"Ölüm Virajı" nda Bir Kaza Daha

17 Temmuz 2017 Pazartesi Saat 16:36 2

Mardin-Kızıltepe yolu üzerinde bulunan ve halk tarafından “Ölüm Virajı” olarak adlandırılan Türkmen Deresi'nde bir trafik kazası meydana geldi.

Artuklu ilçesinden Kızıltepe ilçesine gitmek isteyen sürücünün ismi öğrenilmeyen 61 DL 397 plakalı otomobil, halk tarafından “Ölüm Virajı” olarak adlandırılan Türkmen Deresi’nde direksiyon hâkimiyetini kaybederek refüje çarptı.

Çarpmanın etkisiyle otomobilin ön tarafında maddi hasar oluşurken, otomobil sürücüsü kazadan yara almadan kurtuldu. Bir süre kontrollü trafik akışı sağlanırken, araç, çekici yardımıyla sanayi sitesine kaldırıldı.

Keskin virajda sık sık kazaların meydana geldiğini belirten sürücüler, bu konuda bir an önce tedbirlerin alınmasını isterken, geçtiğimiz günlerde yaşanan kazada bir anne ile çocuğunun vefat ettiğini hatırlattı.
YORUMLAR :::

 1. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'Nİ KİM KİME ŞİKAYET ETMELİ?
  17 Temmuz 2017 Pazartesi Saat 17:13 CEVAPLA
  Yapmak zorunda olduğu en temel hizmetleri bile ardı arkası kesilmeyen şov amaçlı reklamlara tenezzül ederek yaptığını anons eden Büyükşehir Belediyesi daha kendi binasının ve Adliye'nin önündeki kaldırımları bile onarmazken, altları boş olan parke taşlarını zemine oturtarak arızayı kamufle etmeye çalışırken veya palyatif çözümlerle sorunun çözümünü geçiştirmeye çalışırken benim yaya kaldırımında düşüp kollarımın ve bacaklarımın incinmesinde birinci derecede sorumlu muhattapken Belediyeyi bir vatandaş olarak ben mi şikayet etmeliyim yoksa bu yorumu okuyan Savcılık mı kamu adına otomatikman bir soruşturma başlatmalı? Mardin'deki şehircilik ve belediyecilik anlamındaki bu zavallılığın bugünkü Belediye'ye özgü olmadığını da vurgulamak isterim. Yaya kaldırımlarının mevcut hali en azından benim Mardin'e geldiğim 2011 yılından beri süregelen bir sorun. Kaldırımların bozukluğu ve araçlar tarafından işgali, yağışlı mevsimlerde göletlerin ve buzlanmanın olduğu yerler Valilik, Belediye ve Adliye önünden başlıyorsa o şehirde sorunun çok olduğu, denetimsizliğin ayyuka çıktığı ve hatta kuralları ihlal edenlerin ilk başta denetleyiciler olduğu söylenebilir mi?

  Güner Coşkunsu
 2. yeter artık !!!
  17 Temmuz 2017 Pazartesi Saat 16:41 CEVAPLA
  yetkililer kör ve sağır mı???
  bu ne vurdum duymazlık....
  yeter artık!

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::


YORUMLANANLAR :::

Öğretmene verilen değer her şeye değer

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazı [...]

21 saat önce...

Kaza yapan TIR şoförü hayatını kaybetti

Kızıltepe-Viranşehir Karayolu'nda tarihi İpeky [...]

1 gün önce...

El yapımı patlayıcı ele geçirildi

Nusaybin’de 30 litrelik bidon içinde el yapım [...]

1 gün önce...

Mardin'de FETÖ davasında ilk karar çıktı

Mardin’de FETÖ’nün darbe girişimine ilişki [...]

1 gün önce...

Mardin Emniyetinden Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkot [...]

21 saat önce...