Modifiye Araç Meraklıları Kasımiye'de Buluştu

Modifiye Araç Meraklıları Kasımiye'de Buluştu
16 Ekim 2017 Pazartesi Saat 16:42 0

Mardin'de bulunan modifiye araç meraklıları, Kasimiye Medresesi önünde buluştu.

İnternet üzerinden haberleşerek "Mardin Cadde Clup" sosyal medya hesabı üzerinden birbirleriyle irtibat kuran çok sayıda modifiye araç meraklısı Mardin'de bir araya gelerek tarihi Kasimiye Medresesi'nin güzergahı üzerinde toplandı.

Sosyal medya Hesabı üzerinden haberleşerek ilk kez bir araya gelen modifiye araç meraklıları, ilkini gerçekleştirdikleri buluşmaları için tarihi şehrin kadim mekanı Kasımiye Medresesini buluşma yeri olarak belirlediler.

Mehmet Işıkhan, buluşmalarını geleneksel hale getirmek istediklerini, bu yıl ilkini düzenledikleri etkinliğin her geçen gün sayıları artan meraklılarla birlikte tarihi şehrin daha farklı mekanlarıyla gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Modifiye araçlarda, otomobillerin sürücüsünün zevkine göre özellikler eklendiğini bildiren Mehmet Işıkhan, "Motor gücünü artırmak, fren sistemini güçlendirmek, dış görünüşü değiştirmek, kısaca araca farklı ve hızlı bir kimlik kazandırmak amacıyla yapılan işlemlerin tümü, tuning ve modifiye çatısı altında toplanır. Modifiye edilmiş her otomobil farklı bir kişilik kazanır ve aynı marka ve modelde olan diğer araçlardan kolayca ayırt edilebilir " diye konuştu.

Işıktan bundan sonra devamı gelecek etkinlik buluşmalarında farklı başlıklar altında değerlendirilecek araçlar arasında yarışmalar düzenleneceğini, farklılığını hissettiren araçlara da çeşitli ödüller verileceğini söyledi.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin 2 [...]

1 gün önce...

Kapı Kapı Dolaşıp, 3 Dilde Oy İstiyor

Mardin’de seçim çalışmasını sürdüren ba [...]

8 saat önce...

AK Parti ve Erdoğan için köy köy dolaşıyor

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünm [...]

1 gün önce...

Saadet Partisi'nden AK Parti'ye Katılım

Saadet Partisi Mardin merkez Artuklu İlçe Kadın [...]

23 saat önce...

Mardinli Gençler Balkanları Tanıma Turunda

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Must [...]

1 gün önce...