyaset böyle birşey işte ey miroğlu o kısır çatışmayı yapan sensin iftar çadırında içişleri bakanımızın yanında sayın valiye etmedik laf bırakmadın ne oldu da biranda sayın vali kazanım oldu mardin de? yazık be bu kadar da olmaz

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ertaş, belediye başkan adaylığı başvurunda bulundu

Kızıltepe'de 1994-1999 yılları arasında beled [...]

17 saat önce...

Din-Bir-Sen'den CHP'li Vekile Tepki

Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şi [...]

1 gün önce...

CHP, Ahmet Türk ile gizli görüşmeyi doğruladı

CHP'den, 'Ahmet Türk' Açıklaması: Başkanımı [...]

1 gün önce...

Artuklu'da aday adaylığı yoğunluğu sürüyor

2019 Mart Yerel seçimleriyle ilgili AK Parti'de b [...]

1 gün önce...

Devlete Ait Gizli Evrakları PKK'ya Göndermiş

Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhamm [...]

18 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yerel Seçimlere Giderken…

1
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Nasıl mı Okudum?

3
Fırat Ensari
4
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

7