Modifiye Araç Meraklıları Kasımiye'de Buluştu

Modifiye Araç Meraklıları Kasımiye'de Buluştu
16 Ekim 2017 Pazartesi Saat 16:42 0

Mardin'de bulunan modifiye araç meraklıları, Kasimiye Medresesi önünde buluştu.

İnternet üzerinden haberleşerek "Mardin Cadde Clup" sosyal medya hesabı üzerinden birbirleriyle irtibat kuran çok sayıda modifiye araç meraklısı Mardin'de bir araya gelerek tarihi Kasimiye Medresesi'nin güzergahı üzerinde toplandı.

Sosyal medya Hesabı üzerinden haberleşerek ilk kez bir araya gelen modifiye araç meraklıları, ilkini gerçekleştirdikleri buluşmaları için tarihi şehrin kadim mekanı Kasımiye Medresesini buluşma yeri olarak belirlediler.

Mehmet Işıkhan, buluşmalarını geleneksel hale getirmek istediklerini, bu yıl ilkini düzenledikleri etkinliğin her geçen gün sayıları artan meraklılarla birlikte tarihi şehrin daha farklı mekanlarıyla gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Modifiye araçlarda, otomobillerin sürücüsünün zevkine göre özellikler eklendiğini bildiren Mehmet Işıkhan, "Motor gücünü artırmak, fren sistemini güçlendirmek, dış görünüşü değiştirmek, kısaca araca farklı ve hızlı bir kimlik kazandırmak amacıyla yapılan işlemlerin tümü, tuning ve modifiye çatısı altında toplanır. Modifiye edilmiş her otomobil farklı bir kişilik kazanır ve aynı marka ve modelde olan diğer araçlardan kolayca ayırt edilebilir " diye konuştu.

Işıktan bundan sonra devamı gelecek etkinlik buluşmalarında farklı başlıklar altında değerlendirilecek araçlar arasında yarışmalar düzenleneceğini, farklılığını hissettiren araçlara da çeşitli ödüller verileceğini söyledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

Öğretmene verilen değer her şeye değer

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazı [...]

21 saat önce...

Kaza yapan TIR şoförü hayatını kaybetti

Kızıltepe-Viranşehir Karayolu'nda tarihi İpeky [...]

1 gün önce...

El yapımı patlayıcı ele geçirildi

Nusaybin’de 30 litrelik bidon içinde el yapım [...]

1 gün önce...

Mardin'de FETÖ davasında ilk karar çıktı

Mardin’de FETÖ’nün darbe girişimine ilişki [...]

1 gün önce...

Mardin Emniyetinden Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkot [...]

21 saat önce...